Sosyete Çiğ Köfte Franchise ve Bayilik Alma Şartları! 2024’de isim hakkı fiyatı ne kadar?

Düşük bedeller ile dükkan açmak isteyen kişiler için en karlı işlerden birisi çiğ köfte sektörüdür. Öğrenci dostu ekonomik bir yiyecek olması nedeniyle günlük hayatta çok fazla talep gören çiğ köfteciler bu yıl da sektörden hayli kar sağlıyor. Bu işe girmek için geç kaldığını düşünenler, artık bu işe girmeliyim diyenler sektörde yer alan zincir markalar arasından tercih yapmalılar. Bu alanda bayilikler veren Sosyete Çiğ Köfte kısıtlı sermayesi olanlar için kaçırılmayacak bir bayilik paketi sunuyor. Bu yazımızda Sosyete Çiğ Köfte bayilik başvurusu hakkında bilgiler alabilir, bayi programının özelliklerini öğrenebilirsiniz.

İsim hakkı bedeli almadan son derece cüzi fiyatlar karşılığında bayilikler veren “Sosyete Çiğ Köfte” bu hareketiyle yatırımcı dostu olduğunu gösteriyor. Bu kaçırılmayacak fırsatı değerlendirmek isteyenler hiç vakit kaybetmeden aşağıdan firmanın bayi olma şartlarını görebilir.

Sosyete Çiğ Köfte Bayilik Şartları ve Özellikleri

sosyete bayilik şartları

  • Çiğ köfte sektörüne adım atmak isteyen girişimci kişileri firmamız ile birlikte kazan – kazan ilkesiyle hareket ederek çalışmaya davet ediyoruz.
  • Kısıtlı sermayesi olan kişilerin bir iş kurabilmelerine olanak sağlıyoruz.
  • İsim hakkı – franchise bedeli talep etmiyoruz.
  • Sadece 4.990 TL’ye bir çiğ köfteci dükkanına sahip oluyorsunuz.
  • Açacağınız dükkanın yakınlarında internet cafe, fırın, okul, hastane, üniversite, askeriye gibi kurumlardan en az birkaçı olmalıdır.
  • Dükkanınız en az 10 m2 alana sahip olmalıdır ve kirası 5.000 TL’yi geçmemelidir.
  • Açmayı düşündüğünüz dükkanın resimlerini, lokasyonun resimlerini bize göndermelisiniz. Yapacağımız fizibilite çalışmaları ile sizin için dükkanı değerlendiririz ve onay almanız halinde şube kurulum işlemlerini başlatırız.
  • Bayimiz olan herkese 500 kilogram çiğ köfte hediye etmekteyiz.
  • Sadece bununla yetinmiyoruz, çiğ köfte dolabından dükkanınız için masa ve sandalyeye kadar pek çok hediyemiz bulunmaktadır.

Sosyete Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu

sosyete bayilik

500 kilogram çiğ köfteyi hediye etmesi ve soğutmalı çiğ köfte dolabı, masa ve sandalyeleri de hediye etmesi düşük sermaye ile iş yapmak isteyenler için çok iyi bir avantaj. Sadece 4.990 TL’ye böyle kapsamlı ve bol hediyeli bir paketten yararlanmak isteyenler hemen aşağıdaki telefon numarasını arayarak bayilik başvurularını yapabilirler.

Sosyete Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu TEL: 0541 530 1234

Firma yetkilileri ile görüşerek bayilik sisteminin tüm ayrıntılarını öğrenebilir ve işinizin başlangıcını yapabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz