Ayakkabı Dünyası Franchise Bedeli 2023 (Bayilik Şartları, Maliyeti)

Ayakkabı Dünyası firmasının giderek büyüyen ailesine katılmanız için gerekli olan tüm şartları sizler için araştırdık. Sizlerde Ayakkabı Dünyası firmasının bayisi olarak, farklı birçok kategorideki ayakkabı modellerinin satışını yapabilir ve kendi işinizi yönetebilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası, 1996 yılında Ankara’da butik bir mağaza olarak kurulmuş ve faaliyet göstermeye başlamıştır. 2014 yılında ise, Esat Holding ile iş birliği yapmıştır. Bu iş birliğinden sonra hızlı bir büyüme ivmesi yakalamayı başarmış olan firma, dünyaca ünlü markalara sahip ayakkabıların satışını çok sayıda sahip olduğu şubelerinde gerçekleştirmektedir. Kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde farklı kullanım alanlarına sahip birçok ayakkabı modelini satışa sunmakta olan Ayakkabı Dünyası bayisi bayiliği alarak, sizde bu sektörde başarılı adımlar ile yükselmeye başlayabilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası Bayilik Şartları Nelerdir?

Ayakkabı Dünyası bayilik şartları, firma tarafından şu şekilde belirlenmiştir;

  • Açılacak olan bayinin en az iki katlı olması gerekmektedir.
  • Bayi için tercih edilecek dükkanın alışveriş merkezi içerisinde ya da oldukça işlek olan bir ana cadde üzerinde bulunması gerekmektedir.
  • Müşterilerin Ayakkabı Dünyası bayisine kolay erişebilmesi ve dikkat çekici bir konuma sahip olması gerekmektedir.
  • Bayilik için tercih edilen dükkan, 300 ile 400 metre karelik bir alana sahip olmalıdır.
  • Ayakkabı Dünyası markasının belirlemiş olduğu yeni konsept dahilinde, bayilik açılacak alan için 150 ile 200 metre karelik dükkanların tercih edilmesi de uygun bulunmaktadır.

2022 Ayakkabı Dünyası Franchise Bedeli Ne Kadar?

Ayakkabı Dünyası firmasından franchise alınabilmesi için firmanın istediği şartlara sahip olmak gerekmektedir. Firmanın franchise için belirlemiş olduğu bedel, seçilen dükkanın sahip olduğu alana ve lokasyona göre değişiklikler göstermektedir. Açılacak dükkanın sahip olduğu metre kare üzerinden belirlenen fiyatlar, bayilik almak isteyen kişiler ile yapılan görüşmeler sırasında bildirilmektedir. Dilersiniz, Ayakkabı Dünyası’nın franchise yetkilileri ile görüşme sağlayarak, talep edilen ya da edilecek bedeli öğrenebilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası Bayiliği Nasıl Alınır?

Ayakkabı Dünyası bayiliği almak için tercih edebileceğiniz kanallar; firmaya ait resmi internet sitesi, telefon numarası ve e-posta adresidir. Telefon ve e-posta adresini https://www.ayakkabidunyasi.com.tr linkini tıklayarak öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda, Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Çam Pınarı Sokak, Esas Plaza, No:8 Kavacık/Beykoz adresini ziyaret ederek, bayilik hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir, aklınıza takılan diğer soruları sorabilir ve bayilik almak için gerekli başvuruyu yapabilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası’nın Kaç Tane Bayisi Var?

Ayakkabı Dünyası bayi sayısı, günümüz itibari ile ülkemiz sınırları içerisinde 52 adettir. 2014 yılında gerçekleştirmiş oldukları ortaklık ile daha hızlı bir büyüme ivmesi yakalayan firma, çok kısa bir süre içerisinde mağaza sayısını 200 adete kadar çıkartmayı planlamaktadır. Her tarza ve zevke uygun ayakkabı modellerinin satışını yapan firma aynı zamanda, dünya çapında tercih edilen oldukça sık satın alınan ayakkabı modellerinin de satışını gerçekleştirmektedir. Her sezon kendini yenileyerek, modanın ilerlemesine ayak uyduran firma, birçok kişiye de iş imkanı sağlamaktadır.

Ayakkabı Dünyası Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Ayakkabı Dünyası müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 622 70 02’dir. Müşteri hizmetleri yetkililerine erişim sağlayarak, marka ile ilgili soru ve sorunlarını iletebilir ve hızlı çözümler elde edebilirsiniz. Firma, müşterilerinin her türlü geri dönüşünü dikkate almakta ve kendisiniz bu şekilde geliştirmeye devam etmektedir.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz