Pinkberry Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Pinkberry Bayilik Alma Şartları

Kendini kanıtlamış ve sektörde öncü olmayı başaran bir markanın bayiliğini almak ister misiniz? Dünyaca ünlü Pinkberry markasının bayiliğini alarak ticaretten iyi gelir elde edebilirsiniz. Nasıl mı? Yazımızı okumaya devam edin!

Pinkberry dondurulmuş yoğurt satmaktadır. Dondurma kadar lezzetli olan özel aromalı yoğurtlarla birlikte, biskivüler, şekerlemeler, soslar ve çok daha fazlasını birlikte tüketebilirsiniz. Tazeleyici ve hafifi bu yoğurt şirketi, 2005 senesinde kurulmuştur. Los Angeles’te kurulan marka çok kısa sürede bütün dünyaya yayılmayı başarmıştır.

Pinkberry bayiliği alarak karlı bir sistemin içine dahil olabilirsiniz. Bayilik almadan önce gerekli şartları ve neye sahip olduğunuzu, ne verebileceğinizi iyi düşünmeniz gerekir. Şartları sağlıyor olduğunuzu düşünmeniz halinde başvurunuzu yapabilirsiniz. Maddi ve manevi bütün yönleriyle ele almanızda fayda var.

Pinkberry Bayilik Şartları Nelerdir?

Pinkberry

Pinkberry bayiliği şartları yerine getirildikten sonra bayi olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Bayi olmak için aşağıdaki şartların asgari sağlanması zorunluluğu bulunmaktadır:

  • İş yeri olarak seçilen yerin tavan yüksekliğinin en az 3 metre olması gerekir.
  • İş yerinin ana cadde, ana yol, araç ve yaya trafiğinin yakın olduğu yerde konumlanması gerekir.
  • İş yeri yola cephe olmalıdır.
  • İş yerinde, önceden belirtilecek olan reklam ve tabelaların kullanılması zorunludur.

Bu şartları ben sağlayabilirim derseniz, Pinkberry bayisi olabilirsiniz!

2020 Pinkberry Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayilik almak için yerine getirilmesi gereken temel şartlardan bir diğeri de yatırım ücretinin karşılanmasıdır. Yatırım bedeli mağaza konseptine göre değişmekle birlikte ortalama ödenmesi gereken miktar 550 bin TL olarak belirlenmiştir. Sözleşmenizde ne kadar ödemeniz gerektiğine dair detaylı bilgiler yer alacaktır.

Pinkberry Bayiliği Nasıl Alınır?

Pinkberry2

Pinkberry bayiliği almak için markanın orijinal internet sitesini ziyaret edin. Sol üst kısımda yer alan menüde franchise yazan linke tıklayın. Bu menüden bayilik formunu doldurmanız halinde yetkili kişiler bilgilerinizi inceledikten sonra sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceklerdir.

Pinkberry’nin Kaç Tane Bayisi Var?

Pinkberry bayi sayısı 100’leri aşmıştır. Dünyanın çeşitli yerleride bulunan marka Avrupa gelatosundan ilhamını almıştır. Sağlıklı dondurma olarak düşünülen Pinkberry özellikle formunu korumak isteyen kişilere de masum bir alternatiftir. Müşterilerinin gününü aydınlatmayı, ilham verici ve eğlenceli deneyim sunmayı misyonu haline getiren marka dünyanın dört bir yanında tercih edilmektedir. Yüksek kalitesi ve sofistike tatları ile insanlar Pinkberry’den vazgeçemiyor. Bu harika tadı kendi müşterilerinizle buluşturmanızın vakti geldi!

Pinkberry3

Pinkberry Müşteri Hizmetleri İletişim

Pinkberry müşteri hizmetleri telefon numarası için 0212 963 74 85 hattını tuşlayın. Bayilik hakkında aklınızda kalan soru işaretlerini müşteri temsilciniz sizin için aklınızdan silecektir. İstek, şikayet ve görüşlerinizi de bu hat üzerinden iletmeniz mümkündür.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz