Meru Döner Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Meru Döner Bayiliği Nasıl Alınır?

İskender döner ve dürüm döner üzerine bir iş kurmak istiyorsanız arkanızda sağlam bir bayilik veren firma olmalıdır. En kaliteli ürünleri hazır olarak tedarik edebilmeniz ve müşterilerinize lezzetli bir et deneyimi yaşatabilmeniz gerekmektedir. Bunun için de doğru adresin Meru Döner olacağını düşünüyoruz. Özellikle İskender Döner alanında başarısını ispatlayan firma Türkiye’nin bir çok şehrinde bayiye sahiptir. Eğer siz de bu sektöre girmek ve hem İskender hem de dürüm döner satışı yapmak istiyorsanız Meru Döner bayilik başvurusu yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bayilerine bir çok avantaj sunan firma, yeni katılımcılar ile birlikte hep beraber para kazanmak istiyor.

İskender Döner, Tavuk İskender, Tavuküstü Döner, Izgara Köfte, Pideli Köfte, Et Döner Dürüm, Tavuk Döner Dürüm vb. geniş ürün yelpazesi olan Meru Döner franchise ortakları ile uzun yıllardır edindiği tecrübeyi paylaşmaya hazır. Sektöre giriş yapmak isteyen girişimcilerin başvurularını bekleyen firma aşağıdaki şartlar dahilinde bayilikler veriyor.

Meru Döner Bayilik Şartları ve Özellikleri

meru döner bayilik şartları

  • Meru Döner markası ile uyumlu çalışabilecek girişimci ve yeterli sermayeye sahip kişiler ile çalışmayı planlıyoruz.
  • Meru Döner olarak bayilerimize ürün tedariki konusunda yardımcı oluyoruz.
  • Bayilerimize şubeyi açmak için dükkan bulma konusunda yardım ediyoruz. Meru Döner olarak AVM’lerde olan tecrübelerimiz sayesinde sizin için en uygun dükkanı buluruz.
  • AVM’lerde 40 m2 kadar bir alanda şubeyi sizin için anahtar teslim kurarız.
  • Anahtar teslim şube kurulum için 120.000 TL’ye kadar sermaye talep ediyoruz.
  • Şubelerimizden kar payı ve katkı bedeli almıyoruz.
  • Sadece bir kereye mahsus olarak “franchise bedeli” almaktayız.
  • Size ve personellerinize ücretsiz olarak eğitim veriyoruz.
  • Yeni franchise ortaklarımıza 30 gün boyunca sermaye desteği veriyoruz.

2021’de Meru Döner Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

meru döner bayilik

120.000 TL sermaye ile bu kadar kaliteli bir firmadan anahtar teslim Döner Şubesine sahip olmak gerçekten çok karlı bir yatırım olacaktır. Meru Döner sektörde başarısını ispatlamış kalitesi ile müşterilerini hep memnun etmiş bir firmadır. Meru Döner’e yapmış olacağınız 120 bin TL yatırımı kısa zamanda amorti edebileceğinizi bilmelisiniz.

Bu çok avantajlı bayilik – franchise ortaklığına başvurmak için hemen aşağıdaki linke tıklayıp başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

Meru Döner Bayilik Başvurusu: http://www.merudoner.com/franchising/

Başvurunuz Meru Döner görevlilerince kısa zamanda incelenecek ve tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bu süreçte firma görevlilerine aşağıdaki iletişim numaralarından da ulaşıp, ek bilgiler talep edebilirsiniz.

Firma İletişim

Adres: Güzeloba Mh, Havaalanı Cd, No:102, A Blok, D:8, Muratpaşa/Antalya
TEL: 0544 624 40 44
e-Mail: info@merudoner.com

Mesaj Bırakabilirsiniz