Deichmann Bayilik Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Deichmann Bayiliği Nasıl Alınır?

Deichmann markasının hikayesi, 1913 yılında bir kunduracı dükkanı ile başlamıştır. O yıllardan bu zamana marka hiçbir şekilde borsaya girmeyerek ve kredi almayarak büyümeye devam etmiştir. O zamandan şimdiye büyüyen bir dev olarak hizmet vermeye devam eden Deichmann, nesillerdir aynı kaliteyi koruyarak ilerleyen bir aile şirketi olmasıyla birlikte kurulduğu ilk zamandan bu yana ihtiyacı olan kişilere yaptıkları projeler, destekler ve yardımlarla da adından bahsettirmektedir.

‘Wortundtat Projesi’nin de kurucu firması olan Deichmann aynı ismi taşıyan ‘Wortundtat Derneği’ ile de tüm Dünya’da ihtiyaç sahibi insanlara el uzatan bir firma olmuştur. Marka aynı zamanda kendine edindiği ilkeler sayesinde de dikkat çekmektedir. Her zaman çevreye duyarlı olmaya özen gösteren Deichmann; sürdürülebilir projelere ve fikirlere de çok önem verir.

Yatırımların, fikirlerin, işlerin her zaman sürdürülebilir olması gerektiğini savunan marka, çevreyi korumak adına açtığı mağazalarda ve idari binalarda güneş enerjisi, ısı pompaları veya tasarruflu aydınlatma gibi konulara dikkat ederek alkışları toplamıştır. Aynı zamanda 2010 yılında alınan bir karar ile, o zamandan bu zamana kadar olan tüm koleksiyonlarda ekolojik standartlara uygun ürünler kullanmaya çok dikkat etmiştir. Bu sayede, ürünleri oluştururken dikkat edilmesi zorunlu olan zararlı madde testlerinin yanı sıra, kendi katı kuralları ile birlikte hiçbir zararlı ürüne kesinlikle izin vermemekte ve kullanmamaktadır.

Dominos Bayilik Şartları, Ücreti

Deichmann Markası Bayilik Şartları Nelerdir?

Deichmann markası, herhangi bir mağaza açmak istediği takdirde, bunu bayilik başvurusu üzerinden değil, kendi bünyelerinde görevlendirdikleri kişiler tarafından organize etmektedir. Bazı markalar franchise şeklinde bayilik açarken Deichmann; kendi bayilerini kendisi açmaktadır. Bu yüzden herhangi bir Deichmann bayiliği şartları söz konusu değildir.

E-Bebek Bayilik Şartları, Ücreti

2024 Deichmann Franchise Bedeli Ne Kadardır?

deichmann franchise basvurusu

Deichmann markasının 30’dan fazla ülkede bayiliği bulunmasına rağmen franchise olarak çalışmaz. Tüm mağaza açma hakları kendisine aittir ve bir mağaza açılacağı zaman marka bunu kendi bünyesinde ilerletir.

H&M Bayilik Şartları, Ücreti

2024’de Deichmann Bayiliği Nasıl Alınır?

Deichmann markası, iş yaptıkları ülkeler bünyesinde uygun gördükleri yerlerde, metrekare, yoğunluk, kira, mağazanın konumunun avantajları veya dezavantajları gibi etkenlere dikkat ederek kendi mağazalarını açar. Onun dışında büyük AVM’ler bünyesinde Deichmann markasını katmak isterse mail aracılığı ile durumu bildirir. Marka uygun görürse seçilen yerde kendi mağazasını kendi açar.

Hacı Şerif Bayilik Şartları, Ücreti

Deichmann’ın Kaç Tane Bayisi Vardır?

deichmann bayilik sartlari

Deichmann markası Dünya genelinde 24 ülkede ayakkabı satışı yapmaktadır. Her geçen gün hem kendi bünyesinde açtığı mağaza sayısını arttırmakla birlikte, ayakkabı satışı yaptığı ülke sayısında da ilerlemeler kat ederek hızla büyümektedir. 2024 yılında Deichmann markasının yayınladığı kendi verilerine göre 24 ülkede 3.700’den fazla mağazaya sahiptir. Tüm bu mağazalarda ise 37.300’den fazla insana istihdam sağlamaktadır.

Hamidiye Su Bayilik Şartları, Ücreti

Deichmann Bayilerinin Çalışma Saatleri Nedir?

Deichmann; hem AVM’ler de hem de AVM dışında mağazaları bulunan bir markadır. İki mağazanın da çalışma saatleri birbiri ile benzerlik göstermektedir ve tüm mağazalar 7 gün hizmet verir. AVM içlerinde bulunan Deichmann mağazaları AVM açılış ve kapanış saatine uyarlar. Yani 10.00-22.00 saatleri arasında çalışmaktadır. AVM dışında bulunan mağazalar ise genelde 09.00-20.00 saatleri arasında ayakkabı tutkunlarına hizmet vermektedir. Ayrıca dini ve resmi bayramlarda AVM içindeki mağazalar çalışmazken, AVM dışında bulunan mağazalar çalışmaya devam edebilir.

Deichmann Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Deichmann; müşteri memnuniyetini çok önemseyen bir marka olduğu için, müşteriler ile sürekli olarak iletişim halindedir. Dilek, öneri veya şikayetleriniz için 0212 373 70 00 müşteri hizmetlerini arayarak dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bunun dışında service-tr@deichmann.com mail adresi üzerinden de tüm şikayetlerinizi veya markaya iletmek istediğiniz her şeyi kolaylıkla iletebilir ve kolaylıkla yanıt alabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz