Tatlıses Çiğ Köfte Franchise ve Bayilik Alma Şartları! 2024’de isim hakkı fiyatı ne kadar?

Çiğ köfte sektöründe en bilinen markalardan birisi olan ve İbrahim Tatlıses’e ait olan Tatlıses Çiğ Köfte’den bayilik alarak çiğ köftecilik işine girebilirsiniz. Bu yazımızda Tatlıses Çiğ Köfte bayilik başvurusu nasıl yapılır, Tatlıses bayilik şartları nelerdir anlatıyoruz.

İbrahim Tatlıses’in kurduğu Tatlıses Grup’a ait olan Tatlıses Gıda çatısı altında 2010 yılında kurulan Tatlıses Çiğ Köfte “yemediğimiz hiç bir şeyi yemedik, yedirmiyoruz ve yedirmeyeceğiz” sloganı ile yola çıktı. Lezzetli çiğ köftesi ile ülkemizde kısa sürede popüler bir marka haline gelen Tatlıses Gıda günümüzde yüzlerce şubeye sahip olmuş durumda. Hem ülkemizde hem de yurt dışında çiğ köfteyi bir marka haline getiren Tatlıses hiç bir zaman yerinde saymıyor ve büyümeye devam ediyor. 2024 yılında da bayilikler dağıtarak şube sayısını arttırmayı amaçlayan firma karlı ve itibarlı bir iş sahibi olmak isteyenleri franchise sistemine davet ediyor.

Siz de Tatlıses’den bayilik almak ve çiğ köfte sektörüne emin adımlar ile girmek istiyorsanız Tatlıses franchise sistemi sizleri bekliyor.

Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Şartları ve Özellikleri

tatlıses çiğ köfte bayilik şartları

– Tatlıses Çiğ Köfte ile kısa zamanda iş yapar hale gelirsiniz.
– Arkanızda güçlü bir tedarikçi olur. Ürün tedarik etmekte sorun yaşamazsınız.
– Markalı bir çiğ köfteye sahip olursunuz.
– Hayatınızı idame ettirmek için bol kazançlı bir iş sahibi olursunuz.
– Tatlıses Çiğ Köfte’ye yapacağınız yatırımı kısa zamanda amorti edersiniz.
– Bayilik süreci tamamlandığında Tatlıses Çiğ Köfte size bilmediğiniz konuları öğretir, tecrübelerini aktarır.
– Ürün pazarlamasında Tatlıses Çiğ Köfte’nin ekibinden faydalanırsınız.
– İşletmenizde bir sorun yaşadığınızda danışabileceğiniz tecrübeli bir firmanın desteğini almış olursunuz.

Tatlıses Çiğ Köftenin avantajları kısaca bunlar. Gerçekten de sektöre yeni girecekler için firma çok yardımcı oluyor. Bu gibi destekler çok önemlidir. Firmaya bayilik başvurusu yaparken yapmanız gereken yatırım bedelini telefon ile öğrenebilirsiniz.

Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu

tatlıses çiğ köfte bayilik

Tatlıses’den bayilik almaya karar verdiyseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayıp bayilik başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Formda sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak doldurup göndermelisiniz.

Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Başvuru Formu: http://www.tatlisescigkofte.com/Franchising_Basvuru_Formu

Formunuzu gönderdikten sonra Tatlıses Çiğ Köfte tarafından başvurunuz incelenecek ve durumunuz tespit edilecektir. Firmadan bayilik onayı alırsanız firma yetkilileri sizinle temasa geçerek işin detayları hakkında konuşulacaktır. Bu aşamada size yapmanız gereken yatırım masrafları, dükkan kurulumu vs. hakkında bilgiler de verilecektir. Ayrıntılı bilgiler için firmanın iletişim numaralarından yararlanabilirsiniz.

Firma İletişim

Tatlıses Gıda
TEL: 444 34 63
info@tatlisescigkofte.com

Mesaj Bırakabilirsiniz