Arsamiea Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Arsamiea Bayiliği Nasıl Alınır?

1990 yılından beri çiğ köfte sektöründe faaliyet gösteren Arsamiea kendi üretimi %100 sağlıklı, hijyenli çiğ köfteleri ile piyasanın lider firmalarından birisidir. Türkiye genelinde bayilik yoluyla tam 400 şube açan Arsamiea kendi büyensinde de 70 personel istihdam etmektedir. 2019 yılı hedeflerinde şube sayısını yükseltmeyi hedefleyen firma bu amaç doğrultusunda bayilik vermeye devam ediyor. Türkiye genelinde etsiz çiğ köfte bayilikleri veren Arsamiea sizin de başvurunuzu bekliyor. Yazımızdan Arsamiea bayilik başvurusu nasıl yapılıyor öğrenebilir ve hemen bayi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Gelecek yıllar için Türkiye’de 1000 çiğ köfte şubesine sahip olmayı hedefleyen Arsamiea bu hedefine ulaşmak için son derece esnek, yatırımcı dostu bir bayilik programı uyguluyor. Sektöre giriş yapmak isteyen ve arkasında Arsamiea gibi kaliteli bir çiğ köfte üreticisi olsun isteyenler aşağıdan firmanın bayilik şartlarını okuyabilirler.

Arsamiea Bayilik Şartları ve Özellikleri

arsamiea bayilik şartları

  • Düşük yatırım miktarı ile kendi işinin sahibi olmak isteyen, çiğ köfte sektörüne giriş yapmak isteyen kişilerin bayilik başvurularını bekliyoruz.
  • Bayilerimize Arsamiea’nın en kaliteli, en taze ürünlerini tedarik ediyoruz.
  • Açılacak şube insan trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde açılmalıdır. Hızlıca satış yapabilmek için çevrenizde okul, üniversite, etüd merkezi, sinema salonu vs gibi yapıların olması önerilir.
  • Reklam bütçesi ayırmadan ismimizin bilinirliği sayesinde kolayca satışa başlayabilirsiniz.
  • Bayilerimize çiğ köftenin yanında lavaş, nar ekşisi, acı sos gibi yan ürünleri de gönderiyoruz. Tüm ürünlerimiz kendi üretimimizdir.
  • Çiğ köfte sektörü hakkında bilmeniz gerekenler Arsamiea’nın yetkili eğitim birimleri tarafından size aktarılır. Siz ve personelleriniz eğitimden geçirilir. Bu eğitimi kendi şubenizde veya Arsamiea merkez ofisimizde alabilirsiniz.

2021’de Arsamiea Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

arsamiea bayilik

Cebinde kısıtlı sermayesi olan ve karlı bir iş kurmak isteyenler Arsamiea’nın bayilik fırsatını kaçırmamalı. %100 doğal kendi üretimleri olan etsiz çiğ köftesi ile Arsamiea bu sektördeki en güçlü tedarikçilerden birisi olarak öne çıkıyor. Firmadan bayilik talep etmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayıp bayilik başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz başvurular firmanın bayilik departmanı tarafından titizlikle incelenecek ve size geri dönüş yapılacaktır. Dükkan açmak istediğiniz lokasyonun onaylanması halinde bayilik sözleşmesi imzalanarak kuruluş aşamasına geçilir ve kısa sürede şubeniz kurulur.

Firma İletişim

Adres: Uğurmumcu Mah. 2271. Sok. No:12/A Sultangazi / İSTANBUL
TEL: 0212 476 04 02

One Response

  1. Ebru mercan

Mesaj Bırakabilirsiniz