Tek Balık Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Tek Balık Bayiliği Nasıl Alınır?

Tek balık 2018 yılında kurulmuş olan yeni işletmeler arasında yer alır. Tek Balık bayiliği adından da anlaşılacağı üzere balık alanında hizmet veren lokasyonlara sahip bir işletmedir.

Tudors Bayilik Şartları, Ücreti

Tek Balık Bayilik Şartları Nelerdir?

Tek balık bayilik şartları şu şekilde belirlenmiştir;

 • Genel bir ticaret hacmi içinde başarıyı yakalamış olması gerekir. Çünkü bu alan da ticaret hacmini kapsadığı için başarı oldukça önemlidir.
 • Yüksek bir satış potansiyelini yakalamalıdır.
 • Bu alana atılmak için yüksek bir mali güce sahip olmakta yarar vardır.
 • İş sırasında giderlerin bayi tarafından karşılanmasına ve nitelikli iş gücüne sahip olunmalıdır.
 • Çalışacak olan kişiler yeterli sayıda olmalıdır. Ne çok fazla ne de çok az olmalıdır. Alınacak olan elemanların da bu alanda gerekli deneyime sahip olmasına dikkat edilmelidir.
 • Sorumluluk sahibi ve bilinç bir işletmeci olmalıdır.
 • Açılacak olan bayiye yönelik yer seçiminde işlek alanlar tercih edilmelidir. Bu sayede daha fazla kişiye de ulaşılmış olur.
 • Bayi içerisinde işlemden geçirilecek olan ürünler gerekli hijyen testinden geçirilmelidir. Bayat yiyeceklere yer verilmemelidir.
 • Piyasada makul fiyata satılan ürünlere ulaşılmalıdır. Genelde bu ürünler tarım ve sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış olan ürünlerdir.
 • Ayrıca iş yerine yönelik gerekli hijyen ve dezenfektan kuralları da titiz bir şekilde uygulanmalıdır.
 • Ucuz balık ürünlerine asla yer verilmemelidir.

Zara Bayilik Şartları, Ücreti

2022 Tek Balık Franchise Bedeli Ne Kadar?

tek balik franchise sartlari

Tek balık franchise bedeli en az 100.00 TL olarak belirlenmiştir. Bu rakam 2020 yılı baz alınarak ortaya çıkmıştır. Bu minimum tutar ile birlikte elde edilecek olan kar oranı ise % 30’dur. Eğer franchise bedeli daha fazla sağlanırsa o zaman bu bedele ek olarak kar oranında da artış yaşanır. Kar oranı ile franchise bedeli arasında doğru bir orantı vardır. Bu alana yönelecek olan kişiler için de en az 100.000 TL kadar bir para miktarının olmasında yarar vardır. Üstelik yeni bir alan olmasına rağmen bu miktar ile sağladığı kar oranı oldukça makul bir seviyede ilerleme gösterir.

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları, Ücreti

Tek Balık Bayiliği Nasıl Alınır?

Tek balık bayiliği almak için öncelikle kurumun resmi web sitesi üzerinden iletişime geçilmelidir. Burada yer alan başvuru formu doldurularak anında işlemlere başlanılabilir. Formda yer alan isim, soy isim, iletişim kanalı ve bayilik alınacak il seçilerek doldurulup gönderilmelidir. Bilgilerin doğru bir şekilde yazılmasına da dikkat edilmelidir. Daha sonra gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Olumlu ya da olumsuz durumun olması fark etmez gerekli dönüşler sağlanacaktır. Özellikle geçmişiniz ve cv’niz burada önemli rol oynar. Geçmişinizde kötü bir ticaret hayatınız var ise bu işlemler olumsuz sonuçlanabilir. Olumlu sonuçlandığı taktirde sizleri yüz yüze görüşmeye çağıracaklardır. Burada işle alakalı gerekli olan tüm detaylar verilecektir. Ayrıca sizden bir takım belgeler de istenilecektir. Tüm bunlardan sonra hangi ilde ve nerde şube açmak istiyorsanız orada gerekli olan izin belgelerini ayarlayıp şubenizi açabilirsiniz. Tüm bunlar için gerekli bir miktar paranın da yanınızda bulunmasında yarar vardır. Bu sayede en kısa sürede bayinizi açma fırsatını yakalayacaksınız.

Takıştır Bayilik Şartları, Ücreti

Tek Balığın Kaç Tane Bayisi Vardır?

Tek balık bayi sayısı yeni açılan bir işletme olduğu için 2’dir. Ancak sağladığı istihdam oranı ise 40’tır. İleriki yıllarda sayı ve istihdam oranını da arttıracağı gözlenmektedir. İstihdam oranının bu kadar geniş olması bayiye yönelik ticaret hacmini de arttıracağa benziyor.

Samsung Bayilik Şartları, Ücreti

Tek Balık Bayilerinin Çalışma Saatleri

Tek balık bayisi çalışma saati her gün olacak şekilde sabahları 09:30 ile akşamları 18:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hafta içi ve hafta sonu çalışma saatleri aynı şekilde ilerleme gösterir.

Tek Balık Müşteri Hizmetleri

Tek balık müşteri hizmetleri telefon numarası 0212 830 63 59. Bu numara üzerinden kuruma ulaşarak tüm istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca info@tekbalikdoner.com adresi üzerinden de iletişime geçerek şikayetinizi iletebilirsiniz. Üstelik her an ulaşmanız da mümkün. En kısa sürede sizlere geri dönüşler de sağlanacaktır. Ayrıca tüm istek, şikayet ve sorularınıza cevaplar anında verilecektir. Kurumsal bir işletme olan tek balık ile istediğiniz zaman gönül rahatlığı içerisinde iletişime geçebilirsiniz. Tüm işlemleriniz en kısa sürede sonuçlanacaktır.

Mesaj Bırakabilirsiniz