D&P Parfüm Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? D&P Bayiliği Nasıl Alınır?

Parfüm sektörü kar oranlarının en yüksek olduğu iş kollarından birisidir. Hal böyle olunca da son yıllarda küçük bir dükkanda parfüm satmayı düşünen pek çok kişi ortaya çıktı. Parfüm satış işinde başarılı olmak için kaliteli bir tedarikçi ile anlaşmak gerekir. D&P Perfumum bayilik sistemi ile parfüm tedariki işlerinizi halledebilir ve en kaliteli kokuları dükkanınızda sergileyebilirsiniz.

1999 yılında kurulan D&P Perfumum 2013 yılına kadar Limited Şirket statüsünde hizmet vermiş ve bu süreç boyunca büyümeye devam etmiştir. Tarihler 2013 yılını gösterdiğinde daha büyük çaplı bir şirket türü olan Anonim Şirket’e dönüşen D&P Perfumum bu tarihten itibaren Asya, Avrupa ve Afrika kıtalarında hizmet göstermeye başlamıştır. D&P Perfumum %100 Türk sermayeli bir şirkettir. Ürettiği ürünlerde hem Türkiye’nin 5324 sayılı Kozmetik Kanunu’na hem de Avrupa Birliği’nin EU Regulation No 1223/2009 adlı kararlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir.

D&P Perfumum Bayilik Şartları 2022

d&p perfumum bayilik şartları

  • Kadın ve erkek Parfüm sektörüne girmeye karar vermiş olan girişimcileri D&P Perfumum bünyesine davet ediyoruz.
  • Yatırım maliyetini karşılayacak olan girişimciler bayilik başvurusu yapabilirler.
  • D&P Perfumum olarak hem yurt içinde hem de yurt dışında bayilik vermekteyiz.
  • Ürün çeşitliliğimiz oldukça geniştir. Ürün tedariki konusunda size daima destek oluyoruz.
  • Şu an Türkiye genelinde 51 ilde 152 mağaza ile hizmet veriyoruz. Yurt içi mağazalar bayilik başvurumuz tüm iller için geçerlidir. Türkiye’nin her noktasından bayilik için başvurabilirsiniz.

Editörün Notu: D&P Perfumum markaya yapılacak olan yatırım hakkında net bilgi vermemiştir. Parfüm sektöründe büyük ihtimalle alacağınız toplam ürün miktarına bağlı olarak bir yatırım maliyeti çıkartacaklardır. Bunun en net bilgisini size aşağıda vereceğimiz iletişim bilgileri aracılığıyla alabilirsiniz.

D&P Perfumum Bayilik Başvurusu

d&p perfumum bayilik başvurusu

D%P Perfumum %100 Türk sermayeli bir şirket olması ile sizin için büyük bir avantajdır. Yerli kişiler tarafından kurulan bu şirketten bayilik alarak parfüm sektöründe ihtiyacınız olan her ürünü tedarik edebileceksiniz. D&P Perfumum bayilik için aşağıdaki iletişim bilgileriyle firmayla temas kurabilirsiniz.

Firma İletişim
Adres: Erciyes İşyerleri 197.Cadde No:2/A Yenimahalle/Ankara
TEL: +90 312 387 53 53-Pbx
e-Mail: info@dpperfumum.com.tr

One Response

  1. Nevin gunes

Mesaj Bırakabilirsiniz