Köfteci Ramiz Franchise Bedeli 2023 (Bayilik Şartları, Maliyeti)

Köfteci Ramiz bayiliği almak isteyen kişilerin nasıl bir yol izlemeleri gerektiği hakkında bilmeleri gerekli tüm bilgileri yazımızda düzenledik. Sizler de yazımızı okuyarak Köfteci Ramiz’den nasıl bayilik alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Köfteci Ramiz şirketi, 1928 yılında Manisa Akhisar’da kurulmuş olan bir Türk restoran zinciridir. 1928 yılından beri hiç durmadan hizmet vermeye ve genişlemeye devam eden firma, günümüzde Türkiye’de birçok farklı noktada satış yapmaktadır. Eğer siz de Köfteci Ramiz bayiliği almak ve Köfteci Ramiz tarafından üretilen köfte ve diğer ürünleri satmak istiyorsanız hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Köfteci Ramiz Bayilik Şartları Nelerdir?

Köfteci Ramiz, günümüzde bayilik vereceği kişilerden Köfteci Ramiz bayiliği şartları başlığı altında konmuş olan koşulları yerine getirmelerini talep eder. Bu koşullar, firma tarafından ancak franchise başvuru yapılmasından sonra kişilere iletilebilir. Bu nedenle de başvuru sağlamadan bu bilgilere erişilmesi pek mümkün değildir. 0212 273 07 02 numarası üzerinden bayilik başvurusu sağlanabileceği gibi daha detaylı bilgilerin de alınması mümkündür.

2022 Köfteci Ramiz Franchise Bedeli Ne Kadar?

Köfteci Ramiz tarafından belirlenmiş olan franchise ücreti, genellikle konuma ve projeye göre değişiklik gösterir. Ancak minimum seviyesi olan 300.000 TL üzerinden Köfteci Ramiz projeleri açılır. Daha sonra yapılan inceleme ile beraber Köfteci Ramiz’in yapılacağı yerin büyüklüğüne göre bu ücret üzerinde değişmeler yaşanabilir.

Köfteci Ramiz Bayiliği Nasıl Alınır?

Köfteci Ramiz bayiliği almak için öncelikle Lokasyon seçimi ve onayı işlemi gerçekleşir. Bu konumun seçilmesinden ve Köfteci Ramiz firması tarafından onaylanmasından sonra Sözleşme imzalanması adımına geçilir. Sözleşme imzalama işlemi, genellikle byilik alacak olan kişi ile firma arasındaki iletişimin örtüşmesinden sonra gerçekleşir. Akhisar Genel Merkezi’nde imzalanan sözleşmeden sonra Mimari proje ve tadilat süreci başlar. Seçilmiş olan alana göre çizilen ve yürütülmeye başlanan proje tamamlanmasından sonra ise şubede çalışacak olan kişiler için eğitim süreci başlar. Görevlendirilme durumlarına göre kişilere verilen eğitimden sonra ise şube açılır. Köfteci Ramiz bayiliği almak için yapılması gereken başvurular, 0212 273 07 02 numarası üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilir. Başvuru için teslim edilmesi gereken tüm evrakların bilgilendirmeleri, Köfteci Ramiz firması tarafından yine bu numara aracılığı ile gerçekleştirilir.

Köfteci Ramiz’in Kaç Tane Bayisi Var?

Köfteci Ramiz bayi sayısı, 2022 yılı itibari ile Türkiye’nin her yerinde toplamda 151 şubeye sahiptir. Yurt dışında Almanya, Azerbaycan ve Özbekistan’da toplamda 4 şubesi bulunur ve bu şubelerinin sayısı ile bulunma yerlerinin zamanla artacağı firma tarafından açıklanmıştır. Her şubesi birbiri ile aynı olan Köfteci Ramiz’in Türkiye’de Balıkesir, İstanbul, Afyon, Sakarya, Antalya, İzmir, Manisa, Ankara, Kocaeli, Bursa, Isparta, Denizli, Muğla, Erzurum, Kayseri, Kahramanmaraş, Konya, Kırşehir, Mardin, Nevşehir, Adana, Samsun, Rize, Çanakkale, Tokat, Düzce ve Van’da şubeleri vardır.

Köfteci Ramiz Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

0 850 888 1928 müşteri hizmetleri telefon numarası, 0 850 888 1928’dir. Bu numara üzerinden Köfteci Ramiz için söylenecek olan istek, talep ve şikayetlerin tümü firmaya bildirilebilir. Bununla beraber, Köfteci Ramiz’in internet sitesi üzerinde yer alan iletişim formu üzerinden de firma ile kolaylıkla erişim sağlanabilir. Bu form, kişiler hangi şubeden alışveriş yapmış ya da yemek yemişlerse o bayi ile iletişim kurmalarını da kolaylıkla sağlar. Bu nedenle de bayilerin her biri ile iletişim kurmak yerine bu numara da tercih edilebilir. Ancak bayiler ile iletişim kurulmak istenmesi durumunda da tüm bayilerin iletişim numaraları ile beraber adreslerin Köfteci Ramiz’in internet sitesi üzerinden bağlantı kurulabilir.

Mesaj Bırakabilirsiniz