Hediye İnternet Nasıl Kazanılır? 2024’de Hediye İnternet Kazanma Yolları

turkcell bedava internet7

Bedava internet nedir? Bedava internet nasıl kazanılır? İnternet kazanmak için ne yapmak lazım? Bedava internet her operatörde geçerli mi? Turkcell bedava internet nasıl alınır? Vodafone’dan internet kazanma yolları,2024bedava internet…

Operatörler neden bedava internet verir?

Türkiye’de operatörler müşteri çekebilmek için kullanıcılarına bedava internet, bedava dakika vermektedirler. Kullanıcıların kendilerini tercih etmeleri için yapılan jestlerdir.

Tüm operatörler bedava internet verirler mi?

Evet neredeyse tüm operatörler her zaman olmasa da bedava internet verirler. Bunun için farklı yöntemler seçerler ve bu bedava internet kampanyalarından faydalanabilmek için operatörünüzün kampanyalarını düzenli aralıklarla kontrol etmekte fayda var. Ayrıca operatör değişikliğine gittiğinizde size geçiş fırsatı olarak ek internet hediye edilebilir. Ya da operatör değiştirmek istediğinizi şu an kullandığınız operatöre bildirdiğinizde operatörünüz değişikliğe gitmemeniz için size ek internet paketleri verebilir.

Operatörlerden bedava internet almak sonrasında kötü bir sonuca yol açar mı?

Alacağınız internet direkt operatörlerinizin kampanyalarından olacağı için daha sonrasında sizi zor duruma düşürmeyecektir. Sizi illegal yollara yönlendiren her türlü laf üstünde kampanyadan uzak durulmalıdır. Aksi takdirde bazı dolandırılmalar yaşanabilir.

Her zaman bedava internet alınabilir mi?

Maalesef sadece bazı kampanyalar dahilinde bedava internet alınabilir. Bunun için kampanyaları takip etmek gereklidir. Her zaman kampanya olmayabilir ya da bir önceki kampanya kullanımınızın üstünden yeterli vakit geçmemiş olabilir. Bu durumda bedava internet kampanyalarından faydalanamayabilirsiniz.

Vodafone’dan bedava internet alınabilir mi? Vodafone hediye internet nasıl alabilirim?

Vodafone yanımda uygulaması üzerinden çark çevirerek haflatık 10 gb’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapın ve fırsatlar dünyası sekmesinden çarkı çevirin! Günlük 2 gb, hafalık 1 gb, üç günlük 20 gb gibi bedava internet kazanabilirsiniz. Fakat bu çarkı haftada bir çevirebildiğinizi ve çarkı çevirebilmek için en fazla bir ay önce ödeme yapmış olmanız gerektiğini unutmayın. Bir aydan fazladır hattına para yüklememiş birisi çarakı çeviremez.

Ayrıca vodafonedan bedava internet kazanmak için başka bir yöntem de vodafone e-faturaya geçmektir. E-fatura sistemine geçiş yapan kullanıcılar 15 günlük 1 gb internet hakkı kazanırlar.

Bir başka yöntem sürpriz yazıp 6666’ya mesaj göndermek olacaktır. Bu mesajı atmanız halinde paket durumunuza göre hattınıza bedava internet yollanabilir. Unutmayın bedava internet gönderilmesi durumunda mutlaka cebinize mesajla bilgi gönderilecektir.

4455’e BANANEVAR yazarak göndermeniz durumunda harcamalarınıza göre vodafone size uygun internet hediye edecektir.

Turkcell bedava internet alınabilir mi? Turkcell bedava internet nasıl alınır

Turkcellden de bedava internet alabilmenin bir çok yolu vardır. Bu yollardan ilki Salla Kazan’dır. Salla kazandan yararlanabilmek için 4.5G sisteminizin açık olması gerekmektedir. Haftada bir kere uygulamada telefonu sallayarak internet kazanabilirsiniz. Her Cuma uygulamaya girip telefonunuzu sallayın ve size gelecek bedava interneti bekleyin.  Hediye internet kazandığınız durumda mutlaka internetinizin hattınıza yüklendiğine dair bilgilendirme mesajını bekleyin ve internetinizi bu mesajdan sonra kullanmaya başlayın.

Turkcell’de 45 tl ve üzeri paket yüklemesi yaptığınızda 2 gb bedava internet kazanabilirsiniz.

Telefonunuzun mağazasından yani uygulamasını indirin. Bu uygulamayı arama için kullandığınız takdirde 1 gb turkcell bedava internet hakkınız hesabınıza yüklenecektir.

Turk telekomdan bedava internet kazanılabilir mi?

Evet bu da mümkündür.

Türk telekomda yapılacak 40 tl ve üzeri yüklemeler için günlük 10 gb, 50 tl ve üzeri yüklemeler için haftalık 10 gb ve 100 tl ve üzeri yüklemeler için aylık 10 gb internet kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılabilmek için yükleme yapmadan önce 5555’ e senlik yazarak sms göndermeniz gerekmektedir.

Ayrıca Türk Telekom e-fatura sistemine geçmeniz durumunda 1 gb bedava internet kazanabilirsiniz. E fatura aboneliğini başlatmak için 3008’e 1GB yazıp boşluk bırakıp e mailinizi yazın ve yollayın. Türk Telekom online işlemler uygulaması üzerinden sil süpüre giriş yaparak sil süpür oyununu oynayın ve türk telekomun size vereceği hediyeyi bekleyin. Bu hediye internet olabileceği gibi farklı bir hediye de olabilir.

Sim kartınızı 4.5G uyumlu bir sim kartıyla değiştirerek türk telekom aylık 1 GB internet kazanabilirsiniz. Ayrıca 4.5G internete geçtiğiniz için internetiniz çok daha hızlı olacaktır. Fakat unutmayın, 4.5G internetinizin daha hızlı bitmesine sebep olur

Türk telekomlu kadınlar 30 tl ve üzeri hatlarına yükleme yaptıklarında  sosyal medya ve whatsapp’ta kullanmak üzere 2 GB internet kazanırlar. Bu interneti kullanabilmek için SOSYAL PAKET yazılarak 5555’e gönderilmesi gerekmektedir.

Bimcellden internet kazanılabilir mi?

Bildiğiniz üzere bim marketleri uzun süre önce bimcell’i çıkardılar ve piyasaya göre çok dah uygun fiyatlara paket almamızı sağlıyorlar. Peki bimcell’den bedava internet alınabilir mi?

Bimcell yeni girdiği bu rekabet ortamında diğer operatörlere yetişebilmek için kullanıcılara çokça jest yapmaya çalışıyor. Bunlardan biri de bimcell’e geçmeniz halinde 4 GB bedava internet verilmesidir. Ayrıca bimcell’e geçmeniz halinde internetin yanında 250 dakika her yöne konuşma paketi ve 250 sms size hediye edilecektir.

Bimcell yeni avantaj kampanyası kapsamında 25 tl ve üzeri tl yüklemenize hediye internet, dakika ve sms kazanabilirsiniz.

Yazımızda hangi yöntemlerle bedava internet kazanabileceğinize değindik. Kampanyaları takip ederek bedava internetlerden faydalanmayı unutmayın!

Mesaj Bırakabilirsiniz