Hacı Şerif Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Hacı Şerif Bayiliği Nasıl Alınır?

Hacı Şerif firması 1938 yılında Denizli, Babadağ’da kurulmuştur. 76 yıl boyunca başta Denizli ve çevresi olmak üzere irmik helvası ile ün salmıştır. Ardından bununla kalmayıp lokum, çikolata ve çeşitli meyve tatlılarını kalite ve özenle harmanlayıp üretimine devam etmiştir. 2004 yılında ise irmik helvası ile dondurmayı birleştirip eşsiz lezzetler sunmaya devam etmiş olan firmanın günümüzde 8 ilde 33 tane şubesi ve 200 tane çalışanı bulunmaktadır. Dondurmalı irmik helvası, lokum, çikolata, şekerleme ve meyveli tatlılar gibi konseptler sunarak günümüzde de çok sevilen tatlıcılar haline gelmiştir. Siz de Hacı Şerif bayilik satın alarak Hacı Şerif tatlılarını tanıtabilir ve kendi şehrinizde satış yapabilirsiniz.

Hamidiye Su Bayilik Şartları, Ücreti

2022 Hacı Şerif Bayilik Şartları Nelerdir?

Hacı şerif bayilik şartları aşağıdaki gibi sıralanmıştır:

  • Hacı Şerif mağazası açabilmek için en az 18 yaşında olmak gereklidir. Üst sınır ise 70 yaş şeklinde belirlenmiştir.
  • Hacı Şerif mağazası açabilmek için üç farklı lokasyon tipi belirlenmiştir. Bunlar: Kiosk / küçük mağaza: 6 – 20 m2 aralığında olmalıdır; orta büyüklükte mağaza: 20 – 40 m2 aralığında olmalıdır; büyük mağaza: 40 + 65 m2 büyüklüğüne olmak zorundadır. Mağaza açmak isteyen yatırımcılar bu mağaza boyutlarından herhangi birini açabilir ve başvuruda bulunabilir.
  • Hacı Şerif firması konsepti anahtar teslim bir konsept çeşididir. Yani, Hacı Şerif ekibi sizin seçtiğiniz veya ekiple beraber seçeceğiniz lokasyonda en uygun iş modeli, en uygun mimarı tarz, mobilya, makine vb. gibi tüm birimlerin tespitini, düzenini, kurulumunu ve çalıştırılmasını sağlayarak iş yapmaya hazır hale getirir ve yatırımcıya yani sizlere anahtar teslim mağaza verir.
  • Eğitim aranan en önemli şartlardan biridir ve Hacı Şerif firması alacak olduğunuz eğitimi kendi verir. Bu eğitimde, Hacı Şerif konsepti ile ilgili üretim, ekipman, satış, pazarlama ve yönetim gibi konularda eğitim almış olursunuz. Bunun dışında zaman içerisinde eğitime ihtiyaç duyulduğunda ise gerek Denizli’deki Hacı Şerif tesislerinde gerekse de kendi bulunduğunuz yerde eğitim alabilme imkânlarınız bulunur.

Hamsi Finger Bayilik Şartları, Ücreti

2022 Hacı Şerif Franchise Bedeli Ne Kadar?

haci serif franchise sartlari

2020 veya daha önceki yıllara ait Hacı Şerif firmasının Franchise bedeli ne yazık ki açıklanmamıştır. Bunu öğrenmek isteyen girişimci adayları müşteri hizmetlerini arayarak firmayla bizzat irtibata geçebilir ve franchise bedelini öğrenebilir.

Hotiç Bayilik Şartları, Ücreti

Hacı Şerif Bayiliği Nasıl Alınır?

Hacı Şerif bayiliği almak için önce başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu başvuru Hacı Şerif firmasının resmi web sitesinden yapılır. Hacı Şerif bayiliği almak istiyorsanız Hacı Şerif’in web sitesine girmeniz gerekir. Sayfanın en altındaki “Franchise Başvuru” butonuna tıklanır. Açılan sayfada Hacı Şerif, firması hakkında genel bilgiler sunmaktadır. Bilgilerin altındaki İletişim Formu’nun “Departman” seçme bölümünden “Franchise başvurusu” seçilir ve sizden istenen bilgiler eksiksiz doldurulur. Bu bilgiler:

  • Adınız ve soyadınız;
  • E-posta adresiniz;
  • Cep telefonu numaranız;
  • Başvuruda bulunurken firma ekibine gönderecek olduğunuz mesajınız (kendi cümleleriniz ile);

Şeklindedir.

Bu bilgileri eksiksiz doldurup göndermeniz halinde Hacı Şerif firması sizinle 24 ila 48 saat arasında geri dönüş sağlayacaktır.

Karaca Bayilik Şartları, Ücreti

Hacı Şerif’in Kaç Tane Bayisi Var?

haci serif bayi ozellikleri

14 ilde mevcut olan Hacı Şerif bayi sayısı toplam 33 tanedir. 7 tanesi Denizli ve Denizli’nin ilçelerinde olan Hacı Şerif bayilerinin fabrika satış noktası da Denizli / Merkezefendi’dedir. Üsküdar, Eminönü, Kartal ve Kadiköy’de olmak üzere 4 bayisi İstanbul’dadır. Mamak / Ankara’da bir tane; Söke, Nazilli ve Merkez olmak üzere 3 bayisi Aydın’da bulunmaktadır. Antalya’da ise Muratpaşa ve Alanya’da 2 bayisi; Afyon ve Balıkesir’de birer bayisi vardır. 3 tane Bursa’da bayisi olan Hacı Şerif’in Eskişehir ve İzmir’de 2’şer; Konya ve Manisa’da 1; Muğla’da 3; Yalova ve Uşak’ta ise birer tane bayisi bulunmaktadır.

KFC Bayilik Şartları, Ücreti

Hacı Şerif Bayilerinin Çalışma Saatleri

Hacı Şerif bayileri haftanın yedi günü faaliyet göstermektedir. Denizli’deki bayiler için çalışma saatleri 08.00 ile 22.30 arasındadır. Bu şehirden şehre göre bazı durumlarda değişiklik gösterebilir. Örneğin; Hacı Şerif Samsun şubesinin açılış saati 10.00 ile 22.00 arasındadır. Fakat standart saat aralığı Denizli şubelerinde olduğu gibidir ve diğer illerdeki bayilerde aksi bir durum olmadıkça bu saat aralıklarında faaliyet göstermektedirler.

Hacı Şerif Müşteri Hizmetleri İletişim

Hacı Şerif müşteri hizmetleri telefon numarası 444 1 938’dir. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için hafta içi 08.00 – 17.00 saatleri arasında, cumartesi günleri de 08.00 – 13.00 saatleri arasında arama yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri Pazar günleri çalışmamaktadır. Ayrıca herhangi bir şikâyet veya isteğiniz için ise iletişim formunu doldurmanız yeterlidir. Bu form https://www.haciserif.com/iletisim linkinde mevcuttur. Linke tıklayarak açtığınızda karşınıza iletişim formu çıkar. Bu formun departman bölümünden şikayet&istek seçilir ve form gönderilir.

Mesaj Bırakabilirsiniz