Subway Franchise Bedeli 2023 (Bayilik Şartları, Maliyeti)

Subway firmasının bir üyesi olmak istiyorsanız, yerine getirmeniz gereken her şey yazımızda yer almaktadır. Subway firmasından bayilik almak için gerekli nitelikler nelerdir, bayilik almak için ödenmesi gerek tutar nedir sorularına ve daha birçok soruya cevap bulabileceğiniz yazımızı sizler için hazırladık.

 

Subway, 1965 yılında Amerika’da kurulmuş olan bir firmadır. Gıda sektörünün başarılı isimleri arasında yer alan firma, dünyada birçok ülkede şube açmayı başarmıştır. Herkesin severek tükettiği gıda ürünlerinin üretimini ve satışını yapan firma, her geçen gün kendisini geliştirmekte ve sahip olduğu şubelere bir yenisini daha eklemektedir. Sizlerde bu her geçen gün genişleyen aileye katılmak ve yüksek kazançlar elde etmek istiyorsanız Subway bayiliği için hemen başvurunuzu gerçekleştirin.

Subway Bayilik Şartları Nelerdir?

Subway bayilik şartları, firmanın belirlediği bazı kriterlere dayanmaktadır. Şubenin açılacağı yer, şehir ve ülkeden, dükkanın sahip olduğu alana kadar farklı noktalara hitap eden şartlar yer almaktadır. Gelin bu şartlara bir göz atalım;

  • Firmanın öncelikle dikkat ettiği husus, başvuru yapan kişinin yüksek çalışma azmine sahip olması, girişimci bir ruha sahip olması ve işi tamamen benimseyebilecek yapıya sahip olmasıdır. Aynı zamanda, başvuru yapan kişinin İngilizce bilmesi de aranan ilk nitelikler arasında yer almaktadır.
  • Subway bayiliği almak isteyen kişinin, firma tarafından Subway Franchise Bedeli ve Dahil Olma Bedeli olarak belirlediği 7,500 Euro’yu ödemesi gerekmektedir.
  • Bu bedelin ödenmesinin ardından 11 gün süren eğitim süreci başlamaktadır. Bu eğitim sürecinde; ürün bilgilisi, şube tedarik işlemleri ve satış işlemleri gibi konular öğretilmektedir.
  • Gerçekleştirilen bu eğitim sonunda bayilik almak isteyen kişilere sınav yapılmaktadır. Bu sınavı geçen kişiler, bayilik almaya hak kazanmaktadır.
  • Eğitim sonrasında bir yılını tamamlamış bayi sahibine, ilk başta ödemiş olduğu bedelin yarısı geri ödenmektedir. Herhangi bir şube açılışı yapılmaz ise, para geri ödenmemektedir.
  • Subway bayisi açabilmek için gerekli olan dükkanın sahip olacağı alan, minimum 30-35 metre kare ölçülerinde olmalıdır.
  • Gerekli havalandırma sistemine sahip olması gerekmektedir.
  • Açılacak dükkan için kafe ve restoran ruhsatının alınabilmesi gerekmektedir.
  • Açılacak olan şubelerin 12 saat faaliyet gösterebilmesi ve paket servis hizmetini gerçekleştirebilecek motor kurye personeline de sahip olabilmesi gerekmektedir.

2022 Subway Franchise Bedeli Ne Kadar?

Subway franchise uygulamasına katılım sağlamak için öncelikle 7,500 Euro ödenmesi gerekmektedir. Ardından, 10.000 ile 15.000 Dolar arasında değişiklik gösteren bir tutar ödemeniz halinde, ilgili firmanın bayiliğini alabilirsiniz.

Subway Bayiliği Nasıl Alınır?

Subway bayiliği almak için, https://subapps1.subway.com/AdditionalInfoApp/index.aspx?LC=TUR&CC=TRK linkini tıklayabilir ve franchise başvurunuzu, ilgili formu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, firmanın franchise bayiliği ile ilgili yetkili personellerine ulaşım sağlayabilir, hem ayrıntılı bilgi alabilir hem de Subway bayisi olabilmek için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. https://www.subway.com/tr-TR/OwnAFranchise/ContactFranchiseSales ilgili linki tıklayarak, ülkemizde bulunan franchise satış ekiplerinin ayrıntılı tüm bilgilerine erişim sağlayabilirsiniz. Franchise ile ilgili tüm konularda sizlere yardım sağlayacak bu kişiler aracılığı ile size Subway firmasına katılabilir ve satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Subway’in Kaç Tane Bayisi Var?

Subway bayi sayısı, ülkemizde dahil olmak üzere toplam 110 ülkede yaklaşık olarak 44 binin üzerinde yer almaktadır.

Subway Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası?

Subway müşteri hizmetleri telefon numarasına, https://www.subway.com/tr-TR/ContactUs/ContactUsForm bağlantı adresini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda, ilgili bağlantı adresini kullanarak, firma ile ilgili isteklerinizi ya da şikayetlerinizi de kolaylıkla yetkili personellere iletebilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz