Doktor Sucuk Bayiliği Almak Kolay Mıdır? Doktor Sucuk Hakkında Bilinmeyenler

Öğle aralarında hızlı ve lezzetli atıştırmalıklar yemeyi kim istemez ki? Et ve et ürünleri, hem lezzet hem de besin değeri açısından öğünlerde sıklıkla tüketiliyor. Toplantı aralarında, öğle yemeklerinde öğünlerini zenginleştirmek ve lezzetlendirmek isteyenler, Dr. Sucuk menülerinde adeta kayboluyor. Refleksoloji Uzmanı Doktor Esat Başaran ve Cihan Sır, bu sektörde hizmet vermeye başladı. Adını kurucusundan alan Dr. Sucuk, ürünlerinin servis ve sunumuyla hastaneyi anımsatıyor. Çalışanların doktor önlüğüyle servis yaptığı bu işletme, siparişiniz yanında ketçap ve mayonezi enjektörle sunuyor. Aynı zamanda da sipariş listesi reçete tasarımından, kalemleri de enjektörden oluşuyor. İlk kez gidenlerin şaşıracağı bu konsept, tasarımını tamamen kurucusundan alıyor! Neredeyse çok az kişinin bildiği bu servis şekli, insanları hem gülümsetiyor hem de şaşırtıyor. Paket servis sistemiyle de çalışan Dr. Sucuk, bayilik veriyor. Bayilik almak isteyenler gerekli bilgiler için web sitelerinde bulunan numaradan iletişim sağlayıp kısa bir sürede bayilik alabiliyor.

doktor sucuk bayilik bedeli

Doktor Sucuğun Eşsiz Lezzetleri Ve Fiyatlar

Hazır yiyeceklere, kısa sürede servis edilen yiyeceklere talep giderek artıyor. Lezzet, uygun fiyat ve farklılıkların oldukça fazla olduğu Dr. Sucuk, herkesin ilgisini çekiyor. Garsonların steteskop ve doktor önlüğüyle hizmet verdiği bu işletme, gün geçtikçe müşterilerinin ilgisini çekmeye devam ediyor. Menüsünde ise, alışılmışın dışında sucuk ve kokoreçler yer alıyor. Klasik sucuk ekmek 16 TL’den listede ilk yerini alıyor, Kaşarlı sucek 18 TL, patsocuk 13 TL, tantuni ve sucuğun harmanlanan lezzeti sucuktuni 18 TL, Osmanlı Sucuğu 30 TL, fıstıklı sucuk 40 TL, hellim peynirli sucuk 35 TL, Adana sucuk 30 Tl ve sucukkoreç 28 TL’den satışa sunuluyor. Mersinin meşhur tantunisi, Dr. Sucuğun özel tarifli sucuğu sucuktuni oldukça rağbet görüyor. Yine ana malzemesinin sucuk olduğu diğer bir lezzet olan kokoreç ve sucuğun eşsiz lezzeti ise sucukkoreç. Hafızalarda yer bırakan Dr. Sucuk lezzetlerini dilerseniz ekmek arası, dilerseniz porsiyonla alıp evinizde pişirip tüketebilirsiniz.

Dr. Sucuk Toplamda Kaç İşletmeye Sahip?

İstanbul’da gerek dükkan tasarımı gerek servisiyle dikkat çeken Dr. Sucuk, 2019 yılında ilk işletmesini açtı. Şuan 1 şubesi olan Dr. Sucuğun kurucuları büyükşehirler ve yerleşimlerin yoğun olduğu yerlerde bayilik vermek istediklerini belirttiler. Doktor Sucuk Bayiliği almak için yerleşim yerinizin bu kıstaslara uygun olması, bayilik almanızı oldukça kolaylaştırır. Siz de az bir sermayeyle iflas etme başarısız olma korkusu yaşamadan iş hayatına atılmak istiyorsanız, Doktor Sucuk Franchise talebinde bulunabilirsiniz. Ana işletmenin sitesinde bulunan numarayla iletişime geçebilir ve Doktor Sucuk Franchise Bedeli hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. 2 yılda 50’den fazla bayi vermek isteyen bu işletme, minimum sermaye şartını 60.000 TL olarak belirlemiş durumda. Doktor Sucuk Bayiliği Açma Bedeli hakkında daha detaylı bilgi için iletişim kurmanız yeterlidir.

Mesaj Bırakabilirsiniz