Dürümle Franchise Bedeli 2023 (Bayilik Şartları, Maliyeti)

Dürümle firmasından bayilik alarak sizde kendi işinizi kurmak istiyorsanız gelin yazımıza bir göz atın. Dürümcü firmasına ait bayilikler için gerekli şartlar, ödenmesi gereken tutar ve bayi sahibi olmak için aranan niteliklerin tüm ayrıntıları yazımızda yer almaktadır.

Dürümle firması, 2017 yılında Ankara şehrinde kurulmuş ve faaliyet göstermeye başlamıştır. Kurulduğu yıldan günümüze kadar, sahip olduğu lezzet ve başarılı personelleri ile düzenli çalışma disiplinine sahip olması sayesinde, hızla kendini geliştirmiş ve farklı birçok noktada yeni şubelerini açmıştır. Sizlerde Dürümle bayiliği alacak şartlara sahip iseniz, hemen başvurunuzu yapabilir ve bu eşsiz lezzetlerin satışına başlayarak, kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Dürümle Bayilik Şartları Nelerdir?

Dürümle bayilik şartları, firmanın belirlemiş olduğu belirli hususları içermektedir. İlgili markanın bayilik şartları için gerekli olan nitelikler şu şekildedir;

  • Dürümle firmasından bayilik almak isteyen kişinin bu sektörde belirli bir tecrübeye sahip olması gerekmektedir.
  • Bayilik alabilmek için belirli bir seviyede sermayesinin hali hazırda bulunması gerekmektedir.
  • Bayilik için tercih edilecek dükkanın, firmanın belirlediği metre karede ve lokasyon şartlarına uyuyor olması gerekmektedir.
  • Dükkan, yaya ve araç trafiğine hakim bir noktada ve müşterilerin kolay ulaşım sağlayabileceği bir konumda olmalıdır.
  • Açılacak dükkan cadde üzerinde ya da alışveriş merkezi içerisinde bulunmalıdır.
  • Dükkanın açılmasından sonra personel istihdamının, bayilik alan kişi tarafından sağlanabilmesi gerekmektedir.

2022 Dürümle Franchise Bedeli Ne Kadar?

Dürümle firmasından bayilik alabilmek için öncelikle gerçekleştirmiş olduğunuz başvurunun onaylanması gerekmektedir. Ardından açmak istediğiniz şubenin yerine ve konumuna göre franchise bedeli firma yetkilileri tarafından belirlenmektedir. Bu konu değişiklik gösterebildiğinden dolayı, net bir tutar bildirmek doğru olmayacaktır. Bu nedenle, franchise bedeli ile ilgili https://www.durumle.com/franchise internet adresini ziyaret edebilir ve direk olarak marka temsilcileri ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Dürümle Bayiliği Nasıl Alınır?

Dürümle bayiliği almak için öncelikle gerekli şartlara sahip olmanız, firmanın istediği statüde bir dükkan bulmanız veya böyle bir dükkana sahip olmanız gerekmektedir. Bu özelliklerin hepsine sahip iseniz; https://www.durumle.com/franchise adresinde yer alan bayilik başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru formunu doldurduktan sonra firma sizin başvurunuzu ve açıklamanızı inceleyecektir. Firmanın yapmış olduğu incelemenin ardından tarafınıza başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığı hakkında bilgi verilecektir.

Dürümle’nin Kaç Tane Bayisi Var?

Dürümle bayi sayısı, 73’tür. 73 şubenin hepsi ülkemizin farklı şehirlerinde yer almaktadır. Hızla kendini geliştirmeye devam eden Dürümle markası, ülkemizin tüm şehirlerinde şubeler açmayı hedeflemektedir. Bu sayede, sahip olduğu lezzeti tüm şehirlere ulaştırmayı hedeflemektedir. Müşterilerinden gelen olumlu ve olumsuz tüm geri dönüşler ile kendisini geliştirmeye devam eden Dürümle markasının, sahip olduğu şubeleri oldukça rağbet görmektedir. Her yaştan müşteri portföyüne sahip olmayı başaran firma, uygun fiyatları ile de sıklıkla tercih edilmeyi başarmaktadır. Aynı zamanda, müşterilerine sunduğu eşsiz lezzet ve kaliteli hizmette tercih edilmesinde önemli rol oynamaktadır.

Dürümle Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Dürümle müşteri hizmetleri telefon numarası 0312 387 07 33’tür. Firmanın müşteri hizmetlerine telefon ile ulaşım sağlayabileceğiniz gibi info@durumle.com e-posta adresi üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Tercih edeceğiniz iletişim kanalı üzerinden, istek ve şikayetlerinizi bildirebileceğiniz gibi firma ile ilgili görüşlerinizi de bildirebilirsiniz.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz