Fırın Sanatı Bayilik Veriyor Mu? Bayilik Açmak İçin Maliyet Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Bugünkü yazımızda yeni bir iş kurmak isteyenler için içinde yüksek kar ihtimali barındıran bir işletmeden bahsedeceğiz. Öncelikle yeni bir işe başlayacağınız zaman ilk yapmanız gereken hangi sektörde iş yapacağınıza karar vermek olacaktır. Ülkemizde gıda sektörü yeni bir işletme açmak için paha biçilmez bir sektördür. Böyle bir sektöre adım atarken bazı sorumluluklarınız vardır. Örneğin işletmenizin hem göze hitap etmesi hem lezzetli yemekler sunması hem de size para kazandırması gerekmektedir. Tüm bunlar için yüksek bir miktar para harcamanız gerektiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü gıda sektöründe adını duyurmuş, sunduğu lezzetlerle tüm müşterilerini memnun eden Fırın Sanatı, yeni girişimciler için Fırın Sanatı Franchise hizmeti sunuyor. Sunduğu bu hizmetle Türkiye genelinde 200 bayiye ulaşmak isteyen bu markadan, Fırın Sanatı Bayiliği alırsanız siz de bu büyük ailenin bir üyesi olabilirsiniz.

firin sanati franchise bedeli

Bayilik Açmak Şartları Nelerdir?

Hali hazırda kurulu ve düzgün işleyen bir sistemin içerisinde yer almak sıfırdan bir işletme kurmaktan hem daha kolay hem daha kazançlıdır. Fırın Sanatı, tatlı/ pasta/ cafe gibi sektörlerde bayilik almak isteyen kişilere yardımcı olmaktadır. Markanın kurduğu bu sistemde yer alabilmek içinde belirli koşullar bulunmaktadır. Örneğin, bu bayiliği alabilmek için en az 300.000 TL ile en fazla 450.000 TL arasında bir yatırım bütçeniz bulunmalıdır. Firmanın sizden istediği bir diğer koşul ise iletişim yeteneğinizin çok yüksek seviyede olmasıdır. Çünkü firma bayilikleriyle sürekli iletişimde olmak ve çıkan sorunları kolayca halletmek istiyor. Eğer iletişim becerileriniz yüksek değil ise beraber çalışırken sorun çıkabileceği düşüncesiyle bayilik vermeye sıcak bakmıyor. Bu firmadan bayilik almak istiyorsanız fakat aklınıza Fırın Sanatı Franchise Bedeli veya Fırın Sanatı Bayiliği Açma Maliyeti ne kadardır gibi bazı sorular takılıyorsa, firmanın internet sitesinde Franchise seçeneğine tıklayarak bir form dolduruyorsunuz ve sizi dakikalar içinde bilgilendirme yapmak için arıyorlar. Ayrıca bu markadan bayilik almak için gerekli koşulları yerine getirdikten sonra sizlere bir proje eğitimi ve pazarlama / satış eğitimleri veriyor. Sadece sizlerle kalmayıp bir de personellerinize personel eğitimi veriyor. Bu sayede müşterilerinizle doğru iletişim kurmanıza da yardımcı oluyor.

Bayilik Açmanın Avantajları Nelerdir?

Yeni bir iş kurarken yapacağınız yatırımın boşa gitmesini istemiyorsanız, zaman kaybetmeden tanınmış bir marka olup müşterilerinize ulaşmak istiyorsanız bunun en kolay yolu bayilik almaktır. Bu sayede zaten tanınan bir marka olacağınız için müşteri potansiyeliniz artacaktır ve zaman kaybetmeyecek olacaksınız. Fırın Sanatı gibi markaların verdiği, personel ve işletmeci eğitimleri ile profesyonel bir iş hayatına adımınızı atmış olacaksınız. Zarara uğrama ihtimalinizin daha düşük, kazanç sağlama ihtimalinizin ise çok daha yüksek olduğu böyle bir bayiliğe gönül rahatlığıyla yatırım yapabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz