Müzik şarkı dinleyerek para kazanma 2023! Research.fm, Music Xray ile para kazanmak

Gün içerisinde neşenizi bulmak için sık sık müzik dinliyorsanız tam sizlere hitap eden bir iş ile karşınızdayız. Hem neşenizi bulacağınız hem de ufak da olsa bir miktar para kazanabileceğiniz bir iş modeli: müzik dinleyerek para kazanma Sermayesiz, oturduğunuz yerden keyif içinde para kazanmak istiyorsanız yazımızın detaylarını okuyunuz.

Müzik Dinleyerek Para Kazanma

müzik dinleyerek para kazanma

İnternetten para kazanma yolları arasında belki de en keyifli işlerden birisi olan müzik dinleyerek para kazanma işinde yapmanız gerekenler çok basit. Aşağıda sizler ile paylaşacağımız müzik dinleyerek para kazandıran sitelere üye oluyorsunuz ve dinlemeniz ve hakkında yorum yapmanız gereken müziklere bu işlemleri yapıyorsunuz. Ardından para hesap bakiyenize yansıtılıyor. Belli bir ödeme eşiğini yakalayınca banka hesabınıza veya PayPal hesabınıza ödemeyi çekebiliyorsunuz.

İşte müzik dinleyerek para kazandıran siteler listemiz:

Research FM

Müzik dinleyerek para kazanma isteyenlere tavsiye edeceğimiz ilk site research.fm adresidir. Üyeliklerin davetiye ile olduğu bu sistemde iletişim bölümünüzden kendinize bir davetiye gönderilmesini talep ediyorsunuz. 72 saat içerisinde siz dönüş yapacak olan firma bir anket gönderiyor ve o ankete verdiğiniz cevaplar neticesinde size özel bir kaç müziği size gönderiyor ve dinleyip puan vermenizi talep ediyor. Yaptığınız bu işin neticesinde hesabınıza bakiye ekleniyor ve biriken bakiyelerinizle Amazon çeki alıyorsunuz. Bu çeki de Amazon.com alışveriş sitesinde istediğiniz gibi harcayabiliyorsunuz.

Site adresi: www.research.fm

HitPredictor

Reserach FM’e benzer bir sisteme sahip HitPredictor. Fakat buraya üye olmak için davetiye almanız gerekmiyor. Direkt site üzerindeki “Sign Up” butonuna tıklayarak kayıt olabiliyorsunuz. Kayıt işleminizi ve aktivasyonunuzu yaptıktan sonra sizlere bir kaç parçadan oluşan müzik listesi gönderecekler ve bunları dinledikten sonra oy vermenizi talep edecekler. Bu işlemleri eksiksiz olarak yaptığınızda ise bir miktar bakiye kazanacaksınız. Kazandığınız firmaları hediye çeki olarak alabiliyorsunuz. Bu çekin ne tür bir çek olduğu belirtilmemiş ama büyük ihtimalle Amazon alışveriş çekidir bu.

Site adresi: www.hitpredictor.com

MUSIC XRAY

Müzik dinleyerek para kazanma siteleri arasında işini en iyi yapan ve geniş bir kitleye sahip olan firmalardan birisi Music XRAY. Bünyesinde yeni şarkıcıları barındıran bu site, yeni çıkmış olan şarkılar hakkında bilgi toplamak, araştırma yapmak için müzikleri dinleyecek birilerine ihtiyaç duymakta. Bu noktada üyelerine bu iş için para vermekte. Tıpkı Research.fm ve HitPredictor gibi. Bu sitede de kayıt olmak için davetiye ye ihtiyacınız yok. Hemen siteye girip kayıt olabilirsiniz. Hesabınız aktif olduktan sonra size verilen yabancı müzikleri dinleyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Kazançlar 20$ bakiyeye ulaştığınızda PayPal ile gönderiliyor. Türkiye’de Paypal yasaklı ama bu iş için alternatif çözümler de var. Yurtdışında bir tanıdığınız varsa ödemeyi onun hesabına göndertirsiniz, komisyonculara bozdurtusunuz vs. Çareler bitmiyor…

Site adresi: https://www.musicxray.com

Müzik dinleyerek elbette çok büyük paralar kazanılmaz ama internette boş boş gezerken biraz da para kazanayım çay, çorba parası yaparım diyorsanız tam sizlere uygun bir iş. Asla çok büyük paralar hayaline kapılmayın, öğrenci arkadaşlar cep harçlığı yapsın gerisine bakmasın…

One Response

Mesaj Bırakabilirsiniz