Pidem franchise bedeli 2023 (Bayilik ücreti, şartları ve maliyeti)

Pidem 1998 yılında Gülben Şinik tarafından İstanbul Zekeriyaköy’de açılan bir kurumdur. Pidem bayiliği 29 çeşit pidesi ile hizmet veren ve mutfak alanında kendini ispatlamış olan bir restoran kurumudur.

Pidem Bayilik Şartları Nelerdir?

Pidem bayilik şartları aşağıda şu şekilde sıralanabilir;

  • Alanında lider olan bir markayı temsil etme yeteneği bulunmalıdır.
  • En önemli şart olan ürün kalitesi yerine getirilmeli ve ürünler aynı kalite etrafında müşteriye sunulmalıdır.
  • Her zaman uygun fiyat odaklı çalışılmalı belirlenen fiyatın dışına çıkılmamalı ve ek bir ücret uygulanmamalıdır.
  • Bu Türk lezzetini daha fazla kişiye ulaştırma kapasitesine sahip olunmalıdır.
  • Bilinçli ve sorumluluk almayı bilen bir yapısı bulunmalıdır.
  • Tüm işlemler için gerekli olan yatırımı sağlayacak bir finansal güce sahip olunmalıdır.
  • Zamanını pidem restoranına ayırarak biri olmalı. Sadece iş sahibi olarak değil iş içinde gerekli sorumluluğu alan biri olarak çalışmalıdır.
  • Bu alana başvuru yapmak için gerekli olan temiz bir cv geçmişine ihtiyaç duyulur.

Samsung Bayilik Şartları, Ücreti

Pidem Franchise Bedeli Ne Kadar?

pidem bayilik franchise sartlari

Pidem franchise vererek büyüyen bir bayidir. Pidem restoranlarının en düşük franchise bedeli 500 bin TL iken en yüksek bedeli ise 600 bin TL’yi bulmaktadır. Bu para aralıkları ile franchise bedeli ödenebilir. Bu para aralığı 2020 yılı verileri baz alınarak hesaplanmıştır. Eğer hesaplanan bu miktar üzerinde bir para yatırılması söz konusu olursa o zaman kar yüzdesi de buna göre artış gösterir. Sadece bu aralıklarda bir bedele gerek yoktur. Bu bedel cüzi ve genel geçer bir ücreti kapsar. Bunun üzerine de çıkılması söz konusu olmaktadır.

ŞOK Bayilik Şartları, Ücreti

Pidem Bayiliği Nasıl Alınır?

Pidem bayiliği almak için ilk olarak HD holding ile iletişime geçilmelidir. Pidem markası HD holding bünyesinde çalışan bir markadır. Adayın franchise formunu doldurması gerekir. Bu form pidem markasının resmi internet sitesinde yer almaktadır. Bu form içinde isim ve soy isim gibi gerekli görülen tüm alanlar eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. Tarafınızla iletişime geçilmesi açısından bu bilgiler önem taşır.

Form gönderildikten sonra pidem franchise departmanı aracılığı ile incelenecek ve olumlu görülürse eğer geri dönüş sağlanacaktır. Olumlu sonuçtan sonra yüz yüze görüşme gerçekleşecektir. Adayın belirttiği şube adresine gidilecektir. Bu ziyaret aşamasında gerekli olan fizibilite çalışması yürütülecektir. Bundan sonra ise adres onayı beklenecektir. Adres yerinde problem olmaz ise uygun yer ve restoran seçimine geçilecektir. Bu noktadan sonra işlemler pidem tarafından yürütülecektir.

Pidem tarafından restorana ait dekorasyon, tamirat ve düzenlemeler yapılacaktır. Bu süreçte pidem operasyon ekibinden bilgi alabilirsiniz. İletişim kurabileceğiniz mail adresi ise farnchise@pidem.com.tr bu adres üzerinden form işlemlerini veya diğer işlemleri yapabilirsiniz. Eğer işlem esnasında her hangi bir sorun da yaşarsanız yine bu iletişim kanalı üzerinden irtibata geçebilir ve işleminize kaldığı yerden devam edebilirsiniz.

Takıştır Bayilik Şartları, Ücreti

Pidem’in Kaç Tane Bayisi Var?

pidem bayi sayisi

Pidem bayi sayısı bugün 150’den fazla olan bir rakama ulaşmış durumda. Yurt içinde birçok alanda hizmet veren bu bayilerle en güzel pideleri tüketebilir ve lezzetin tadına varabilirsiniz. Tüm illerde pidem restoranına ulaşabilirsiniz. Önümüzdeki yıllarda bu sayının artacağı da ön görülmektedir. Çünkü geniş bir ticari hacme sahip olan pidem ile bu sayıda daha fazla artış yaşanacaktır.

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları, Ücreti

Pidem Bayilerinin Çalışma Saatleri

Pidem restoranları çalıştıkları lokasyona göre farklı saatlerde açılıp kapanmaktadır. AVM bünyesinde yer alan pidem restoranları sabah açılış saati 10:00 ile akşam kapanış saati 22:00 olarak hizmet verir. AMV’nin açılış ve kapanış saati doğrultusunda hizmet vermektedir. Ayrıca bu saat dilimi hafta içi ve hafta sonu dahil olmak üzere hizmet verir. Diğer pidem lokasyonları için sabah açılış saati 10:00 iken akşam kapanış saati ise 19 :45 olarak hizmet verir. Bu saat dilimine hafta içi ve hafta sonu da dahildir.

Pidem Müşteri Hizmetleri İletişim

Pidem müşteri hizmetleri telefon numarası 0212 281 99 96 olarak hizmet verir. Bu iletişim adresi üzerinden gerekli olan tüm şikayetler ve istekler iletilmekte ve anında ulaşım imkanı da sunulmaktadır. Bu iletişim adresi üzerinden yaptığınız tüm çağrılara karşılık tekrar tarafınıza geri dönüşler sağlanmaktadır.  İstediğiniz zaman bu iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz