PTS Sipariş Takip (Kargo Sorgulama 2023)

PTS sipariş takibinizi online olarak istediğiniz zaman PTS kargo resmi internet sitesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Uluslararası alanda taşımacılık yapan PTS kargo firması aracılığıyla yapılacak olan sipariş kargo teslimatınızın ne zaman gerçekleştirileceğini internet sitesi üzerinden anında öğrenebilirsiniz. PTS kargo sipariş gönderi numaranız ile adım adım kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.

pts worldwide express

PTS Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

PTS kargo sipariş takibi yapmak için PTS kargo resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. PTS sipariş takibi için şu adımları sırasıyla uygulamalısınız:

  • “PTS Kargo” kelimesini cihazınızdaki arama motorunuzda aratarak PTS kargo resmi sitesine girmelisiniz.
  • Karşınıza çıkan ana sayfanın üst kısmındaki “Gönderi Takip” seçeneğine tıklamalısınız.
  • Açılan sayfadaki arama bölümüne gönderi takip numaranızı yazarak “Sorgula” butonuna tıklamalısınız.
  • Durumunu öğrenmek istediğiniz PTS kargo takip bilgilerini inceleyebilirsiniz.

PTS Siparişim Nerede?

PTS kargo firmasını kullanarak oluşturduğunuz sipariş için PTS kargo sipariş sorgulama yaparak siparişinizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. PTS kargo firması göndericiden siparişinizi teslim aldığı andan itibaren en hızlı şekilde alıcıyla gönderiyi teslim etmeyi hedeflemektedir ancak bazı durumlarda sipariş verdiğiniz saat ve bulunduğunuz teslimat bölgesine göre sipariş teslimatınızda gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin geciktiği durumlarda PTS sipariş sorgulaması yaparak kargonuzun yerini öğrenebilirsiniz.

PTS Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

PTS kargo sipariş numarası, sipariş takibinizi online olarak yapabilmek ve siparişinizde herhangi bir aksaklık ile karşılaştığınız takdirde tüm sipariş işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için bilmeniz gereken gönderi numarasıdır. BTS kargo sipariş numaranızı sipariş gönderi no sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. PTS sipariş gönderi no sorgulama için şu yöntemlerden istediğinizi kullanabilirsiniz:

  • BTS kargo müşteri hizmetleri numarasını arayarak bazı şahsi bilgilerinizi müşteri temsilcisine vermeniz durumunda sipariş gönderi numaranızı telefon ile öğrenebilirsiniz.
  • Hangi siteyi kullanarak alışveriş yaptıysanız ve siparişinizi oluşturduysanız bu sitenin “siparişlerim” bölümünden gönderi takip numaranıza ulaşabilirsiniz.
  • Siparişiniz BTS kargo tarafından göndericiden teslim alındığında BTS kargo tarafından size gönderilen SMS ya da e-mail yoluyla iletilen bilgilerden kargo sipariş gönderi numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTS İletişim Numarası Nedir?

PTS kargo firmasını kullanarak yaptığınız alışverişlerde herhangi bir aksaklık yaşamanız durumunda PTS müşteri hizmetleri numarasını arayarak müşteri temsilcisi aracılığıyla sorunlarınızı giderebilirsiniz. BTS kargo müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 0 850 480 07 87 şeklindedir.

PTS Sipariş Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

PTS kargo firması ile taşınan kargonuzun için hafta içi ve hafta sonunda teslimatının yapılması mümkündür. PTS sipariş saatleri ve muhtemel teslimat saatleri şu şekildedir:

PTS hafta içi açılış saati: 08.00 (her gün)

PTS hafta içi kapanış saati: 18.00 (her gün)

PTS hafta sonu açılış saati: –

PTS hafta sonu kapanış saati: –

PTS kargo firmasında Cumartesi ve Pazar günleri mesai yapmamaktadır bu nedenle söz konusu günlerde teslim edilecek olan kargoların teslimatı bir sonraki iş gününde gerçekleştirilmektedir.

Mesaj Bırakabilirsiniz