Kipa Su Bayiliği nasıl alınır? 2024 Bayilik fiyatları ve şartları neler?

Su, hayatımızda oksijenden sonra gelen en önemli ihtiyacımızdır. Şüphesiz su olmazsa ne yapacağımızı düşünemiyoruz. İnsanların hayatlarında bu kadar önemli olan su, ticari anlamda da kendine önemli bir yer bulmayı başarıyor. Giderek su tüketiminin artması, firmaların bayi sayılarına da etki ediyor.

Girişimciler arasında su bayiliği almak popüler bir meslek haline gelmeye başladı. Özellikle yüksek maliyet içermeyen bu iş fikri girişimcilerin en önemli tercih nedeni olmuştur. Birçok girişimci kendine değer katacak bir markayla çalışmak istiyor ve böylece iş hacmini büyütmeyi amaçlamaktadır. Sektörde adından söz ettiren Kipa, girişimcilerin ilgi odağı olmuştur. Bu nedenle girişimciler Kipa su bayilik veriyor mu? Sorularını sormaya başlamışlardır.

Kipa Market Zinciri, 1992 yılında 100 girişimcinin katılımıyla İzmir’de kurulmuştur. 2016 yılında hisselerinin %95,5’ini Migros A.Ş ye devretmiştir. Kipa su bayiliği nasıl alınır?

Kipa su bayiliği açmak kazançlı mıdır?” gibi birçok sorunun net cevaplarını vermek gerekirse, Kipa şu an için bayilik vermemektedir. Türkiye genelinde 20 farklı ilde 160 alışveriş merkezi ile hizmet vermektedir. Bugün birçok girişimci adayları Kipa Su bayilik ve franchise fırsatlarından yararlanarak yatırım yapmak istiyor. Maalesef Kipa firmasının gündeminde şu an için bayilik vermek gibi bir hizmeti yoktur. Bütün bayilerini kendi imkânlarıyla açmıştır.

Kipa Su Lezzetli mi?

Geçtiğimiz yıllarda sağlıklı su markaları arasında Gölcük’te çıkarılan Kipa Su, kaynağından gelen, ferahlatıcı ve lezzeti ile ilk on markanın içinde yerini almıştır. Kipa Su doğal kaynak suyu olarak tüketicilerin beğenisine sunulmuştur.

Gündelik hayatımızda pek çok yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz Kipa Su, özgün lezzeti ile tüketicilerden tam not almıştır. Sağlıklı suyun en önemli şartı ise PH değerinin 7 üzeri olmasıdır.

Kipa Su PH değeri 7,8’dir ve kalite sular arasında gösterilmektedir. Mineral açısından çok zengin bir sudur ve yüksek mineral değeriyle tüketicilere ulaştırılır. Günün her saatinde rahatlıkla kullanılabilir.

En güvendiğiniz su markalarının arasında yer alan Kipa Su lezzetini, içme suyu olarak yemeklerinizde, kahve ve meyve suyu yapımında da kullanarak siz de denemek istemez misiniz? Uygun fiyat seçenekleriyle, yumuşak içim Kipa Su siz de denemelisiniz.

Damacana Su Bayiliği Açmak Kazandırıyor mu?

Günümüzde artık musluklardan akan suları tercih etmiyoruz. Ne yazık ki şebeke sularının kirli ve sağlıksız oluşu, insanları arıtma sularına yöneltmiştir. Her evde arıtma cihazı bulunmadığı için tüketiciler hazır damacana sularını tercih etmektedirler. Bu alanda onlarca su markası bulunmaktadır. Damacana su bayiliği konusunda rekabet çok fazladır. Kâr marjı çok yüksek olmadığı için çok fazla satarak ciro yapmanız gerekmektedir.

Dikkat etmeniz gereken satış yapacağınız bölgenin seçimidir. Siz de farkınızı, satmak istediğiniz suyun lezzetiyle kanıtlayabilirsiniz. Kendini bu anlamda kanıtlamış bir markayla anlaşarak kaliteli sular satabilirsiniz.

Peki, “Kipa su damacana bayiliği veriyor mu?” sorusuna geldiğimizde, araştırmalarımıza göre böyle bir şeyi şu an düşünmüyor. Ama siz kararlıysanız firmaya mail atarak izlemeniz gereken yolu öğrenebilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz