Adıyörem Bayilik Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Adıyörem Bayiliği Nasıl Alınır?

Fast-food üzerine bir iş yapmak isteyenlerin çoğunluğunun tercihi çiğ köfteci açmak yönünde oluyor. Düşük yatırım maliyeti ile yapılabilen bir iş olması Türkiye’de pek çok yeni çiğ köfteci açılmasına neden oldu. Son 10 yıla damga vuran çiğ köfte sektörü karlılığından bir şey kaybetmeden büyümeye devam ediyor. Piyasaya yeni yeni zincir çiğ köfte markası çıkarken bu durum rekabetin sertleşmesine ve firmaların bayi programını esnetmesine neden oluyor. O firmalardan birisi olan Adıyörem de düşük maliyetler ile çiğ köfte bayilikleri dağıtıyor. Bu yazımızda Adıyörem bayilik başvurusu nasıl yapılır, firmanın bayilik şartı nelerdir öğrenebileceksiniz.

2007 yılında kurulan Adıyörem kısa zaman içerisinde sektörde ismini duyurmuş ve bunun neticesi olarak üretim kapasitesini arttırmıştır. 2014 yılında çiğ köfte üretmek amacıyla Ankara – Samsun karayolunun 8.kilometresinde üretim fabrikası kuran Adıyörem bu yatırımın sonucu olarak günlük 40 ton üretim kapasitesine kavuşmuştur. En taze ürünlerini bayilerine tedarik edebilen Adıyörem bu başarısı ile çiğ köfte severlerin kalbini kazanmış ve sektörün lider firmalarından biri olmuştur.

Adıyörem Bayilik Şartları ve Özellikleri

adıyörem bayilik şartları

  • Çiğ köfte sektöründe bizimle birlikte çalışmak isteyen, çiğ köfte dükkanı sahibi olmayı arzulayan girişimci ve işinin başında durabilecek kişilerin bayilik başvurularını bekliyoruz.
  • Bayilerimize kendi fabrikamızda ürettiğimiz katkısız %100 doğal çiğ köfteleri tedarik ediyoruz.
  • Bayilik almaya hak kazanan adaylarımız ile ön görüşme yapılarak işin detaylarını anlatırız.
  • Şubenin nereye açılacağı konusunda beraber fikir alışverişi yaparız ve sizin için en uygun noktayı bulmanızda yardımcı oluruz.
  • Çiğ köfte gibi fast food ürünlerinin hızlı ve çok satışı için şubeyi okul, hastane, sinema salonları gibi yoğun insan trafiğinin bulunduğu bir alanda açmanızı öneririz.
  • Bayilerimize ve şubede çalışacak olan personellere deneyimli kadromuz tarafından gereken eğitimler verilecektir.
  • Onay sürecinin sonrasında şube açılışı gerçekleşir ve satışa başlayabilirsiniz.

Adıyörem Bayilik Başvurusu

adıyörem bayilik

Lezzeti, kalitesi ve yüksek marka değeri ile Adıyörem’den bayilik almak sektöre yeni girecek bir kişi için çok önemlidir. Ürün tedarik etmede bir sorun yaşamazsınız ve en taze ürünleri müşterilerinize satarak kısa zaman içerisinde sabit müşteriler edinebilirsiniz. Bayilik başvurunuzu yapabilmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayıp “Franchise Başvuru Formu” doldurmanız yeterlidir.

Başvuru formunuz firmanın görevlileri tarafından incelenecek ve süreç hakkında size bilgi aktarılacaktır. Ya da aşağıdaki telefon numarasını arayarak firmanın bayilik yetkilisi ile görüşebilir, ek bilgiler alabilirsiniz.

Adıyörem Franchise Yetkilisi

Göktuğ KEFELİ
TEL: +90 545 454 23 55

Mesaj Bırakabilirsiniz