Ramada Hotel Franchise Bedeli 2023 (Bayilik Şartları, Maliyeti)

Ramada Hoteller zincirleri için Franchise alabilmek için hangi şartların yerine getirilmesi gerektiğini yazımız üzerinden öğrenebilirsiniz. Ramada Hotel Franchise Bedeli ve franchise alım maliyeti sorularının tümünün cevabını sizler için araştırdık.

Ramada Hotel zinciri, 1960’lı yılların başında kurulmaya başlanmış olan Amerika merkezli otellerden oluşan ve günümüzde çok fazla yerde hizmet veren firmalardan biridir. İlk Ramada oteli, Marion W. Isbell tarafından Texas’ta kurulmuştur. Daha sonra her geçen gün genişleyen ağı ile beraber dünyanın pek çok farklı yerine dağılmıştır. Siz de Ramada Hotel bayiliği alarak bir Ramada Hotel işletmeliğini üstlenebilirsiniz.

Ramada Hotel Bayilik Şartları Nelerdir?

Ramada Hotel bayiliği şartları, günümüzde Ramada Otel bayiliği almak isteyen kişiler içim alacakları otellere göre değişiklik gösterir. Genel olarak ise şartlar şöyle sıralanmıştır:

  • Otel bayiliğine sahip olabilmek için yeterli maddi kaynağa sahip olunması gereklidir.
  • Otelin konum olarak nerede hizmet verileceği belirlenmelidir.
  • Piyasada mevcut olan otellerin bayilik teklifleri incelenir.
  • Bayilik seçimleri için ana firmalardan formlar talep edilir.
  • Otelin franchise patent hakkı bildirimleri talep edilir.

Bundan sonra uygulanacak olan koşullar, Franchise alacak olan otellere göre değişiklik gösterir. Bununla beraber Ramada Hotellerinin her biri birbirinden bağımsızdır. Bu nedenle de otellere gidilerek de alınmak istenen franchise hakkında bilgi alınması mümkündür.

Ramada Hotel Franchise Bedeli Ne Kadar?

Ramada Hotel franchise ücreti, genel olarak 35.000 USD olarak belirlenmiştir. Bu ücret, alınmak istenen franchise hotelin türüne göre değişiklik gösterir. 35.000 dolardan başlayan frnachise ücreti, 40.000 dolara kadar çıkabilir.

 Ramada Hotel Bayiliği Nasıl Alınır?

Ramada Hotel bayiliği almak isteyen kişilerin öncelikle yeterli maddi kaynağa sahip olup olmadıklarını kanıtlamaları gereklidir. Daha sonra herhangi bir otelden bayilik alabilmek için yeterli gerekli olan adımların izlenmesi gereklidir. Eğer geçmişte başka bir otelin bayiliği alınmışsa, alınan otele ait bilgiler listelenir. Daha sonra Ramada Hotel bayiliği almak için

Ramada Hotel Franchise servisine başvuru formunun gönderilmesi gereklidir. Başvuru formu eğer yetkili kişiler tarafından onaylanırsa, bayilik alımı kolaylıkla gerçekleşebilir. Ancak başvuru formunun gönderilmesi esnasında talep edilen evrakların da firmaya teslim edilmesi gereklidir. Böylece bayilik alım işlemi daha hızlı ve kolay bir biçimde gerçekleşebilir.

Ramada Hotel’in Kaç Tane Bayisi Var?

Günümüzde aktif olarak hizmet vermekte olan Ramada Hotel sayısı, 811 olarak bilinir. Bunun yanında, Ramada Hotel bayi sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir. Dünya üzerinde toplamda 63 ülkede hizmet veren Ramada Hotelleri, farklı türlerdeki otelleri ile beraber hizmet sunmaktadır. Ramada By Wyndham, Ramada Resort, Wyndham, Ramada Encore By Wyndham, Ramada Hotel Suites, Wyndham Grand, Ramada Plaza Hotel&Spa, Tryp By Wyndham, Ramada Plaza ve Ramada Plaza By Wyndham gibi türleri mevcuttur. Bu hotel türlerinin sayıları ülkelere ve şehirlere göre değişiklik gösterir. Türkiye’de 30, dünyanın 62 ülkesinde de 781 otel ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Ramada Hotel Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Ramada Hoteller zincirinin hizmet vermekte olduğu müşteri iletişim numarası, 00800 4488 21423 olarak belirlenmiştir. Belirlenmiş olan bu Ramada Hotel müşteri hizmetleri telefon numarası, sadece Türkiye’de hizmet veren oteller tarafından kullanılmaya uygundur. Bunun yanında, hoteller ile ilgili tüm istek ya da şikayetlerin iletilmesi için https://www.wyndhamhotels.com/tr-tr/contact-us/help-with-our-website internet sitesi kullanılabilir. Bu site, dünyanın herhangi bir yerinde konaklanmış olan Ramada By Wyndham müşterileri için kullanılabilir konumdadır.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz