Fuska Su Bayiliği nasıl alınır? 2023 Bayilik fiyatları ve şartları neler?

İş kurmak istiyorsunuz ancak bunun için yeterli bir birikime sahip değil misiniz? Yeterli sermayem var fakat ya işim tutmazsa gibi düşüncelere sahipseniz, sizler de bayilik almayı düşünebilirsiniz. Bayilik almakla birlikte başarısızlık oranınız düşük olacaktır ve oturmuş bir çalışma düzeni olan başarılı bayiyi alırsınız. Bundan dolayı yüklü ödemeler yaparak iş yeri açıp sonrasında ne olacak acaba düşünmektense kurulu bir konsept ile ilerlemeniz daha avantajlı ve daha kalıcı olacaktır. Fuska Su bayilik almak için öncelikle web sitesinden başvuru formu doldurmanız gerekir. Başvuru formunda gereken bilgiler ise; ad – soyad, meslek, telefon numarası, bayiliğin talep edildiği bölge, şehir gibi genel bilgiler istenir.

Neden Fuska Su?

Fuska Su, yılda beş-altı ay her yeri karlarla kaplı olan ve mis gibi bir doğaya sahip Sakarya, Sapanca’dan gelmektedir. Oldukça yukarılardan geldiği için suyun diğer sulara göre kirlenme riski bulunmamaktadır. Aynı zamanda Fuska Su olarak, içerdiği PH 7,5 seviyesi ve yüksek minerallerinden dolayı müşterilerimize en sağlıklı su hizmetini sunmaktayız. 2017 yılından bu yana verdiğimiz su hizmeti için her ay analiz raporlarımız ve kalite belgelerimiz bulunmaktadır. Her zaman müşterilerimizin memnuniyetine odaklı çalışmalar göstermekteyiz. Çeşme sularının borularının kirliliğinden, kokusundan ve içerisinde barındırdığı mikroplar, parazitlerden bıkan birçok insan bulunmaktadır. Aynı zamanda çeşme sularının sağlık açısından ne kadar zararlı olduğunun bilincindeyiz ve Fuska Su olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Fuska Su damacana bayiliği almayı düşünüyorsanız web sitesindeki formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Fuska Su Bayilik Şartları neler?

Ülkemizin; Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bartın, Bolu, Düzce, Eskişehir, Giresun, Kayseri, Karadeniz Ereğlisi, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Manisa, Muğla, Sakarya, Sapanca, Tekirdağ, Zonguldak, Çanakkale, İstanbul ve İzmir illerinin birçok ilçesinde bayimiz bulunmaktadır.

Gazoz ve limonata üretimi de bulunan markamız, müşterilere cam damacanada su hizmeti de sunmaktadır. Aynı zamanda bebekler için ürettiğimiz sularımızın boyutunu ve içilmesi için ağızlığını da sizlere sunmaktayız. Bununla birlikte 200 ML, 330 ML, 500 ML, 1.5 L, 5 L miktarındaki sularla birlikte 110 ML- 250 ML arası miktara sahip bardak sularımızda bulunmaktadır. Aynı zamanda müşterilerimize en sağlıklı, cam damacanadaki sularımızı da sunmaktayız.

Fuska Su bayiliği açmak kazançlı mıdır?” diye merak ediyorsanız; bayilik almakla birlikte kar marjınızın da artacağına emin olabilirsiniz. Artık çoğu insan çeşme sularını beğenmiyor, güvenmiyor tercih etmiyor ve tek tuşla hazır su siparişi veriyor. Yüklü bir sermayeyi bir işe yatırıp geleceğinin garantisi olmayacak bir işe girmektense kesinlikle bayilik hizmeti almak daha avantajlı ve mantıklı bir iş olacaktır.

Sizlerin de bir iş kurabilmek için yeterli bir sermayesi yoksa web sitemizden başvuru formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz