Online Bayilik Veren Firmalar 2024! Franchise ve İsim Hakkı Alınabilecek Markalar

Online bayilik veren firmalar 81 ilde bulunmaktadır. Girişimciler düşük yatırım bedelleri ile iş sahibi olabilirler.

100 bin TL ye kadar bayilik veren firmalar farklı sektörlerde yer almaktadır. Devletin vermiş olduğu bayilikler bile bulunmaktadır. Sermayeniz yoksa ancak kendi işinizi kurmak istiyorsanız bayilik alabilirsiniz.

Bayilik almak için illa giriş bedeli, yatırım bedeli ödenmesine gerek yok. Bu bedeller olmadan da kendi işinizin sahibi olabilir ve para kazanabilirsiniz. Ücretsiz bayilik ve sermaye bedelli bayilik seçeneklerini yazımızda bulabilirsiniz.

OYEGG Online Bayilik

OYEGG online Bayilik almak için ortalama 50 bin TL ile 100 bin TL arasında değişen bir bedel ödenmesi gerekiyor. Bayi olmak isteyen kişilere personel desteği, pazarlama desteği, bölge koruması ve reklam desteği de sunuluyor.

Ayrıca firma yer seçimi konusunda bayilik almak isteyen kişilere destek oluyor. Bayilik maliyeti içinde dekorasyon ve kurulum, isim hakkı ve tabela bedeli, soğutucu ve derin dondurucu dolaplar yer alıyor.

Müşteri odaklı düşünen ve davranan kişilerin başvuru yapması isteniyor. Ayrıca kişilerin yönetim, işletme, organizasyon konularında temel bilgi ve beceriye sahip olması bekleniyor.

Makairs Online Bayilik

Makairs girişim yapmak isteyen kişilere 30 bin TL den başlayan bayilik paketleri sunuyor. Bayilik almak isteyen kişiler 25 bin TL ile 50 bin TL arasında bayilik bedeli ödüyor.

Firma kişilere yüksek satış yapabilmeleri açısından eğitim desteği, bölge koruması, reklam desteği ve pazarlama desteği sunuyor. Farklı paketlerde bayilik veriliyor ve paket fiyatları değişkenlik gösteriyor.

En uygun fiyatlı paket 30 bin TL olup içinde promosyon ürünleri, 5 adet mobil cihaz, 10 farklı koku ve smart model cihaz yer alıyor.

Çakırbey Çiğköfte Online Bayilik

Çakırbey Çiğköfte bayisi olmak için 10 bin TL ile 25 bin TL arasında bayilik bedeli ödenmesi gerekiyor. Markann yatırım bedeli kişiden kişiye değişebileceğinden bireysel olarak başvuru yapılmasında fayda var.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin gerekli yatırım bütçesine sahip olması, işinin başında durması, işletmenin hijyen standartlarını yüksek tutması gibi şartlar aranıyor. Bayilik almak isteyen kişilerin şartları sağlaması şart.

Şeker Metal Online Bayilik

Şeker Metal Online Bayilik eğitim desteği ve bölge koruması ile bayi olmanızı sağlıyor. Bayilik alınan yerde belirlenmiş mesafede başka mağaza bulunmuyor.

En az 10 koli sipariş verilmesi gerekiyor. 1976 senesinde kurulan marka, ahşap birleştirme aksesuarlarının üretiminde rol oynuyor. Yeni yatırımlar ile yüzde yüz yerli sermaye kullanlarak ürünler garanti kapsamında sunuluyor.

Siz de markanın bayisi olabilirsiniz. Bunu yapmak için resmi internet sitesinde online başvuru formunu doldurmanız yeterli olacak.

Panino Pizza Online Bayilik

Panino Pizza bayisi olmak isteyen kişilerin ödemeleri gereken ortalama ücret 290 bin TL civarındadır. 250 BİN TL den başlayan ve 500 bin TL ye kadar çıkan bayilik bedeli bulunuyor.

Gerekli sermaye işletme lokasyonu ve alanına göre değişiklik gösterebiliyor. Bu nedenle en sağlıklı fiyat bilgisi birebir yapılan başvurularda alınır. Gerekli hukuksal ve finansal duruma uygun olan kişiler Panino Pizza bayisi olabiliyor.

Ayrıca kişilerin mutlaka marka stratejisine hitap eden lokasyonu temin etmesi gerekiyor. Bayilik alan kişilerden mutlaka müşteri ve kalite odaklı olanlar tercih ediliyor.

Online başvuru formunu doldurarak siz de Panino Pizza bayisi olmak için başvurunuzu kuruma iletebilirsiniz. Kurumla yapılacak görüşmeler sonrasında net bilgiler alabilirsiniz.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz