OSES Çiğ Köfte Franchise ve Bayilik Alma Şartları! 2024’de isim hakkı fiyatı ne kadar?

Ülkemizde en çok tutulan sektörlerden birisi çiğ köfte sektörüdür. Bu yazımızda çiğ köfteci açmak isteyenler için OSES çiğ köfte bayilik başvurusu nasıl yapılır, OSES bayilik şartları nelerdir anlatacağız.

Etsiz çiğ köfte sektöründe en popüler markalardan biri haline gelen OSES sektöre 1 şube ile başlamıştır. 2018 yılında toplamda 68 ilde 800’den fazla şubeye ulaşan firma başarısını her geçen gün arttırıyor. Çiğ köfte sektörünün lider isimlerinden olmayı başaran OSES yaygın bayilik ağı ve lezzetli çiğ köftesi ile bu başarıyı hak ediyor.

Çiğ köfte sektörüne adım atmak isteyenler için en iyi tercihlerden birisi olacak olan OSES’den bayilik nasıl alınır öğrenmek için okumaya devam ediniz.

OSES Bayilik Şartları ve Bilinmesi Gerekenler

oses bayilik şartları

– OSES’de franchise – isim hakkı bedeli yoktur. Franchise almak için para ödemezsiniz.
– Şubenin kurulum maliyeti size ait olacaktır.
– Şubenin dekorasyonu OSES tarafından yapılacaktır. Dekorasyon için herhangi bir bedel talep edilmez.
– Şubede çalışacak olan personel OSES’in profesyonel eğitmenleri tarafından ücretsiz olarak eğitilecektir.
– Ürünler OSES güvencesiyle elinize ulaşacaktır.
– İşletmenizi en iyi şekilde idare edebilmeniz için OSES franchise koordinatörleri tarafından teknik destek verilecektir.
– Açılış için OSES tarafından ücretsiz olarak ürünler verilecektir.

Görüldüğü üzere OSES’in bayilik şartları zorlayıcı değil. İsim hakkı bedeli de talep etmemesi OSES’i tercih etmenizde en önemli etkenlerden birisi olacaktır. Ayrıca franchise sözleşmesi imzalandıktan sonra size ve personelinize sektör hakkında ihtiyacınız olacak olan eğitimleri vermesi de sizin için bir avantaj olacaktır.

OSES Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu

oses bayilik

Çiğ köfte sektörüne adım atmak için kesin kararını verdiyseniz OSES ile franchise sözleşmesi yapma aşamasına geçebilmek için öncelikle bayilik başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

OSES Bayilik Başvuru Formu: http://www.oses.com.tr/basvuruformu

Yukarıdaki bayilik formunu doğru ve eksiksiz olarak doldurup göndererek OSES’e bayilik başvurunuzu iletebilirsiniz. Bu noktadan sonra bayilik başvurunuz OSES’in franchise yetkilileri tarafından incelenecek ve size bilgi aktarılacaktır. Bayilik açmak içtediğiniz nokta OSES yetkilileri tarafından olumlu olarak karşılanırsa çok büyük ihtimalle başvurunuz onaylanır ve bayi kurulum işlemleri başlatılır. OSES franchise sistemi ve başvuru süreci hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz yukarıdaki linkte yer alan “Bölge Sorumlusu” kısmından iletişim kurabilirsiniz.

One Response

  1. Zafer

Mesaj Bırakabilirsiniz