Vodafone Bedava Ücretsiz İnternet veren Uygulamalar: 2023 Ücretsiz İnternet veren Uygulamalar

Vodafone artık günümüzde milyonlarca kişinin kullandığı telefon hattıdır. Hatırlarsanız önce Telsim ve Vodafone vardı, sonra Vodafone bütün hakimiyeti alarak, şimdi ise neredeyse  15 yıldan fazla bir zamandır Vodafone hatları piyasada çalışmaktadır. Vodafone diğer hatlara göre çok daha ucuz olup aynı zamanda birçok avantajları olan bir hat olduğundan, birçok müşterisi bulunuyor ve hatta her geçen gün yeni müşteriler Vodafone’u tercih etmeye devam etmektedir. Bir cep telefonu ve hatta sahipseniz, bugünlerde en çok sizi düşündüren, internettir belki. Vodafone’da birçok farklı internet avantajları bulunuyor. Zaten müşterilerin telefon hattı olarak Vodafone’u seçmelerindeki en büyük nedenlerden bir tanesi hiç şüphesiz internettir.

Vodafone’da İnternet Kazandıran Uygulamalar

Vodafone’da birçok farklı şekillerde bedava internet kullanımına sahip olabiliyorsunuz. Buradan bu yöntemlerden birkaç tanesini sıralarsak;

  • Vodafone Yanımda uygulaması ile bedeva internete sahip olabilirsiniz.
  • İnternet Avcıları ile en az 1 GB bedava internete sahip olabilirsiniz.
  • Uygulama yükleyerek bedava internete erişebilirsiniz.
  • Bana Ne Var uygulaması ile bedava internet sahibi olabilme.

Bu uygulamaları kullanarak istediğiniz zaman bedava internete sahip olabilirsiniz. Vodafone’un çok tercih edilmesindeki en önemli sebep internettir. Malum günümüzde herkes herşey için internet kullanıyor. Gerek elektronik postalara bakmak için, gerekse farklı mesajlaşma uygulamaları kullanmak için. Bazıları da boş oyun oynamak için bile GB’larca internet harcayabiliyor. Bugünlerde ev hanımları özellikle yemek tarifi alabilmek için interneti çok kullanmaktadır.

Dolayısıyla anlayacağınız internet hayatımızın bir parçası olmuş durumda. Vodafone sadece cep telefonunuzda değil, evinizde de internet kullanabilmeniz için modem bağlantıları vermektedir. Bunun için yapmanız gereken sadece evde internet kullanmak istediğinizi Vodafone müşteri temsilcilerine iletmek ve evinize bir Vodafone modemi bağlatmak ki bu da sizin için büyük bir avantaj olacaktır.

Her ay bedava internet hediyeleri de kazanabilirsiniz. İnternet artık hayatımızın olmazsa olmaz bir parçası haline gelmiş. Bu sebeple internet olmazsa hiçbir şey yapamaz hale geliyoruz. Vodafone size birçok farklı şekillerde internet kazandırmaktadır. Kısacası Vodafone sizi hiçbir zaman internetsiz bırakmayacaktır. Gelin başka hangi yöntemler kullanarak internet sahibi olabileceğimize bir göz atalım.

Vodafone sürekli olarak bedava internet paketi kampanyaları düzenlemektedir. Bu kampanyaları takip ederseniz, sürekli bedava internet sahibi olabilirsiniz. Bu tür kampanyalarda belirli bir paket aldığınızda, size paketten daha fazla internet vermektedir. Böylece dilediğiniz gibi internet kullanıp harcayabilirsiniz. İnternet artık hayatımızın en önemli parçalarından biri olduğundan, internet ile ilgili ne kadar çok avantajımız olursa karlı olmaktadır. Ev veya iş yerinizdeki elektrikler kesildiği zaman, en yakın arkadaşınız cep telefonunuzdaki bedava internetiniz oluyor.

Vodafone Bana Ne Var?

Bana ne var uygulamasını kullanarak bedava internet sahibi olabilirsiniz. Bunun için önce bir Vodafone hat sahibi olmanız gerekiyor. Daha sonrasında ise hafta da bir defa Vodafone uygulamanıza giriyorsunuz ve bana ne var bölümünden Vodafone’un size vereceği hediyenize bakabilirsiniz. Genellikle internet paketleri verdiği için, birçok Vodafone kullanıcısı Vodafone bana ne var uygulamasını kullanmaktadır.

Oyun Oyna İnternet Kazan

Eğer Vodafone Freezone’luysanız, İnternet Avcıları adlı oyunu oynayarak bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Vodafone Freezone genellikle gençlere yönelik yapılan bir uygulama olduğundan, gençlerin kazanabileceği paketler olmaktadır. Bunu yapmak için sadece telefonunuza İnternet Avcıları uygulamasını indiriyorsunuz, oyunun içerisinde bulunan BİT’leri yok ederek internet paketlerinizi kazanıyorsunuz. Anlayacağınız üzere, Vodafone’da bedava internet kazanmanın çok fazla yöntemi bulunmaktadır.

Vodafone Haftalık İnternet Hediye Paketleri

İnterneti her gün çok fazla kullanan bir Vodafone’luysanız, hafta da bir defa, ama sadece pazartesi günleri Vodafone Yanımda uygulamasına girerek en az 1 GB internet hediyesi kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok fazla bir şey yok. Sadece pazartesi günü uygulamaya giriş yapıyorsunuz ve anında bedava internet paketi alıyorsunuz.

Bir Mesaj İle İnternet Cebinde

Vodafone’da farklı şekillerde internet kazanabilirsiniz. Bir başka yöntem ise telefonunuzun mesaj bölümüne girip SURPRIZ yazıp 6666’a mesaj gönderirseniz bedava internet kazanabilirsiniz. İnternet paketi almak artık çok kolay. Ekstra bir şey yapmanıza da gerek yok. Sadece mesaj yazıyorsunuz ve internet anında cebinizde.

Cep telefonunuz hala 4.5 hattına uyumlu değilse, hemen değiştirin size anında 4 GB hediye internet gelsin. Bedava internet almak için özel bir şey yapmanıza gerek yok. Sadece biraz araştırın, anında internet cebinize gelecektir. Vodafone internet paketleri küçük birer hazine gibidirler, her yerden bulabilirsiniz, yeter ki isteyin.

Haftalık Yükle, İnternet Sende

Genelde interneti kullananlar iş adamları ve aynı zamanda öğrenciler olmaktadır. Vodafone’da aynı zamanda öğrenciler ve hatta 26 yaş ve altında olanlar için işe yarayacak internet paketini, yükle kazan kampanyasından elde edebilirsiniz. Her pazartesi günü 30 liralık bir yükleme yaparsanız, anında 2 GB interneti paketi kazanmış oluyorsunuz. Bu gençler için bulunmaz bir fırsat.

İnternete Göre Tarife Seçimi 

Eğer interneti çok fazla kullanan biriyseniz, internete göre tarife seçebilirsiniz. Bazı tarifeler diğerlerine göre daha fazla bedava internet kazandırmaktadır. Örneğin Vodafone Akıl Küpü tarifesi ihtiyacınız doğrultusunda 500 MB hediye internet vermektedir. Bunun için mesaj bölümüne girip 500YEDEKMB yazıyorsunuz, ardından 3636’ya mesaj gönderiyorsunuz. Yılda 3 defa bu hediye paketini kullanma hakkına sahip oluyorsunuz.

Vodafone Testi İle İnternet Kazan 

Vodafone’lu olmak bir ayrıcalıktır. Vodafone Seviyorum internet testine girerseniz, katıldığınız anda 3 GB internet kazanıyorsunuz. Yapmanız gereken şey çok basit. Uygulamaya giriyorsunuz ve anketin size soracağı sorulara cevap veriyorsunuz. Anketin sonunda cep telefonu numaranızı girerek anında internetinizi alıyorsunuz. Vodafone herhangi bir işlem için sizi asla bekletmez.

Vodafone’lu Olun İnternetin Kralı Olun 

Vodafone’lu olmak demek, yüzlerce ayrıcalıklardan faydalanmak demek. Hatta Vodafone’lu olmak hem öğrenciler için farklı avantajlar sağlamaktadır, hem aileler için, hem iş adamları için. Örneğin iş insanlarında, elektronik fatura sistemine kayıt olduğu anda 1 GB hediye gelmektedir. Malum neredeyse artık müşterilerimizin yüzde yüzü elektronik fatura almaktadır. Bu demektir ki bilerek ya da bilmeyerek müşterilerimiz bedava 1 GB hediye sahibi oluyorlar.

Vodafone’lu olarak herhangi bir kaybınız olmaz. Aksine çok fazla kazancınız olur. Çok fazla bedava internetiniz, çok fazla bedava mesajlaşma hakkı ve konuşma hakkına sahip olursunuz. Eğer bir telefon hattınız varsa, Vodafone’a geçiş yaparak birçok avantajlardan faydalanabilirsiniz. Vodafone’lu olmak bir internet kullanıcısıysanız çok büyük bir avantajdır.

Vodafone’luysanız sadece biraz araştırma ile binlerce GB internete sahip olabilirsiniz. Bunu yapmak için ille bir internet böceği olmak zorunda değilsiniz. Evinizde internetiniz varsa oradan hemen araştırmanızı yapabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulama ile binlerce GB internet kazanabilirsiniz. Düzenli yüklemelerinizi yaparak bedava yüzlerce GB internet kazanabilirsiniz. Mesaj gönderip birçok bedava internet kazanabilirsiniz. Burada yapacağınız sadece Vodafone hazinelerini bulmak.

Bedava internet dünyası için sizde Vodafone’lu olun ve bedava tonlarca MB ve GB internet sahibi olun. İnternet hayat düşünemiyorum diyorsanız, hemen bir Vodafone hattı alın veya numaranızı değiştirmeden Vodafone hattına çevirin. Böylece hem bedava internetlerden faydalanabilirsiniz, hem de çevrenize sürekli yeni numaralar vermek zorunda kalmayacaksınız.

Mesaj Bırakabilirsiniz