Sait Döner Bayilik Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Sait Döner Bayiliği Nasıl Alınır?

Yüksek karlılığın olduğu döner sektörüne giriş yapmak, döner restoranı açmak isteyen kişiler kaliteli bir bayilik veren firma bulmak istiyorlar. Bu sektöre girecek kişilerin sermayesi kısıtlı olduğu için franchise bedeli talep etmeyen firma aramaktalar. İşte bu noktada Sait Döner franchise sistemi öne çıkıyor. Franchise sistemi ile şube sayısını ve iş ortaklarını arttırmak isteyen Sait Döner sisteme yeni katılacak yatırımcılardan franchise bedeli talep etmiyor. Üstelik cirodan kar payı (royalty) da almıyor. Döner sektörüne giriş yapacak bir kişi için en iyi tercihlerden birisi olan Sait Döner’den bayilik nasıl alınır, Sait Döner bayilik başvurusu şartları nelerdir bu yazımızdan öğrenebileceksiniz.

Sait Döner Bayilik Şartları

sait döner bayilik şartları

– Sektöre 180.000 TL + KDV – 300.000 TL + KDV yatırım yapabilecek finansal gücünüz olmalı.
– Restoranın kurulacağı yer tercihen köşe noktada olmalı.
– Dükkanın kullanım alanı minimum 25 m2 olmalıdır. Sait Döner 25 m2 ila 300 m2 arası dükkanları önermektedir.
– Restoranın kurulacağı bölgede yoğun yaya trafiği olmalıdır. İşlek bir noktada dükkan veya bir AVM’de yer kiralanmalıdır.
– Dükkanın ön cephesi minimum 4 metre, tavan yükseliği minimum 2.5 metre olmalıdır.
– Dükkan ana caddede olmalı veya ana cadde ile kesişen bir yolda olmalıdır.
– Bina kendinden bacalı olmalı veya baca yapılabilmeli.
– Dükkanın kamu kurum ve kuruluşları ile ilgili sıkıntıları olmamalıdır.

Bu şartları sağlayabileceğinizi düşünüyorsanız Sait Döner bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

2024’de Sait Döner Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

sait döner bayilik başvurusu

Sait Döner’in başvuru için şart koyduğu yatırım bedelini karşılayabiliyorsanız ve dükkan için gereken özellikleri de halledebileceğinizi düşünüyorsanız aşağıdaki bağlantıdan Sait Döner bayilik başvuru formunu doldurabilirsiniz:

Sait Döner Bayilik Başvuru Formu: https://saitiskender.com/franchise

Formu doldurup gönderdikten sonra bir süre beklemede kalacaksınız. Bayilik başvurunuz Sait Döner yetkilileri tarafından incelenecek ve size bildirimde bulunulacaktır. Başvurunuz onaylanırsa diğer aşamalara geçilir ve Sait Döner yetkilileri sizin için uygun bir lokasyon belirler. Dükkanın açılacağı nokta için Sait Döner size çok yardımcı olacak ve potansiyel müşterilerin bol olduğu bir noktaya şube açmanızı önerecektir.

Lokasyon belirleme aşamasından sonra dükkanın içerisi Sait Döner standartlarına uygun olarak Sait Döner’in mimari ekibi tarafından dekore edilir ve dükkanınız kaliteli bir görünüme kavuşur. Dekorasyon işlemleri 1-2 ay sürebilir ve bu süreç Sait Döner tarafından yönetilir. Dekor sonrasında Sait Döner yetkilileri yardıma devam eder ve restoranınızda çalışacak personeli seçme konusunda da yardımcı olur ve seçilen personeller için eğitim desteği de sağlar. Gereken eğitimler verildikten sonra restoranda ihtiyaç duyulan döner vb. mallar tedarik edilir ve açılış yapılır.

Türkiye’nin En Lezzetli Döneri sloganını kullanan Sait Döner yeni iş ortaklarına 10-18 ay arasında yatırım bedellerini amorti edebileceklerini belirtiyor. Karlı bir sistem olan Sait Döner franchise sistemine katılmak bu sektöre girecekler için gerçekten de akılcı bir seçenektir.

Mesaj Bırakabilirsiniz