Midyeci Ahmet Franchise Bedeli 2023 (Bayilik Şartları, Maliyeti)

Giderek büyüyen Midyeci Ahmet markasından bayilik almak için gerekli şartlara sizler için yazımızda yer verdik. Bayilik nasıl alınır, bayilik ücretleri nelerdir sorularınıza yanıt bulabileceğiniz yazımızı okuyarak, tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Midyeci Ahmet, 1992 yılında İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde yer alan küçük midye tezgahı ile işe başladıktan sonra adının duyulması ile birlikte Beyoğlu semtinde yer alan Balık Pazarı içerisinden bir dükkana geçmiştir. Burada gerçekleştirdiği paylaşımlar ile kısa süre içerisinde oldukça tanınan ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Sizlerde Midyeci Ahmet bayiliği alabilir ve midye satışlarınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Midyeci Ahmet Bayilik Şartları Nelerdir?

Midyeci Ahmet bayiliği şartları şu şekilde belirlenmiştir;

  • Öncelikle bayilik açacağınız dükkanının yaya ve araç trafiğine yakın, kolay ulaşılabilir bir konuma sahip olması gerekmektedir.
  • Tercih edilecek dükkanın depo bölümü hariç, toplam metre karesi yurt içi bayiliği için 150 metre kare, yol tarafına bakan cephesinin ise minimum 4 metre kare olması gerekmektedir.
  • Yurtdışı bayiliği için ise, 50 metre kare olmalıdır.
  • Tercih edilecek bu sektöre ait tecrübeye sahip olunması, bayilik alınabilmesi için gerekli olan şartlar arasında yer almaktadır.
  • Bayilik alabilmeniz için midye dolma konseptine uygun gereken alana sahip olunması da aranan nitelikler arasında yer almaktadır.

2022 Midyeci Ahmet Franchise Bedeli Ne Kadar?

Midyeci Ahmet firmasından bayilik almak için gerekli şartlara sahip olunmasından sonra akıllara gelen il soru bu işin bedelidir. Midyeci Ahmet firmasının franchise bedeli, sadece tercih edilen dükkanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Bu duruma göre belirlenen franchise bedeli; 150.000 ile 300.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Midyeci Ahmet Bayiliği Nasıl Alınır?

Midyeci Ahmet bayiliği almak için gerekli şartlara sahip olunması halinde https://www.midyeciahmet.com/franchise linkini tıklayarak başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bağlantıyı tıklayarak, direkt olarak franchise başvuru sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfa üzerinden sizlerden istenilen kişisel bilgilerinizi ilgili alanlara doldurunuz. Franchise başvurusu için bu işlemleri gerçekleştirmenizin ardından, Midyeci Ahmet firması tarafında size geri dönüş yapılacaktır. Bu aşamadan sonra istenilen şartların yerine getirilebilmesi durumunda, firma bayiliği işlemleriniz resmi olarak başlatılacaktır.

Midyeci Ahmet’in Kaç Tane Bayisi Var?

Midyeci Ahmet bayi sayısı, Türkiye’de 26 olmak ile birlikte aynı zamanda; Katar, Yunanistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Bahreyn’de de şubelere sahiptir. Midyeci Ahmet, midyenin eşsiz lezzetini tüm dünyaya yaymayı hedeflemiştir. Farklı birçok ülkede bayilik açmayı hedefleyen firmanın bu büyük ailesine sizlerde katılabilir ve bulunduğunuz ülkede ya da şehirde yaşayanlara midyenin lezzetini tanıtabilirsiniz.

Midyeci Ahmet Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Midyeci Ahmet müşteri hizmetleri numarası 444 4 176 numaralı hat üzerinden hizmet vermektedir. Ürünler ile ilgili sorularınız, bayilik almak için merak ettikleriniz ve aklınıza gelen tüm sorular için müşteri hizmetleri iletişim hattını arayabilirsiniz. Aynı zamanda, https://www.midyeciahmet.com/iletisim bağlantısını ziyaret edebilir ve farklı iletişim kanallarını da tercih ederek ilgili firma ile irtibata geçebilirsiniz. Belirttiğimiz telefon numarası ve internet adresi ile firma ile ilgili dilek ve şikayetlerinizi de iletebilirsiniz. Sizlerden gelen geri dönüşler ile firma kendisini her geçen gün geliştirmekte ve isteklerinize göre şekillendirmektedir.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz