Ceva Lojistik Sipariş Takip (Kargo Sorgulama 2024)

Ceva Lojistik sipariş takibinizi online olarak istediğiniz zaman Ceva Lojistik resmi internet sitesi üzerinden hızlıca yapabilirsiniz. Ceva Lojistik firmasını aracılığıyla yapılacak kargo sipariş teslimatının ne zaman gerçekleştirileceğini online biçimde kolayca öğrenebilirsiniz. Ceva Lojistik sipariş gönderi numaranızı kullanarak siparişinizin durumunu adım adım takip edebilirsiniz.

CEVA Logistics New Logo

Ceva Lojistik Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

Ceva Lojistik sipariş takibi yapmak için Ceva Lojistik resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. Ceva Lojistik sipariş takibi için şu adımları sırasıyla uygulamanız gerekmektedir:

  • Ceva Lojistik resmi sayfasını arama motorunda aratarak bulmak biraz zor olduğu için bağlantı çubuğuna https://trweb01.cevalogistics.com/ linkini yapıştırarak aratınız.
  • Karşınıza çıkan ana sayfada görünen seçeneklerden “E-Ticaret Gönderi Sorgulama” kısmına tıklamalısınız.
  • Açılan arama bölümüne referans veya gönderi sorgulama numaranızı yazmalı ve ardından “Sorgula” butonuna tıklamalısınız.
  • Durumunu öğrenmek istediğiniz Ceva Lojistik kargo takip bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Ceva Lojistik Siparişim Nerede?

Ceva Lojistik firmasını kullanarak verdiğiniz siparişin durum bilgisini sipariş sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Ceva Lojistik firması siparişinizi göndericiden teslim aldıktan sonra en kısa zamanda alıcıya teslim etmeyi hedeflemektedir ancak bazı durumlarda sipariş verdiğiniz saat ve bulunduğunuz bölgeye göre sipariş teslimatınızda gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin geciktiği durumlarda Ceva Lojistik sipariş sorgulaması yaparak kargonuzun yerini öğrenebilirsiniz.

Ceva Lojistik Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Ceva Lojistik sipariş numarası, sipariş takibinizi online olarak yapabilmek ve siparişinizde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda tüm işlemlerinizi rahatça gerçekleştirebilmek için bilmeniz gereken gönderi numarasıdır. Ceva Lojistik sipariş numaranızı sipariş gönderi no sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Ceva Lojistik sipariş gönderi no sorgulama için şu yollardan bir tanesini kullanabilirsiniz:

  • Ceva Lojistik müşteri hizmetleri numarasını arayarak bazı kişisel bilgilerinizi müşteri temsilcisine iletmeniz durumunda sipariş gönderi numaranızı öğrenebilirsiniz.
  • Hangi siteyi kullanarak alışveriş yaptıysanız bu sitenin “siparişlerim” bölümünden gönderi takip numaranızı öğrenebilirsiniz.
  • Siparişiniz kargoya verildiğinde Ceva Lojistik tarafından size gönderilen SMS ya da e-mail yoluyla iletilen bilgilerden kargo sipariş gönderi numaranızı öğrenebilirsiniz.

Ceva Lojistik İletişim Numarası Nedir?

Ceva Lojistik firmasını kullanarak yaptığınız alışverişlerde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Ceva Lojistik müşteri hizmetleri numarasını arayarak müşteri temsilcisi aracılığıyla sorunlarınızı giderebilirsiniz. Ceva Lojistik müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 0 216 999 24 40 şeklindedir.

 Ceva Lojistik Sipariş Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Kolay Gelsin firmasıyla taşınan kargonuzun için hafta içi ve hafta sonunda teslimatının yapılması mümkündür. Ceva Lojistik sipariş saatleri ve muhtemel teslimat saatleri şu şekildedir:

Ceva Lojistik hafta içi açılış saati: 08.30 (her gün)

Ceva Lojistik hafta içi kapanış saati: 18.00 (her gün)

Ceva Lojistik hafta sonu açılış saati: Cumartesi – 08.30

Ceva Lojistik hafta sonu kapanış saati: Cumartesi – 18.00

Ceva Lojistik firmasında Pazar günleri mesai yapılmamaktadır bu nedenle teslimat günü Pazar gününe denk gelen gönderiler bir sonraki gün teslim edilmektedir.

Mesaj Bırakabilirsiniz