Pilavcı Franchise Bedeli 2023 (Bayilik Şartları, Maliyeti)

Hızla büyüyen ve gelişen Pilavcı markasının iş ortağı olmak için gerekli tüm şartları sizler için araştırdık. Pilavcı markasının bayiliğini almanız için gerekli şartlar, bayilik bedeli ve diğer gerekli işlemlerin hepsine yazımızda ayrıntılı olarak yer verdik.

Pilavcı, 2011 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Fastfood sektöründe ilklere imza atan firma, hızla kendisini geliştirmiş ve birçok farklı noktada yeni şubeler açmayı başarmıştır. Kendi üretimi olan ve eşsiz bir tada sahip olan pilavı ile çok sayıda kişiye ulaşmayı başarmıştır. Sizlerde Pilavcı bayili alarak, lezzetli ve farkı çeşitlere sahip pilavların satışını yaparak kendi işinizi kurabilirsiniz.

Pilavcı Bayilik Şartları Nelerdir?

Pilavcı bayiliği şartları firma tarafından belirlenmiş olan bazı önemli hususları içermektedir. Firmadan bayilik alabilmeniz için gerekli tutulan şartlar;

  • İlgili firmadan bayilik alabilmek için öncelikle bayiliğin açılacağı dükkanın 30 ile 50 metre kare arasında bir kullanım alanına sahip olması gerekmektedir.
  • Bu dükkan, hareketsiz ve ters bir noktada olmamalıdır.
  • Ana artel üzerinde, okul bölgelerinde, insan trafiğinin yoğun olduğu noktalarda ya da alışveriş merkezi gibi oldukça işlek bölgelerde olması gerekmektedir.
  • İlgili firmanın belirlemiş ve belirtmiş olduğu bayilik şartlarının ayrıntılı bilgilerine erişim sağlayabilmek adına, direkt olarak firma ile irtibata geçebilirsiniz. Bu konuda ilgili personeller, aklınıza takılan diğer sorular için yardım sağlayabilmektedir.

2022 Pilavcı Franchise Bedeli Ne Kadar?

2022 yılına ait franchise bedeli, bayinin açılacağı dükkanın sahip olduğu alanın metre karesine göre değişiklik göstermektedir. Franchise bedelleri, firmanın bayilik almak isteyen girişimci ile görüşmesi sırasında bildirilmektedir. Buna rağmen; franchise bedellerinin yaklaşık olarak 85.000 ile 150.000 TL arasında değiştiği de bilinmektedir.

Pilavcı Bayiliği Nasıl Alınır?

Pilavcı bayiliği almak için https://www.opilav.com/hemen-basvur/ bağlantı adresini kullanabilirsiniz. Bu bağlantı ile yönlendirileceğiniz sayfada yer alan bayilik başvuru formunu doldurarak, başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz. Dilerseniz firmanın sahip olduğu resmi internet sitesi üzerinde yer alan canlı destek hattını kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra, telefon ile irtibata geçebilir ve bayilik başvurusu için randevu talep ederek, internet sitesinde yer alan açık adreslerine gidebilirsiniz.

Pilavcı’nın Kaç Tane Bayisi Var?

Pilavcı bayi sayısı, ülkemiz sınırları içerisinde 250 adetten fazla durumdadır. Hızla büyüyen ve kendini geliştiren bu firma, gün geçtikçe yeni bayilikler vermeye devam etmektedir. Daha fazla lokasyona ulaşım sağlamak isteyen firma, kaliteli hizmeti, eşsiz lezzeti ve sahip olduğu hizmet politikası sayesinde, belirlemiş olduğu hedefe emin adımlar ile ilerlemektedir. Vermiş olduğu bayilikler ile birçok kişinin kendi iş yerine sahip olmasını sağlarken aynı zamanda da personel ihtiyaçları ile birçok kişinin iş bulabilmesine olanak sağlamaktadır.

Pilavcı Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Pilavcı müşteri hizmetleri telefon numarası 0216 606 38 10 şeklindedir. Firma ile ilgili görüşlerinizi, düşüncelerinizi, istek ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden yetkililere bildirebileceğiniz gibi internet sayfası üzerinde yer alan canlı destek uygulamasını kullanabilir ya da e-posta aracılığı ile bildirebilirsiniz. Marka ile ilgili görüşlerinizi ve düşüncelerinizi bildirebileceğiniz gibi bayilik işlemleri ile ilgili aklınıza takılan sorular, prosedürler ve başvuru sonuçları içinde müşteri hizmetleri yetkilileri ile irtibata geçebilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz