Hamsi Finger Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Hamsi Finger Bayiliği Nasıl Alınır?

Türkiye’nin en büyük balık ekmek zinciri olarak geçen Hamsi Finger fikir olarak 2012 yılında ortaya çıkmıştır. Kurucular bu fikri TÜSİAD “Bu Gençlikte İş Var Yarışması” ile sunmuştur. 3 aylık bir iş planı hazırlama aşamasının arasından maalesef kazanamayan Hamsi Finger fikri bununla kalmayıp üniversitelerin hazırlamış oluğu girişimcilik yarışmalarına da katılmıştır. Bunların yanı sıra TV8 ekranlarında yayınlanan “Bir Fikrim Var” yarışmasına katılan kurucular burada finale kalarak ikinci olmuşlardır. Bu finalin ardınsan Hamsi Finger 2013 yılında resmen faaliyetlerine başlamıştır. Yurt içinde ve yurt dışında birçok bayileri vardır ve bunu arttırmayı hedeflemektedirler. Siz de Hamsi Finger Bayiliği satın alarak bu ailenin bir parçası olabilirsiniz.

Hotiç Bayilik Şartları, Ücreti

Hamsi Finger Bayilik Şartları Nelerdir?

Hamsi Finger bayiliği şartları aşağıdaki gibi verilmiştir:

  • Hamsi Finger bayiliği aldığınızda karşınıza iki farklı konsept çıkar. Bunlar; küçük mağaza ve büyük mağaza şeklinde nitelendirilir. Küçük mağaza en az 30 m2 büyüklüğünde; büyük mağaza ise en az 50 m2 büyüklüğünde olmalıdır.
  • Hamsi Finger mini konsept veya Hamsş Finger normal konsepti kendinize göre seçtikten sonra iç dekorasyonunu siz yapıyorsunuz. Yani buradaki ödeme tamamen size ait oluyor. Bunun için Hamsi Finger’ın ana bayiliği size bir şablon gönderecektir.
  • Hamsi Finger bayilik alanlara mağaza açılmadan bir gün önce eğitim verilecektir ve eğitimin ardından girişimciye hediyeler sunulur.
  • Yatırım geri dönüş süresi 8 ila 12 ay arasındadır.
  • Hamsi Finger, girişimciden yoğun iş temposuna alışmayı ve müşteri memnuiyeti odaklı çalışmayı ister. Yani, girişimci özverili olmalıdır.

Karaca Bayilik Şartları, Ücreti

2022 Hamsi Finger Franchise Bedeli Ne Kadar?

hamsi finger franchise sartlari

Hamsi Finger bayisini satın almak için yaklaşık olarak girişimcilerin 60.000 ila 70.000 Türk Lirası birikimi olması gerekmektedir. Bu birikimin içinde franchise bedeli de bulunmaktadır. Hamsi Finger 2020 yılında da franchise bedelini 30.000 TL olarak belirlemiştir. Geri kalan 30.000 ila 40.000 TL’lik birikim tamamen sermaye için gereklidir. Bulunduğunuz şehre Hamsi Finger bayisi açarken mağazanın Hamsi Finger şablonuna özel olarak açılması gereklidir. Doğal olarak iç dizayn ve gerekli malzemeleri girişimci kendisi öder. Firma burada ödeme yapmaz.

KFC Bayilik Şartları, Ücreti

Hamsi Finger Bayiliği Nasıl Alınır?

Hamsi Finger bayiliği almak için yukarıda verilmiş olan franchise bedeline ve sermaye gereksinimlerine sahip olmak gerekir. Hamsi Finger’ı bulunduğunuz ilde veya ilçede açtığınızda masrafları siz üstlenmiş olursunuz. Fakat açıldıktan sonra Hamsi Finger sizden herhangi bir kâr marjı istemez. Yani, Hamsi Finger’ı açtığınızda sizden ciro veya kâr oranına göre bir ödeme talep edilmez. Restorandan alacak olduğunuz kâr tamamen size ait olacaktır. Bunun dışında gerekli sermayeniz var ise Hamsi Finger’ın resmi sitesinden Franchise başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Bu formda adınız, soyadınız, bulunduğunuz şehir gibi temel bilgiler sorulmaktadır. Formu doldurup gönderdikten sonra firma sizinle telefon numaranız üzerinden iletişime geçecektir.

Köfteci Yusuf Bayilik Şartları, Ücreti

Hamsi Finger’ın Kaç Tane Bayisi Var?

hamsi finger bayi sayisi

Hamsi Finger Bayi Sayısı günümüz itibari ile 25’i geçmiştir. AVM’lerde genellikle stant sayısı mağazalarından daha azdır. Hamsi Finger Türkiye dışında Almanya ve Kıbrıs’ta da bulunmaktadır ve her yıl bir önceki yılın üç katı kadar büyümeyi hedeflemektedirler. Özellikle Yurt dışında şube sayısını arttırmak isteyen Hamsi Finger Türk’lerin yoğun olarak yaşadığı Hollanda, Rusya ve İngiltere gibi birçok ülkede açılmayı planlamışlardır. Bunun dışında Türkiye’deki şube sayılarını ise 300’e ulaştırmayı hedeflemişlerdir. Şu an genel olarak büyük şehirlerde faaliyet gösteren Hamsi Finger’ın standını veya bayiliğini almak bütün kâr sizin olacağı için oldukça kolay ve doğru bir girişimci işi olacaktır.

Mado Kafe Bayilik Şartları, Ücreti

Hamsi Finger Bayilerinin Çalışma Saatleri

Hamsi Finger şubeleri haftanın yedi günü faaliyet göstermektedir. Çalışma saatleri ise genel olarak sabah 10.00 ile akşam 22.00 arasında belirlenmiştir. Fakat bu çalışma saatleri değişiklik gösterebilir. Örneğin yaz aylarında kapanış saati gece 00.00’ı bulmaktadır ve çoğu zaman geçmektedir. Kapanış saati metropol şehirlerinde de değişiklik gösterebilir.

Hamsi Finger Müşteri Hizmetleri İletişim

Hamsi Finger bayilik satın almak veya stant açmak ile ilgili sorularınızı dilerseniz müşteri hizmetlerini arayarak da firmaya iletebilirsiniz. Hamsi Finger müşteri hizmetleri telefon numarası, 0545 930 10 20 şeklindedir. E – posta ile iletişim kurmak isteyenler franchise@hamsifinger.com bu adresten diledikleri soruları sorabilirler veya başvurularını mail üzerinden temel bilgileri ile yapabilirler.

Mesaj Bırakabilirsiniz