Borusan Lojistik Sipariş Takip (Kargo Sorgulama 2024)

Borusan Lojistik sipariş takibinizi istediğiniz zaman Borusan Lojistik resmi internet sitesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Borusan Lojistik firması aracılığıyla yapılacak sipariş teslimatınızın ne zaman gerçekleştirileceğini online olarak anında öğrenebilirsiniz. Borusan Lojistik kargo sipariş gönderi numaranızı kullanarak adım adım kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.

6

Borusan Lojistik Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

Borusan Lojistik sipariş takibi yapmak için Borusan Lojistik resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. Borusan Lojistik sipariş takibi için şu adımları sırasıyla takip etmelisiniz:

  • “Borusan Lojistik” kelimesini cihazınızdaki arama motorunuzda aratarak Borusan Lojistik resmi sitesine girmelisiniz.
  • Karşınıza çıkan ana sayfada sağ üst kısmında “online işlemler” bölümüne geldiğinizde çıkan “bireysel müşteri” seçeneğine tıklamalısınız.
  • Açılan “Siparişim Nerede?” başlıklı sayfada gönderi sorgulama türü, sipariş numarası, varış ili bilgilerini girerek “Ara” butonuna tıklamalısınız.
  • Durumunu öğrenmek istediğiniz Borusan Lojistik kargo takip bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Borusan Lojistik Siparişim Nerede?

Borusan Lojistik firmasını kullanarak verdiğiniz sipariş için sipariş takip sorgulama yaparak siparişinizin nerede olduğunu online olarak öğrenebilirsiniz. Borusan Lojistik firması siparişinizi teslim aldığı andan itibaren en kısa sürede teslim etmeyi hedeflemektedir ancak sipariş verdiğiniz saat ve bulunduğunuz bölgeye göre sipariş teslimatınızda gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin geciktiği durumlarda Borusan Lojistik sipariş sorgulaması yaparak kargonuzun yerini öğrenebilirsiniz.

Borusan Lojistik Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Borusan Lojistik sipariş numarası, sipariş takibinizi online olarak yapabilmek ve siparişinizde herhangi bir sorun ile karşılaştığınız takdirde sorunlarınızı giderebilmek için bilmeniz gereken gönderi numarasıdır. Borusan Lojistik sipariş numaranızı sipariş gönderi no sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Borusan Lojistik sipariş gönderi no sorgulama için şu yöntemlerden bir tanesini kullanabilirsiniz:

  • Borusan Lojistik müşteri hizmetleri numarasını arayarak bazı kişisel bilgilerinizi müşteri temsilcisine iletmeniz durumunda sipariş gönderi numaranızı öğrenebilirsiniz.
  • Hangi siteyi kullanarak siparişi oluşturduysanız bu sitenin “siparişlerim” bölümünden Borusan Lojistik sipariş gönderi numaranızı öğrenebilirsiniz.
  • Siparişiniz kargoya verildiğinde Borusan Lojistik tarafından size gönderilen SMS ya da e-mail yoluyla iletilen bilgilerden kargo sipariş gönderi numaranızı öğrenebilirsiniz.

Borusan Lojistik İletişim Numarası Nedir?

Borusan Lojistik firmasını kullanarak yaptığınız alışverişlerde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Borusan Lojistik müşteri hizmetleri numarasını arayarak müşteri temsilcisi aracılığıyla sorunlarınızı giderebilirsiniz. Borusan Lojistik müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 0 850 214 44 44 şeklindedir.

Borusan Lojistik Sipariş Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Borusan Lojistik firmasıyla taşınan kargonuzun için hafta içi ve hafta sonunda teslimatının yapılması mümkündür. Borusan Lojistik sipariş saatleri ve muhtemel teslimat saatleri şu şekildedir:

Borusan Lojistik hafta içi açılış saati: 08.30 (her gün)

Borusan Lojistik hafta içi kapanış saati: 18.00 (her gün)

Borusan Lojistik hafta sonu açılış saati: Cumartesi – 09.00

Borusan Lojistik hafta sonu kapanış saati: Cumartesi – 14.00

Borusan Lojistik firmasında Pazar günleri mesai yapılmamaktadır bu nedenle teslimat olasılığı Pazar gününe denk gelen gönderiler bir sonraki gün teslim edilmektedir.

Mesaj Bırakabilirsiniz