Battalbey Bayilik Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Battalbey Bayiliği Nasıl Alınır?

Çiğ köfte sektörünün popüler isimlerinden olan Battalbey Türkiye genelinde bayilikler vermeye devam ediyor. Sektöre sağlam bir giriş yapmak isteyenler için Battalbey bayilik başvurusu nasıl yapılır bu yazımızda anlatıyoruz. Battalbey’in bayilik şartlarını, yatırım maliyetini buradan öğrenebileceksiniz.

Sektörde uzun süredir yer alan Battalbey lezzetli çiğ köftesi ile kısa zamanda çiğ köfte alanında iyi bir marka değeri yarattı. Türkiye’nin pek çok noktasında bayisi olan firma üretimi olan çiğ köfteleri kendilerine has yöntemler ile üretip günlük olarak bayilerine ulaştırarak çalışıyor. Her zaman en taze çiğ köfteyi müşteriler ile buluşturan Battalbey başarısını disiplinli ve titiz çalışmaya borçludur. Ayrıca bu sektöre yeni girecek olanlara bayilik konusunda çok yardımcı olan Battalbey bu sayede bayilik ağını kolayca genişletebiliyor. 2019 yılında da Türkiye genelinde bayilikler dağıtan firma çiğ köfte sektörüne girerek karlı bir iş kurmak isteyenleri franchise sistemine davet ediyor.

Battalbey Bayilik Şartları ve Özellikleri

battalbey bayilik şartları

– Battalbey bayilik sistemine katılmak için herhangi bir bedel – isim hakkı talep edilmemektedir.
– Açılış için kapora alınmaz.
– Ek ücret, kardan pay vs alınmaz.
– Dükkanın bulunması ve tadilat işlemlerinin yapılması sizin tarafınızdan olacaktır.
– Dükkan tabelası olarak Battalbey’in belirlemiş olduğu standartlarda ve Battalbey’in uygun gördüğü tabela kullanılmalıdır.

Battalbey Tabela Standartları;

Dükkan talebası 5mm pleksi üzerine kabartma ile yapılmalıdır. Kabartma logo olarak Battalbey’in standart logosu kullanılacaktır. Tabela için pleksi yerine maliyet düşürmek için PVC Polikarbon, PVC Pleksiglas, PVC Vinil kullanılabilir.

Dükkanınızı açtıktan sonra ilk ürünlerinizi toptan olarak Battalbey’den tedarik edebilir ve elde ettiğiniz çiğ köfteleri perakendeye dönüştürerek satışa başlayabilirsiniz.

2024’de Battalbey Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

battalbey bayilik

Çiğ köfte sektörüne ilk adımı atacaklar için en uygun bayilik seçeneklerinden birisinin Battalbey olduğunu söyleyebiliriz. İsim hakkı bedeli ve kardan pay alma kriterlerinin olmaması Battalbey’i cazip kılan en önemli iki unsur.

Bu şartlar altında Battalbey bayilik başvurunuzu yapabilmek için aşağıdaki linke tıklayıp formu doldurarak göndermeniz gerekmekte.

Battalbey Bayilik Başvurusu: http://battalbey.com.tr/bayilikbasvuru/

Formu doldurup gönderdikten sonra Battalbey yetkilileri başvurunuzu inceleyecek ve bayilik açmak istediğiniz bölgeyi analiz edecektir. Bayilik talebiniz kısa zaman içerisinde incelenip size geri dönüş yapılacak ve süreç hakkında bilgiler verilecektir.

Mesaj Bırakabilirsiniz