QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma: 2024’de Finansbank müşteri hizmetlerine en hızlı nasıl bağlanılır?

QNB Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolunu arayanlar için en kolay şekilde hızlıca müşteri temsilcisine bağlanmanın yollarını anlatıyoruz.

Köklü bir geçmişe sahip olan banka 1987 yılında iş adamı Hüsnü Özyeğin tarafından 4 milyon Amerikan Doları ödenmiş sermaye ile kurulmuştur. Türkiye’deki özel bankacılığın başarılı yüzlerinden birisi olmayı başaran banka 1990 yılında borsada işleme açılmıştır. Eski adıyla IMKB şimdi adıyla BİST üzerinde QNBFB koduyla işlem gören banka Türkiye’nin en başarılı bankalarından birisi olmuştur. 2016 yılında Katar’lı QNB Grup’a bağlı Qatar National Bank S.A.Q’a satılmış ve Finansbank ismi QNB Finansbank olarak değiştirilmiştir. Müşterilerinin yaşamış oldukları sorunlar ile detaylıca ilgilenen banka bir çağrı servisi kurmuş ve bu çağrı merkezinde hızlı ve pratik çözümler sunmayı vaad etmiştir. Gün içerisinde QNB Finansbank müşterilerinin tüm sorunlarına çözüm bulan müşteri hizmetleri servisi, bankacılık alanındaki başarısını perçinlemiştir.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

QNB Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2019

Aşağıdaki adımları uygulayarak kolayca QNB Finansbank müşteri temsilcinize bağlanabilirsiniz. Telefonunuzdaki tuşlamaları yapmanız yeterlidir;

 • 0 850 222 0900 no’lu QNB Finansbank müşteri hizmetlerini arayın.
 • Telesekreter konuşmaya başlayacaktır. Bu esnada “5” tuşuna basın ve bir süre bekleyin, tekrardan telesekreter konuşması devreye girince tekrar “5” tuşuna basınız.
 • Son adım olarak “0” tuşuna basın ve beklemeye koyulun.

Tüm adımları doğru olarak tuşladığınızda kısa süre içerisinde QNB Finansbank müşteri hizmetlerine bağlanacaksınızdır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken husus çağrı servisi hatlarının yoğunluğu olacaktır. Tüm bankalarda olduğu gibi QNB Finansbank hatlarında da mesai saatleri içerisinde yoğunluk yaşanır. Telefon başında uzun süre beklemek istemeyen müşteriler bankanın çağrı servisinin yoğun olmadığı saatler olan 22.00 – 06.00 arasında arama yapmalıdır.

Bu saat aralığı hatlar boş olacağı için hızlıca müşteri temsilcinize bağlanıp, banka ile yaşadığınız sorunu giderme imkanına sahipsiniz.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerinde Hangi İşlemi Yapabilirim

QNB Finansbank hangi işlemler yapılır

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri banka müşterilerinin yaşamış olduğu en küçük sorunlara dahi hızlı, pratik çözümler bulabilmek için kurulmuştur. Telefon hattından sizinle ilgilenen müşteri temsilciniz QNB Finansbank ile yaşadığınız her sorunda size yardımcı olacak ve sorununuzu giderecektir.

Ayrıca telefon bankacılığı hizmeti ile şu işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz;

 • Vadeli – vadesiz hesaplarınızı kontrol edebilir, bakiye sorgulama yapabilirsiniz.
 • Kredi kartı hesap ekstresi alabilirsiniz.
 • Kredi kartı limit arttırımı talebi yapabilirsiniz.
 • Yeni kredi kartı ve ek kart başvurusu yapabilirsiniz.
 • İhtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. (başvuru onayında para anında hesabınıza yatar)
 • Hesaplarınız arasında para aktarımı yapabilirsiniz.
 • Başka QNB Finansbank hesaplarına Havale, diğer bankalara EFT talimatı verebilirsiniz.
 • Fatura ödemelerinizi yapabilirsiniz.
 • MTV, Gelir Vergisi ve diğer vergi borçlarınızı ödeyebilirsiniz.
 • SGK ve BağKur ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Eğer kullandığınız banka QNB Finansbank Enpara ise, aşağıdaki konumuza göz atmanızı öneririz;

Mesaj Bırakabilirsiniz