Evde anket doldurarak para kazanma 2023! Anketle para kazandıran siteler

Evde ek iş yaparak para kazanmak ve ev ekonomisine kendince katkılar sağlamak isteyen kişiler pek çok yol deniyor. Kendilerine uygun bir iş bulmak isteyen kişiler çeşitli işlerde çalışarak para kazanmak istiyor. Bugün o kişiler için evde anket doldurarak para kazanmak için neler yapılmalıdır, anket doldurarak para kazanılır mı bunu anlatmaya çalışacağız.

Ayrıca 2022 yılında anket doldurak para kazandıran siteler hangileridir bu yazımızda bulabileceksiniz. Tüm sitelere üyelik bedava olup, hemen kayıt olarak anketleri beklemeye başlayabilirsiniz.

Anket Doldurarak Para Kazanılır Mı ?

anket doldurarak para kazanılır mı

Anket doldurarak para kazanmak elbette gerçektir. Ancak bazı firmalar paranın üstüne yatarak anket doldurak para kazanmak isteyen kişilerin emeklerinin üstüne konabiliyor. Hal böyle olunca da bu durumu gören insanlar anket işi ile para kazanılmaz düşüncesi içersine giriyor. Sektörde bu yanlış düşünceyi besleyen baya bir firma varken işini kaliteli yapan ve ödemelerini düzenli olarak gönderen pek çok anket sitesi de bulunmakta. Sizler işini kaliteli yapan ve ödemelerini aksatmadan aydan aya gönderen anket sitelerine kayıt olarak ödemelerinizi alabilir ve evden para kazanmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Anket Doldurarak Ayda Ne Kadar Kazanılır ?

anket doldurarak ayda ne kadar kazanılır

Anket doldurarak para kazanmak isteyenler ayda ne kadar kazanırım sorusunu oldukça fazla soruyorlar. Az bir şey kazanıyorsak hiç bulaşmayalım diyen kişilerin sayısı oldukça fazla. Açıkcası anket doldurarak kazanabileceğiniz para size bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Örneğin siz sadece 1 adet anket sitesi ile çalışırsanız ve sadece onların gönderdikleri anketleri doldurursanız kazanacağınız para çok az olacaktır. Fakat aynı anda 5 tane, 10 tane anket sitesi ile çalışırsanız kazanacağınız paralar farklılık gösterecektir. Ayrıca anket siteleri genellikle döviz ile kazanç verdiği için ülkemizde alacağınız para da artacaktır. Malumunuz 1 Euro’nun fiyatı şu sıralar 6.10 TL ediyor ve anket işi ile ayda 100€ kazansanız elinize geçecek para 610 TL olacak. Evde ek iş yapan bir kişi için hiç de fena bir rakam değil. Sonuçta taş atıpta kolunuz yorulmuyor…

Anketler Türkçe Mi İngilizce Mi ?

anketler türkçe mi ingilizce mi

Türk müşterilerine anket gönderen firmalar genellikle Türkçe dilini kullansalar da bazen İngilizce anketler de çıkabilmekte. Ancak bu o kadar büyük bir problem değil. Anketlerde anlatılan şeyler kısa ve net olduğu için kolaylıkla Google Translate’den İngilizce – Türkçe çeviri yaparak anketleri doldurabilirsiniz. Yabancı dildeki anketleri doldururken de Türkçe anketlerde olduğu gibi gerçek düşüncelerinizi bildirmeli ve yanlış bilgiler vermemelisiniz.

Ödemeleri Nasıl Alabilirim ?

ödemeleri nasıl alabilirim

Yabancı anket firmaları ödemeleri yaparken sizden Skrill, Paypal veya Banka Hesabı bilgilerini talep ediyor. Paypal ülkemizde yasaklandığı için malesef o seçeneği kullanamıyorsunuz. Sizin ödeme alabilmeniz için Skrill hesabı açmanız veya Banka havalesi ile parayı hesabınıza transfer etmeniz gerekiyor. Banka havalesi yolunu seçerseniz biraz daha fazla komisyon ödemek zorunda kalabilirsiniz. O nedenle Skrill ile ödeme almanız daha iyi olacaktır. Eskiden ülkemizde PayPal açıkken direkt Paypal ile çok ufak komisyonlar karşılığında yurtdışından para alınabiliyordu ama artık bu sistem bitti malesef.

2022 Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler

2019 anket doldurarak para kazandıran siteler

2022 yılında anket doldurarak para kazanmak isteyenler için bir kaç site tavsiyesi vereceğiz. Bu sitelere kayıt olarak anket doldurmaya başlayabilir ve ufak da olsa para kazanmaya başlayabilirsiniz. Tavsiye edeceğimiz çoğu firma yabancı firmalar olacaktır ve hepsi uzun yıllardır anket sektöründe olan firmalardır. Oldukça güvenilir olan bu firmalar ödeme yapmakta ve güzel paralar kazandırmaktadır. İşte 2021’in anket doldurarak para kazandıran siteleri;

MarketAgent

Anket siteleri denilince akla gelen ilk firmalardan olan MarketAgent’e hemen kayıt olup anket doldurmaya başlayabilirsiniz. Firma Türk müşteriler için Türkçe arayüze sahip ve gelen anketler Türkçe olarak geliyor. Üye olduktan sonra ayrıca 0.50 Euro hesabınıza bonus olarak ekleniyor. Üyelik işleminizi yaptıktan sonra e-mail adresinize gelen linke tıklayarak hesabınızı aktifleştirdikten sonra artık üyeliğiniz hazır demektir. Artık hesabınıza gönderilecek anketleri beklemeli ve anket gelince doğru ve gerçekçi şekilde anketleri doldurmalısınız. Ödemeleri alabilmek için Skrill hesabınızı MarketAgent üyelik sayfanıza eklemelisiniz.

Siteye gitmek için: www.marketagent.com

Mobrog

Alman bir anket sitesi olan Mobrog’un Türkçe arayüze sahip olması işleri kolaylaştırıyor. Kayıt olduktan sonra hesabınızı aktifleştirmeniz için bir mail gönderen firma onay sonrasına ilk anketleri göndermeye başlıyor. Türkiye’deki müşteriler için aralıklarla anket gösteren site, doğru bir şekilde tamamlanmış anketleriniz için 1€ kadar ödeme yapabiliyor.

Siteye gitmek için: www.mobrog.com

Myiyo

Bir diğer Alman anket firması da Myiyo’dur. Franfurt/Almanya merkezli mo’web GmbH araştırma şirketi interneten online olarak anket dolduran kişilere para kazandırıyor. Türkçe arayüze sahip olan sitede genellikle Türkçe anketler geliyor. Üyelik için kolaylıkla websitesinden başvurunuzu yapabilir ve hesabınızı açabilirsiniz. Hesabınızı açtıktan sonra artık sıra hesabınıza gelecek anketleri beklemekte. Anketleri takip edebilmek için ara sıra kayıt olduğunuz mail adresinizi kontrol etmeniz iyi olacaktır. Firma anketleri mail yoluyla sizlere bildirecektir.

Siteye gitmek için: www.myiyo.com

MySurvey

Yabancı bir anket doldurma sitesi olan MySurvey Türkiye’deki müşterileri için Türkçe arayüze sahiptir. Kayıt olanlar için belli aralıklarla anket gönderen firma kazançlarınızı PayPal veya hediye çeki olarak almanıza olanak sağlıyor. Türkiye’de Paypal kapalı olduğu için hedi çeki yoluyla ödemelerinizi talep edebilirsiniz.

Siteye gitmek için : tr.mysurvey.com

Anket doldurarak para kazanmak isteyenler için 4 adet tavsiyemizi verdik. Bunlar haricinde sizin bildiğiniz anket doldurarak para kazandıran sitelerini bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz. Onları da listemize eklemeye çalışırız. Bu konu hakkında herhangi bir sorunuz varsa bize yorum atarak bildirebilirsiniz. Kolay gelsin.

Mesaj Bırakabilirsiniz