Horoz Lojistik Sipariş Takip (Kargo Sorgulama 2023)

Horoz Lojistik sipariş takibinizi internet üzerinden istediğiniz zaman hızlıca yapabilirsiniz. Horoz Lojistik firması aracılığıyla yapılacak teslimatınızın ne zaman gerçekleştirileceğini gönderi numaranızı kullanarak anında öğrenebilirsiniz. Horoz Lojistik sipariş gönderi numaranızı ile siparişinizin yola çıktığı andan teslimat anına kadar geçen süreci adım adım takip edebilirsiniz.

55

Horoz Lojistik Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

Horoz Lojistik sipariş takibi yapmak için Horoz Lojistik internet sitesini kullanabilirsiniz. Horoz Lojistik sipariş takibi için uygulanması gereken adımlar şu şekildedir:

  • “Horoz Lojistik” kelimesini kullandığınız arama motorunuzda aratarak Horoz Lojistik resmi sitesine girmelisiniz.
  • Karşınıza çıkan ana sayfada sayfanın sağ üst köşesinde “Gönderi Takibi” yazan bölüme tıklamalısınız.
  • Açılan sayfada iki farklı sorgulama seçeneği bulunmaktadır, bunlar horoz takip no ile sorgulama ve müşteri sipariş no ile sorgulamadır.
  • İstediğiniz numarayı ilgili bölüme yazarak “Sorgula” butonuna basıp siparişinizin durumunu görebilirsiniz.

Horoz Lojistik Siparişim Nerede?

Horoz Lojistik firmasını kullanarak verdiğiniz sipariş için sipariş takip sorgulaması yaparak siparişinizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Horoz Lojistik firması siparişinizi en hızlı şekilde teslim etmeyi hedeflemektedir ancak bazı durumlarda sipariş verdiğiniz saat ve bulunduğunuz bölgeye göre teslimatınızda gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin geciktiği durumlarda Horoz Lojistik sipariş sorgulaması yaparak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Horoz Lojistik Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Horoz Lojistik sipariş numarası, sipariş takibinizi yapabilmek ve siparişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için bilmeniz gereken numaradır. Horoz Lojistik sipariş numaranızı sipariş gönderi no sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Horoz Lojistik sipariş gönderi no sorgulama için şu yolları deneyebilirsiniz:

  • Horoz Lojistik müşteri hizmetleri numarasını arayarak bazı şahsi bilgilerinizi müşteri temsilcisine verdiğiniz durumda sipariş gönderi numaranızı telefon ile öğrenebilirsiniz.
  • Hangi siteyi kullanarak siparişi verdiyseniz bu sitenin “siparişlerim” bölümünden veya siparişiniz kargoya verildiğinde Horoz Lojistik tarafından size SMS ya da e-mail yoluyla iletilen bilgilerden kargo sipariş gönderi numaranızı öğrenebilirsiniz.

Horoz Lojistik İletişim Numarası Nedir?

Horoz Lojistik firmasını kullanarak yaptığınız alışveriş teslimatlarında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Horoz Lojistik müşteri hizmetleri numarasını arayarak problemlerinizi müşteri temsilcisi aracılığıyla çözebilirsiniz. Horoz Lojistik müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 0 850 202 33 50 şeklindedir.

Horoz Lojistik Sipariş Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Horoz Lojistik firmasıyla taşınan siparişinizin için hafta içi ve hafta sonunda teslimatının yapılması mümkündür. Horoz Lojistik sipariş saatleri ve muhtemel teslimat saatleri şu şekildedir:

Horoz Lojistik hafta içi açılış saati: 08.30 (her gün)

Horoz Lojistik hafta içi kapanış saati: 18.00 (her gün)

Horoz Lojistik hafta sonu açılış saati: Cumartesi – 08.30

Horoz Lojistik hafta sonu kapanış saati: Cumartesi – 18.00

Horoz Lojistik firmasında Pazar günleri mesai yapılmamaktadır bu nedenle Pazar gününe denk gelen teslimat gününüz bir sonraki güne geçmektedir.

Mesaj Bırakabilirsiniz