Yuppi Hesap Silme 2024 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Eğer bir Yuppi hesabına sahipseniz ve bu hesabı kısa yoldan silmek ister iseniz aşağıdaki metinden yararlanarak hesabınızı silebilirsiniz. Metin içerisinde ilgili uygulamaya ait bir link yer almaktadır.

yuppi

YUPPİ HESABI SİLME ADIMLARI

 1. https://yuppi.live/sozlesme.html linki üzerine tıklayarak yuppi silme işlemi hakkında detaylara ulaşınız. Silme işlemini kısa sürede tamamlayabilmek için aşağıdaki adımları uygulayınız.
 2. Hesap kısmına basınız.
 3. Hesap ana sayfasından ayarlar sekmesine ulaşınız.
 4. Hesap ayarları bölümüne basınız.
 5. Bu alanda üyelikten ayrılma ile ilgili bir bölüm yer almaktadır. “Üyelikten ayrıl” seçeneğine tıklayarak üyeliğinizi iptal ediniz.
 6. Güncel olarak uygulamayı silmek için Yuppi destek hattına ulaşınız. Bunun için izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:
 7. Gmail hesabınıza giriş yapınız.
 8. Yeni mail oluştur kısmını bulunuz ve üzerine basınız.
 9. Yeni oluşturulan mail içeriğini bu uygulamayı silmek istediğiniz ile ilgili doldurunuz.
 10. yuppidestek@gmail.com adresine mail atınız.
 11. Yuppi ekibi sizlerden gelen bu hesap silme talebini değerlendirecek ve hesabınızı belirli bir süre sonunda silecektir.
 12. Yuppi hesabının silinmesi, içerisindeki verilerin kaybolmasını sağlayacaktır. Bu nedenle hesabı silmeden önce iyice düşünmelisiniz. Eğer uygulama ile uzak kalmak ister iseniz hesabınızı silmeden, yalnızca telefonunuzda bu uygulamayı silerek amacınıza ulaşabilirsiniz.
 13. Hesap silme taleplerinizin maili Yuppi ekibine bazı durumlarda hemen ulaşamamaktadır. Bu gibi durumlarda yapılması gereken tek şey hesap silinene kadar geçen sürede beklemektir.

YUPPİ TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Yuppi hesabını kalıcı olarak silmek isteyen kişiler gerek telefonlarından gerekse de bilgisayarlarından bu işlemi gerçekleştirebilmektedir. Telefondan Yuppi silme işleminin tamamlanabilmesi için yararlanması gereken link aşağıda yer almaktadır. Bu link sayesinde Yuppi hesabınıza giriş yapabilir ve hesabı silmeniz için gerekli olan bilgileri edinebilirsiniz.

Yuppi telefondan hesap silme linki https://yuppi.live/sozlesme.html şeklindedir.

Mesaj Bırakabilirsiniz