Çiğköftem Bayiliği Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Çiğköftem Bayiliği Nasıl Alınır?

Çiğ köfte sektörünün ülkemizde ne kadar rağbet gören bir iş olduğunu biliyor olmalısınız. Daha çok öğrenciler tarafından ucuz bir gıda türü olması nedeniyle tercih edilen çiğ köfte sektörüne girmeye karar verdiyseniz kaliteli bir firmadan bayilik almanız gerekmekte. Çiğ köfte bayiliği veren firmalar konumuzda sektörde yer alan pek çok firmaya değinmiştik. Orada eksik olan “Çiğköftem” markasını da bugün tanıtacağız. Bu yazımızda Çiğköftem bayilik başvurusu ve firmadan bayilik alma şartlarını öğreneceksiniz.

Çiğ Köfteci Dükkanı Açmak – Maliyet Ne Kadar Tutar ? sorularının cevabı için, içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Katkı maddesi olmadan, koruyucu ve kıvam arttırıcı kullanmadan üretim yapan Çiğköftem başarısını lezzetine borçlu diyebiliriz. Sadece Türkiye’de değil yurt dışında da satış yapan Çiğköftem markası yerli yatırımcılara daha fazla ağırlık vermiş durumda. Çiğ köfte sektörüne giriş yapacak olan, dükkan açmak isteyen kişilerin başvurularını bekleyen firma franchise ortakları ile beraber sektörde lider olmayı hedefliyor.

Çiğköftem Bayilik Şartları ve Özellikleri

çiğköftem bayilik şartları

  • Çiğ köfte sektörü düşük yatırım maliyetleri ile giriş yapabileceğiniz bir sektördür. Bu sektöre girmek isteyen girişimci ve iş sahibi olmayı isteyen kişilerin bayilik başvurularını bekliyoruz.
  • Çiğköftem markası olarak bayilerimiz ile kazan-kazan ilkesi ile çalışıyoruz. Hedefimiz markamızı el birliğiyle büyütmek.
  • Bayilerimize katkısız ve %100 doğal çiğ köftelerimizi ulaştırıyoruz.
  • Açacağınız şube yoğun insan trafiğinin bulunduğu lokasyonlarda olmalıdır. Okul, hastane, sinema salonu, etüd merkezi gibi noktalarda bir şube kurabilirsiniz.
  • Şubenin dekorasyon işlemleri Çiğköftem markası ile uyumlu olmalıdır. Dekorasyon işlemlerini isterseniz kendiniz yaptırırsınız ya da kendi mimari ekiplerimiz bunu sizin yerinize yapar.
  • Şubede çalışacak olan personellerin eğitimleri bizim tarafımızdan verilir.
  • Çiğköftem markasına yapacağınız yatırımı ortalama olarak 3 – 5 ay arasında amorti edebileceğinizi öngörüyoruz.
  • Bayilerimizden franchise bedeli talep etmiyoruz.
  • Yapmış olduğunuz cirodan kar payı, katkı payı almıyoruz.

Çiğköftem Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

çiğköftem bayilik

Çiğköftem markasının franchise bedeli ve cirodan kar payı talep etmemesi sektöre yeni giriş yapacaklar için büyük bir avantaj. Sermayesi kısıtlı olanlar sadece ürünlere yatırım ve şube kurulumuna masraf yaparak kaliteli bir iş sahibi oluyor. Bu avantajı değerlendirmek için hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayıp “Franchise Başvuru Formu” doldurabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz başvuru firma görevlilerince analiz edildikten sonra size dönüş yapılacaktır. Başvurunuzun onaylanması halinde Çiğköftem bayilik programı hakkında tüm detayları size anlatacaklardır.

One Response

  1. Nicolae

Mesaj Bırakabilirsiniz