İxora Parfüm Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise bedeli ne kadar? İxora Parfüm bayiliği nasıl alınır?

Son dönemlerin en karlı iş fikirleri şüphesiz parfüm bayiliği alarak küçük bir dükkanda satış yapmaktır. Ülkemizdeki ekonomik sıkıntılar herkesin malumudur. Böyle dönemlerde küçük işler yapmakta ve ihtiyatlı olmakta fayda vardır. Cebindeki sermayesi çok kısıtlı olan kişiler için parfümeri sektörü oldukça cezbedicidir. Bir kutu parfümde kar marjlarının ortalama %50 olması girişimcilerin iştahını kabartmış durumda. Bu pastadan sizde payınızı kapmak istiyorsanız İxora parfüm bayilik alarak dükkanınızı kurmaya başlayabilirsiniz. İxora’dan parfüm bayiliği alarak ürün tedarik sıkıntınızı halledip, parfümeri sektörünün en kaliteli firmalarından biriyle çalışabilirsiniz.

2000 yılından beri parfümeri sektöründe yer alan İxora hem ülkemizde hem de yurt dışında mağazalara sahiptir. İxora’nın merkez üretim fabrikası Ankara ilimizdedir ve tamamen yerli sermaye ile yerli üretim yapmaktadır. Şu sıralar Türkiye genelinde bayilik verip yeni il ve ilçelerde mağazalaşma sürecinde olan İxora’nın siz de bayisi olabilirsiniz.

İxora Parfüm Bayilik Şartları

İxora parfüm bayilik şartları

  • Parfüm sektöründe bizimle birlikte kar elde etmek isteyen, parfüm sektörüne gereken yatırımı yapabilecek parasal gücü olan, girişimci ve hırslı bireyler bayilik başvurusu yapabilirler.
  • İxora Parfüm bayilik alarak alanında tanınmış bir markanın desteğini sonuna kadar arkanızda hissedersiniz. İxora bayilerine en kaliteli ve en çok satan parfümlerimizi güvenle sevk ediyoruz. Ürünleriniz kapınıza kadar kargolanarak, koliler içerisinde gönderiliyor.
  • İxora ile anlaşan bayilerimiz şehrin işlek bir noktasında dükkan kiralamalıdır. Kiraladığınız dükkan çarşı, sevgi yolu gibi yerlerde olabilir. İşlek caddeler / bulvarlar üzerindeki dükkanlar tercih edilmelidir.
  • Dükkanın dekorasyonu ve tasarımı İxora Parfüm standartlarında olmalıdır. Dekorasyon işlemleri bayi adayına aittir.
  • Yapılacak yatırımın bedeli bayilerimize özel olarak iletilecektir. Bu nedenle bizimle iletişim kurun ve bayilik fiyat bilgisi talep edin.

2021’de İxora Parfüm Bayilik Başvurusu  nasıl yapılır?

İxora parfüm bayilik başvurusu

İxora parfüm düşük bedellerle bayilik veriyor. Ankara merkezli parfüm üreticisinden bayilik almak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Bizim önerimiz firmaya e-Mail yoluyla ulaşmanız ve firmadan bayilik ücreti bilgisi talep etmenizdir. İxora Parfüm yetkilisi sizinle temas kuracak ve bayilik almanın toplam maliyetini sizlere anlatacaktır.

Firma İletişim
Adres: Next Level Ofis Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulv. Eskişehir Yolu No:3-A/81 Çankaya / ANKARA
TEL: +90 312 309 27 06
e-Mail: info@ixoraparfum.com

Mesaj Sayısı(2)

  1. Ezgi zelal demir
  2. Uğur yılmaz

Mesaj Bırakabilirsiniz