Google Ödüllü Anketler İle Para Kazanmak: Google Play Kredisi Kazanma

Gün içerisinde saatlerce kullandığımız akıllı telefonlar ile para kazanmak mümkün. Google’ın bir servisi olan “Google Ödüllü Anketler” adlı uygulama ile kısa vakitler ayırarak para kazanabiliyorsunuz. Bu uygulama sayesinde kazandığınız paraları Google Play Store’da harcayabiliyorsunuz. Hesabınızdaki para ile isterseniz yeni bir ücretli uygulama satın alırsınız, isterseniz de bir oyun içerisinde uygulama içi satın alma yapabilirsiniz. Böylece oynadığınız oyunlarda uygulama içi satın alma ile en değerli itemlere, coinlere sahip olabileceksiniz. Şimdi hazırsanız Google Ödüllü Anketler ile para kazanmak için neler yapılmalıdır, uygulama nasıl kurulur sizlere anlatalım;

Google Ödüllü Anketler İle Para Kazanmak

google ödüllü anketler ile para kazanma

Google Play kredisi kazanmak isteyen kişiler aşağıda linkini vereceğimiz uygulamayı akıllı telefonlarına veya tablet cihazlarına kurmalıdır.

Uygulama linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.paidtasks&hl=tr

Uygulama %100 güvenli Google LLC tarafından hazırlanmış bir uygulamadır. Kişisel veri hırsızlığı yaşamayacağınız güvenli bir anket uygulamasıdır. Arkasında Google güvencesi olan bu uygulamayı indirdikten sonra sizlere kısa bir tanıma anketi gönderilecektir. Bu anket Google’ın sizi daha iyi tanıyabilmesi ve ilgi alanınıza uygun anketler gönderebilmesi için yapılmaktadır. Tanışma amaçlı gönderilen bu ilk anket için Google Play kredisi kazanmazsınız. Sadece kişisel bilginizi almak için gönderilen bir ankettir ve bu anketi doğru cevaplamak zorundasınız.

Ankete vereceğiniz cevapların doğru olması şu sebepten gereklidir. Burada verdiğiniz bilgilere göre Google size anket gönderecektir ve cevaplamanızı isteyecektir. Her başarılı anket için farklı ücretlendirme uygulanmaktadır. Her anket aynı ücreti vermemektedir.

Sizler için anket uygulamasını kullandık ve 2 adet anket doldurup Google Play kredisini kazandık. Aşağıda uygulamadan aldığımız resimleri görebilirsiniz.

google ödüllü anketler kredi google ödüllü anketler kredisi

Bize uygulama tarafından 2 farklı anket gönderildi ve bu anketlere cevap vererek 0.58 TL Google Play kredisi kazandık. Uygulamada gönderilen anketler sizi uğraştıracak anketler olmadığı için kolaylıkla bu iş yapılabilir. Bir anketi cevaplamak için sadece 30 saniyenizin olması yeterli. Gün içerisinde boş bir anınızda rahatlıkla anketleri doldurup Google Play kredisi kazanabilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler Yeni Anket Gelmiyor

google ödüllü anketler yeni anket gelmiyor

Uygulamayı kullanan kişilerin yeni anket gelmemesi sorununu yaşadıklarını biliyoruz. Google Ödüllü Anketler sık sık anket göndermiyor. Ancak bunun önüne geçebilmek için bir kaç teknik bulunuyor. Aşağıdaki videoda yeni anket gelmeyenlerin yapması gereken bazı teknik ayarlar anlatılmıştır.

Burada paylaşılan konum bilgileri açmayı denemenizi tavsiye ederiz. Google sizin ilgi alanlarınıza göre anket gönderimi yaptığı için telefonunuzda konum erişimi ayarlarını açmanız anket alma sıklığınızı arttırabilir.

Google Ödüllü Anketler ile para kazanmak sizi yormayan, basitçe 30 saniyenizi ayırarak yapabileceğiniz iştir. Elbette buradan çok büyük paralar kazanamazsınız ancak Play Store uygulamalarında buradan elde edeceğiniz 10 lira – 20 lira ile uygulama için satın alma yapabilir ve cebinizden tasarruf edebilirsiniz.

Sitemizdeki diğer konulara da göz atmanızı önermekteyiz;

Yukarıdaki konularımızda anket doldurarak veya telefonunuzda, tabletinizde kullanarak para kazanabileceğiniz uygulamalar hangileridir anlatmıştık. Onları da okuyarak ekstra gelirler elde edebilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz