Tekir Su Bayiliği nasıl alınır? 2024 Bayilik fiyatları ve şartları neler?

Su, en temel ihtiyaçlarımız arasında en önemli olanıdır. İnsanlar için bu kadar önemli olan su, kaliteli olduğu sürece vücudumuza birçok fayda sağlar. Bu nedenle insanlar su konusunda bilinçlenmektedir. Güvenilir ve kaliteli firmaları tercih etmektedirler.

Ticari alanda su, ihtiyaçları doğrultusunda ciddi bir öneme sahiptir. Hem hızla tükenen su kaynaklarımızdan dolayı hem de su tüketimimizin hızla artması sebebiyle birçok firma su üretimi ve satışı konusunda bayilikler vermeye başlamışlardır.

Tekir su bayiliği, 1999 senesinde Niğde ilinde doğal kaynak suyu üretimine başlamıştır. Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren Tekir Su, son teknoloji ile su üretimi yapmaktadır.

Tekir Su, 4 kategori, 8 alt marka ve 20 değişik ürün ile iç piyasa da faaliyet göstermektedir. Bu doğrultuda ülkemizin öne çıkan firmalarından biri olmuştur. Siz de bu piyasada yerinizi almak istiyorsanız, gerekli olan sermaye ve evrakları tamamlayarak bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Tekir Su Bayiliği Almak Avantajlı Mıdır?

Girişim yapmak isteyeceğiniz yeni bir iş dalı mı arıyorsunuz? Tekir su bayiliği açmak, az bir sermaye ile kar etmenizi sağlayacaktır. İlk başlarda kar marjı düşük olduğu düşünülse de doğru iş planı ve stratejileri ile sürekliliği olan karlı bir iş olduğunu göreceksiniz. Siz de Tekir Su bayiliği almaya karar verdiyseniz, gerekli şartları firma ile görüştükten sonra, açmak istediğiniz bölgede bir saha araştırması yapılacaktır.

Bir sonraki aşamada ise firmanın sizden istediği depo ve araç gibi kriterleri karşılamanız gerekmektedir. Geriye sadece bayilik açma ruhsatı ve mali prosedürler kalmaktadır.

Bayilik açmadan önce yapmanız gerekenler, öncelikle kendinize rekabet ortamının yoğun olmadığı bir bölge seçmelisiniz. Okul ve market gibi yerlerle anlaşmalar yaparak dağıtım ağınızı geliştirebilirsiniz. Peki, “Tekir Su bayiliği açmak kazançlı mıdır?” doğru nüfus ve bölge araştırması yapıldığında size kazanç sağlayacak bir iştir. Eğer sizde sağlığınıza değer katmak istiyorsanız, Tekir Su bayiliği açmak sizin için doğru bir tercih olacaktır.

Tekir Su Damacana Bayiliği nasıl alınır?

Son zamanlarda damacana su bayiliği açmak oldukça karlı bir iş fikridir. Damacana su bayiliğini iki şekilde açabilirsiniz. Kendi markanızı oluşturarak damacana su bayiliği açabilirsiniz ama bu iş fikri sizin için riskli olacaktır. Çünkü tüketiciler alıştıkları su markalarını kullanmayı tercih ederler. Kendi suyunuzu tanıtmak için yaptığınız reklamlar sizi maliyet açısından zorlayacaktır.

Bu yüzden kurulu ve adını duyurmuş su firmalarından bayilik alarak iş yeri açmanız sizin için doğru bir yatırım olacaktır. Siz de bayilik açarak kâr elde etmek istiyorsanız çok fazla ciro yapmanız gerekmektedir. Yaptığınız cironun ortalama olarak yarısı kadar kâr elde edebilirsiniz.

Tekir Su damacana bayiliği almak size hayal ettiğiniz iş imkânını sunacaktır. Tekir Su bu anlamda size birçok kolaylık sağlayacaktır. Sizin gibi sağlığa önem veren girişimciler için en uygun tercih olacaktır.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz