Little Caesars Pizza Bayilik Alma Şartları Neler? 2024’de Bayilik Nasıl Alınır? Maliyeti ne kadar?

Pizza sektörü Türkiye’de en yüksek karlılığın olduğu sektörlerin başında geliyor. Bu nedenle de pizza sektörüne giriş yapmak isteyenlerin sayısında artış görülüyor. Öğrencilerin favori yemeklerinden olan pizza kısa zamanda doymayı ve tok kalmayı sağlamakta. Fast-food ürünleri arasından bir seçim yaparak pizzacı şubesi açmak isteyenler bu sektörün gözde firması Little Caesars Pizza ile çalışmalıdır. Yazımızdan Little Caesars Pizza bayilik başvurusu nasıl yapılır, firmanın bayilik bedeli ne kadardır öğrenebilirsiniz.

Türkiyenin genelinde bayilikler vermeyi amaçlayan Little Caesars bayilik adaylarını seçerken oldukça titiz davranıyor. Başta 3 büyükşehir olmak üzere Türkiye’nin her noktası için firmaya bayilik başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Little Caesars Pizza Bayilik Şartları ve Özellikleri

Little Caesars Pizza bayilik şartları

 • Sektöre yeni giriş yapacak olan kişiler Little Caesars markasının bir çok avantajından yararlanıp yatırımlarını kısa sürede çıkartabilir. Sizlere karlı bir iş ortaklığı teklif ediyoruz.
 • Bayilik sistemimize girişimci ve insan yönetmeyi bilen, bir şubeyi işletebileceğine inanan kişilerin başvurmasını bekliyoruz.
 • Bayimiz olarak ürün tedarikinde sorun yaşamazsınız. Sipariş geçtiğiniz tüm ürünler kapınıza kadar güvenle ve sağlıklı olarak teslim edilir.
 • Bayilik başvurusu yapan adaylar ile yüz yüze görüşme yapılacaktır.
 • Yüz yüze görüşme sonrasında bayi adayımız ile birlikte lokasyon analizi yaparız ve sizin için en uygun konumu seçeriz.
 • Kendi iş planını hazırlayan yatırımcı adayın onay alması halinde 10 bin dolar protokol bedeli alınır
 • Bayi adaylarımızı 1 aylık eğitim programımıza alırız. Eğitim programına katılmak ve tamamlamak zorunludur. Eğitimimiz pratik ve teorik olarak sizi sektöre hazırlamak üzerinedir.
 • Eğitimi tamamlayan yatırımcı adayları ile birlikte dükkan kiralama aşamasına geçilir ve daha önceden kararlaştırılan lokasyonda dükkan kiralaması yapılır
 • Açılış ve açılış sonrasında destek hizmetlerimiz ile yanınızdayız.
 • Pazarlama desteğimiz sayesinde kısa sürede insanlara kendinizi tanıtabileceksiniz. Böylece satış miktarlarınız artış gösterecek.
 • Bayilik sistemimiz anahtar teslim kurulum üzerinedir. Sizin için dükkanın tüm dekorasyon, tadilat işlemleri Little Caesars tarafından yapılmaktadır.
 • Anahtar teslim şube kurulum ücretimiz ortalama olarak 470 bin TL + KDV’dir.

2024’de Little Caesars Pizza Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

Little Caesars Pizza bayilik

500 bin liraya kadar sermayeniz varsa ve pizza bayiliği almak istiyorsanız bu firma sizin için iyi bir seçim olabilir. Başarısını herkesin bildiği kaliteli bir firmadır. Bayi adaylarına da gerek operasyon, gerek pazarlama konularında her türlü desteği veriyorlar. Bu fırsatı kaçırmayın deriz. Hemen bayi başvurunuzu yapmak için aşağıdaki linkten form doldurabilirsiniz.

Little Caesars Pizza Bayilik Başvurusu: https://www.littlecaesars.com.tr/

Firma İletişim
Adres: 15 Temmuz Mah. Bahar Cad. Polat iş Merkezi No:6 A. Blok Kat:1 34212
Bağcılar-Güneşli/İstanbul
TEL: +90 212 604 14 14

Mesaj Bırakabilirsiniz