David People Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? David People Bayilik Alma Şartları

David People Türkiye’nin en çok tercih edilen kahve duraklarından bir tanesidir. 2011 senesinde ilk şubesini kuran marka, kendini şımart sloganıyla piyasaya çıkmıştır. Genç kesim özellikle bu markaya ilgi duymaktadır.

David People bayiliği ilk defa Ankara’da verildikten sonra marka, zaman ilerledikçe kendini geliştirmeyi başarmıştır. Siz de David People bayisi olarak rahat ve konforlu bir işe sahip olabilirsiniz.

david people dukkan bayilik

David People Bayilik Şartları Nelerdir?

David People bayiliği şartları yerine getirildikten sonra başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru şartlarından bazıları şu şekildedir:

  • İş yeri açılması planlanan yerin en az 100 metre kare genişliğinde olması gerekir.
  • Açılışta bütün aşamaların merkeze bildirilmesi zorunludur.
  • Açılıştan sonra iş yeri ilk 15 gün boyunca merkez tarafından işe alınan David People ekibi tarafından işletilecektir.
  • Yatırımcıların David People ekibiyle iş birliği yapması beklenmektedir.
  • Cephe uzunluğu, otopark kolaylığı, araba ve yayaya yakın olma gibi özelliklerin sağlanması gerekir.
  • Çevrede başka bir David People olmamalıdır.

Yalnızca maddi anlamda şartların yerine getirilmesi yeterli değildir. Bayilik almak isteyen kişinin sahip olması gereken bazı kişilik özellikleri de bulunmaktadır. Kişinin girişimci ruhunu taşıması, disiplinli ve işinin başında olması son derece önemlidir. Kişiler bu özellikleri taşımaları halinde işlerinde çok daha başarılı olacaklardır.

David People Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayi olmak için ödenmesi gereken tutar en az 50 bin TL olarak belirlenmiştir. Kapalı alanı tasarlamak için harcamanız gereken masraf metre kare başına bin dolardır. Açık alan dizaynı için ise metre kare başına 750 dolar harcamanız gerekir. Buna göre, sahip olduğunuz iş yerinin metre karesine göre kendi hesaplamanızı yapabilirsiniz.

David People Bayiliği Nasıl Alınır?

David People bayiliği almak için firmayla irtibata geçmeniz yeterlidir. Bayilik almak istediğinizi söylediğiniz zaman yetkiler sizi gerekli birimlere aktaracaklardır.

David People’ın Kaç Tane Bayisi Var?

David People bayi sayısı 40 farklı ilde olmak üzere 48 tanedir. Bu sayı 2015 senesinin sonrası için geçerlidir. Her geçen gün markanın sahip olduğu şubeleri artırması planlanmaktadır. Marka pazara hakim konumda olmayı hedeflemektedir.

David People Müşteri Hizmetleri İletişim

David People müşteri hizmetleri telefon numarası  için telefonlarınızdan 0216 414 34 34 hatlı telefon numarasını ya da 0216 414 34 36 hatlı numarayı arayabilirsiniz. David People ana merkezi Ataşehir’de yer almaktadır.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz