QNB Finansbank Nakit kart şifresi alma: Cardfinans Nakit kart şifresi nasıl belirlenir? Finansbank kart şifresi oluşturma

1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulan ve Finansbank ismi ile açılışını yapan banka ülkemizdeki en büyük bankalardan birisi olmuştur. İlk olarak 2006 yılında National Bank of Greece tarafından satın alınan Finansbank yabancı sermaye desteğini de bu şekilde almıştır. Günümüze kadar uzanan geçmişte başarılı çalışmaları ile Türkiye’de milyonlarca müşteriye hizmet verme şansı yakalayan Finansbank son olarak 2016 yılında Katarlı QNB grubuna satılmıştır. Satış sonrasında isim değişikliğine gidilmiş ve bankanın ismi “QNB Finansbank” olmuştur. Bu makalemizde QNB Finansbank Cardfinans nakit kart şifresi alma işlemlerini sizlere anlatmaya çalışacağız. QNB Finansbank’ın yeni müşterisi olanlar buradaki adımları uygulayarak ATM kartlarının 4 haneli şifresini alabilirler.

QNB Finansbank Cardfinans Nakit Kart Şifresi Alma

qnb finansbank kart şifresi alma

QNB Finansbank ile çalışmaya yeni başlayanlar kart şifrelerini nasıl alabileceklerini merak ediyorlar. QNB Finansbank bankalarında TL hesabı açan kişilere kart basımı yaparken müşterinin telefon numarasına şifreyi göndermektedir. Telefonunuza gelen bu şifre sizin 4 haneli ATM şifrenizdir. Ancak bazen bu şifre teknik aksaklıklar nedeniyle ulaşmayabilir veya siz banka tarafından size gönderilen şifre mesajını silmiş olabilirsiniz. Aşağıdaki basit adım ile tekrardan QNB Finansbank Cardfinans nakit kart şifrenizi alabilirsiniz.

SMS yolu ile şifre alma;

Hepsinin arasında birer boşluk bırakarak sırasıyla NAKIT, banka kartı numaranızın son 4 rakamını, annenizin evlenmeden önceki soyadının ilk harfini, ve banka kartınızın son kullanım tarihini (ay-yıl) yazarak 3996’ya göndermelisiniz.

Örnek kullanım: NAKIT 0123 A 0119

SMS’inizi gönderdikten kısa bir süre sonra banka kart şifreniz telefonunuza gelecektir ve kartınız aktifleşecektir. Bu kart şifresi ile artık ATM’den işlem yapabilir ve paranızı çekebilirsiniz.

Unutulan Cardfinans Nakit Kart Şifresini Yeniden Alma;

Birden fazla banka ile çalışıyorsanız kart şifrelerinizi unutmanız oldukça normal olacaktır. Bu durum bir çok kişinin başına gelmektedir. Eğer kart şifrenizi unuttuysanız 0850 222 0 900 no’lu QNB Finansbank Telefon Bankacılığı hizmetini arayarak durumu anlatmanız ve yeni şifre talep etmeniz gerekmektedir. Banka görevlileri size kısa bir güvenlik sorgusu yaptıktan sonra telefonunuza yeni şifrenizi gönderecektir.

QNB Finansbank Cardfinans Nakit Özellikleri

qnb finansbank cardfinans nakit özellikleri

  • Hesabınızdaki para ile QNB Finansbank ATM’lerinden paranızı çekebilir, gönderebilirsiniz.
  • 3D Secure sistemi sayesinde internette güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
  • Kazandığınız ParaPuanları QNB Finansbank üye işyerlerinde kullabilirsiniz.
  • SGK Prim ödemelerinizi yapabilirsiniz.
  • Hesabınızda para olmadığında uygun faiz oranları ile ek hesabınızdan para çekebilirsiniz veya taksitli/nakit alışveriş yapabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz