Aramex Sipariş Takip (Kargo Sorgulama 2024)

Aramex sipariş takibinizi istediğiniz zaman Aramex resmi internet sitesi üzerinden online olarak hızlıca yapabilirsiniz. Aramex kargo firması aracılığıyla yapılacak olan kargo teslimatınızın ne zaman gerçekleştirileceğini online biçimde anında öğrenebilirsiniz. Aramex kargo sipariş gönderi numaranızı kullanarak kargonuzun takibini adım adım yapabilirsiniz.

1111

Aramex Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

Aramex kargo sipariş takibi yapmak için Aramex kargo resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. Aramex sipariş takibi gerçekleştirmek için şu adımları sırasıyla uygulamalısınız:

  • “Aramex” kelimesini cihazınızdaki arama motorunuzda aratarak Aramex kargo resmi sitesine girmelisiniz.
  • Karşınıza çıkan ana sayfada ortasında kısmında yer alan arama bölümüne takip numaranızı yazıp “Takip Et” butonuna tıklamalısınız.
  • Açılan sayfada durumunu öğrenmek istediğiniz Aramex kargo takip bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Aramex Siparişim Nerede?

Aramex kargo firmasını kullanarak verdiğiniz siparişiniz için Aramex sipariş sorgulama yaparak siparişinizin bulunduğu durumu öğrenebilirsiniz. Aramex kargo firması hızlı teslimat özelliği nedeniyle genelde siparişinizi 24 saat içinde teslim etmeyi hedeflemektedir. Ancak bazı durumlarda teknik aksaklıklar, sipariş verdiğiniz saat ve bulunduğunuz bölgeye göre sipariş teslimatınızda gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin geciktiği durumlarda Aramex sipariş sorgulaması yaparak kargonuzun yerini öğrenebilirsiniz.

Aramex Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Aramex kargo  sipariş numarası, sipariş takibinizi online olarak yapabilmek ve siparişinizde herhangi bir sorun ile karşılaştığınız takdirde tüm sipariş işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için bilmeniz gereken gönderi numarasıdır. Aramex kargo sipariş numaranızı sipariş gönderi no sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Aramex sipariş gönderi no sorgulama için şu yöntemlerden bir tanesini kullanabilirsiniz:

  • Aramex kargo müşteri hizmetleri numarasını arayarak bazı şahsi bilgilerinizi müşteri temsilcisine iletmeniz durumunda sipariş gönderi numaranızı telefon ile öğrenebilirsiniz.
  • Hangi siteyi kullanarak alışveriş yaptınız ve siparişinizi oluşturduysanız bu sitenin “siparişlerim” bölümünden Aramex kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.
  • Siparişiniz kargoya Aramex kargo tarafından teslim alındığında size gönderilen SMS ya da e-mail yoluyla iletilen bilgilerden kargo sipariş gönderi numaranızı öğrenebilirsiniz.

Aramex İletişim Numarası Nedir?

Aramex kargo firmasını kullanarak yaptığınız alışverişlerde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Aramex müşteri hizmetleri numarasını arayarak müşteri temsilcisiyle görüşüp sorunlarınızı giderebilirsiniz. Aramex kargo müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 0 212 999 12 22 şeklindedir.

Aramex Sipariş Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Aramex kargo firmasıyla teslimatı yapılacak olan kargonuzun için hafta içi ve hafta sonunda teslimatının yapılması mümkündür. Aramex sipariş saatleri ve muhtemel teslimat saatleri şu şekildedir:

Aramex kargo hafta içi açılış saati: 08.30 (her gün)

Aramex kargo hafta içi kapanış saati: 18.30 (her gün)

Aramex kargo hafta sonu açılış saati: Cumartesi – 09.00

Aramex hafta sonu kapanış saati: Cumartesi – 14.00

Aramex kargo firmasında Pazar günleri mesai yapılmamaktadır bu nedenle Pazar gününe denk gelen kargo teslimatları bir sonraki gün olan pazartesi günü yapılmaktadır.

Mesaj Bırakabilirsiniz