Odeabank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma: 2024’de Odebank müşteri hizmetlerine en hızlı nasıl bağlanılır?

Odeabank müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemini nasıl yapabileceğinizi en pratik şekilde bu makalemizde anlatıyoruz. Odeabank müşteri temsilcisi ile hızlıca görüşmek isteyenler için faydalı bir makale.

Lübnan’ın en büyük bankası olan Bank Audi tarafından 2012 yılında ülkemizde kurulan Odeabank yabancı sermayeli banka sınıfındadır. 2012 yılında Türkiye pazarına Odeabank ismiyle giren Bank Audi, bankanın %76.42’lık hissesine sahiptir. Bank Audi Türkiye ile birlikte toplam 11 ülkede faaliyet göstermekte olan dev bir bankacılık grubudur. Şirketin CEO koltuğunda Samir Hanna oturmaktadır. Türkiye bankacılık sektörüne büyük önem gösteren Odeabank hızlıca şubeleşmiş ve 6.300’den fazla personel istihdam etmeye başlamıştır. Çağrı merkezi kalitesini üst seviyede tutan Odeabank, müşterilerin sorunları ile her zaman yakından ilgilenmiş, banka ile ilgili yaşanan sorunları ivedilikle çözmeyi amaçlamıştır. Eğer siz de Odeabank müşterisiyseniz bu yazımızda Odeabank müşteri temsilcisine en hızlı şekilde bağlanmanın yolunu öğrenebilir, telesekreter mesajları ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Odeabank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Odeabank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2019

Müşterilerin yaşamış oldukları tüm problemlere profesyonel çözümler geliştiren Odeabank, kaliteli bir çağrı merkezine sahiptir. Çağrı merkezi personelleri sizin yaşamış olduğunuz tüm sorunlara çözüm bulmakla görevlidir. Odeabank hakkında yaşadığınız herhangi bir aksaklığı bu hatta bildirebilir, yetkililerden çözüm talep edebilirsiniz. Odeabank müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemi için aşağıdaki yönergeleri takip etmeniz yeterlidir.

  • 444 8 444 numaralı Odeabank Müşteri hizmetlerini arayın.
  • Operatöre bağlanınca telesekreter mesajlarını dinlemeye başlayacaksınız. Bu aşamada “6” tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Tuşlamayı yapınca doğrudan müşteri temsilciniz ile canlı görüşme imkanını sağlayacaksınız.

Eğer yukarıdaki tuşlama çalışmaz ise veya sizden sesli yanıt sistemi ile yapmak istediğiniz işlemi sorarlarsa “kayıp/çalıntı kart bildirimi” yapmak istediğinizi belirtirseniz doğrudan müşteri hizmetlerine yönlendirilirsiniz. Bankalar bazen sistemde yoğunluk yaratmamak için tuşların yerini değiştirebilmektedir. Kayıp kart bildirimi yapmak istiyorum dediğiniz takdirde yine aynı şekilde müşteri temsilcisi ile görüşme imkanı sağlarsınız.

Her ne kadar Odeabank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolunu kullansanız da bankanın çağrı merkezinde bir yoğunluk oluşmuşsa uzun süre telefon hattında beklemek zorunda kalabilirsiniz. Bankalar ne kadar çok personel çalıştırsa da bazen müşterilerin taleplerine yetişememekte ve müşteri hizmetleri hattında yoğun bir kuyruk oluşabilmekte. Bu sıkıntıyı yaşamak istemeyen okurlarımıza çağrı merkezlerinde en az yoğunluğun olduğu 22:00 – 06:00 aralığında bankanın müşteri hizmetlerini aramalarını tavsiye ederiz.

Mesaj Bırakabilirsiniz