Vodafone İnternet Kazanma Hilesi: 2024 Bedava Ücretsiz İnternet Kazanma Hilesi Nasıl Yapılır?

Vodafone ücretsiz internet kazanma hilesi ve hileleri; Son zamanlarda  genişlettiği hediye kapasitesiyle, dağıttığı GB’larla adından oldukça söz ettiren Vodafone hattının firması, yeni aboneler için ilgi odağı olma yolunda sağlam adımlar atıyor. Yeni gelecek aboneler kadar eski abonelerin de hem yüzleri hem de cepleri gülüyor. Sadece dağıttığı ücretsiz internet paketleriyle kalmayıp , konuşmak için dakikalar, mesajlaşmak için smsler, çeşitli firmalarda, restaurantlarda, mağazalarda kişiye özel indirimler, çekilişler ve hediye kodları dağıtmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında da kullanılabilecek sınırsız kampanyalar ve paketlere sahip oluşu onu diğer operatörlerden üstün kılmıştır. Çok fazla hediye dağıttığından  aboneler yüksek fiyattan paket satın almak zorunda kalmamaktadır. Vodafone’nin resmi internet sitesinde, online internet uygulamasında, şube hizmetlerinde bu kampanyalar hakkında çok fazla bilgi yer almaktadır. Peki bu hediyelere sahip olmak için ne yapmalıyız?

Vodafone Bedava Ücretsiz İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

 Faturalı veya faturasız olmanız farketmeksizin bedava internet fırsatlarından yararlanma imkanı oluyor. Faydalanmak için yapmanız gerekenler;

Hattını Vodafone’a Taşıyanlar Ücretsiz İnternet Kazanabiliyor

Hattını Vodafone’ye taşıyan aboneler ücretsiz bedava internet gb’larına ulaşabiliyor. Vodafone hattından yeni faturalı hat satın alanlar ya da basşka bir operatörden vodafone operatörüne geçiş yapan hatlar her ay 5 gb olmak üzere, 1 sene boyunca yani 12 ay süreyle toplam 60 gb bedava ücretsiz internete sahip oluyor. Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir işlem veya sms gönderimi yapmaya gerek kalmadan uygulayabilirsiniz. Hattınız aktifleştiği anda SMS ile bilgilendirme mesajı geldikten sonra bedava internet gb’larınızı doya doya kullanabilirsiniz.  

Vodafone’da Yeni Abonelikte Bedava Ücretsiz İnternet Kazanımı

Vodafone hizmet şubelerine giderek yeni bir hat almaya zamanınız yok ise Vodafone’nin online internet sitesini ziyaret ederek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru formunu doldurarak, istediğiniz tarifeyi seçtikten sonra, hattınız ikamet adresinize veya sizin tercih ettiğiniz bir adrese kargo yoluyla ücretsiz olarak teslim edilir. Ayrıca hattınız aktif olduğunda aylık 2 GB olmak üzere, 3 ay boyunca toplamda 6 GB ücretsiz bedava internet kazanabileceksiniz.

Vodafone İline Özel Hediye İnternet

Vodafone’nin şehre özel olarak ayarladığı bu fırsattan faydalanmak için; Bursa, İzmir, Mersin, Kayseri, Adana, Balıkesir, Manisa, Hatay, Denizli, Samsun, Diyarbakır, Kocaeli, Şanlıurfa, Sakarya, Konya’da ikamet etmeniz gerekiyor. Bu sayılan illerde oturan, yeni Vodafone hattı almış, faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan, faturalı hatta numara taşıyan herkese aynı zamanda seçtiği tarifeye ek olarak her ay 2 gb bedava ücretsiz internet verilmektedir. 1 sene yani 12 ay boyunca toplamda 60 gb bedava ücretsiz internete bu yolla sahip olabilirsiniz.

Vodafone Gençlerine Özel Bedava İnternet

Vodafone 25 yaş altındaki genç abonelerine özel olan Freezone kampanyasıyla da bedava ücretsiz Gblar dağıtmaya devam ediyor. Bu kampanyadan faydalanmak için Freezone üyesi olarak Vodafone’nin online uygulaması Vodafone Yanımda ya da online web sitesi üzerinden işlemler kısmına girerek müzik, video, gamer ya da sosyal medya paketlerinden tercihinize uygun olanı tercih ederek, internet GB’larınızı ikiye katlayabilirsiniz. Bu GB miktarları sizin seçtiğiniz tarifeye göre net olarak belirlenmektedir. Yani tam anlamıyla ifade etmek gerekirse; seçtiğiniz tarifede 3 GB internet var ise; ücretsiz 3 GB internet bedava olarak hattınıza tanımlanır. Her ay GB’lar aylık olarak kullanılır. 12 ay boyunca tüm sene geçerlidir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Ücretsiz İnternet

Vodafone internet üzerinden bir anket düzenlemiştir. Bu ‘’seviyoruminterneti’’ anketini internet üzerinden dolduran herkese 1 sene boyunca geçerli olan bedava 3 GB interneti ücretsiz olarak vermektedir. Ayrıca bu anketi çözen herkese 1 tane çekiliş hakkı verip, 5 yıl boyunca kullanılabilecek bedava 1 terabyte ödülünü ücretsiz olarak kazanabilirsiniz. Aynı zamanda bu anketi yaparsanız vodafone abonesi olmasanız bile, 1 ay içinde hattını vodafone operatörüne taşırsa, çekişil hakkıyla beraber bedava 3 GB’ı da ücretsiz olarak satın alabilir. Tabiki bu durum ödülü kazanmanız halinde geçerli olur.

Vodafone’da İnternetini Paylaş Ücretsiz Hediye Kazan

Vodafoneliler arasında çok sık kullanılan bu internet kazanma yöntemi ise tarifenizde olan sizin kullanamadığınız internet gb’larını başka birisiyle paylaşabilirsiniz. Bunu yapmak için Vodafone’nin mobil telefon uygulaması olan Vodafone Yanımda’yı, Vodafone resmi online internet sitesi ya da SMS yöntemini kullanabilirsiniz. İnternet sitesinden online şekilde uygulamaya ya da siteye girdiğinizde, şifreyi girdikten sonra, hediye paylaş kısmından, göndereceğiniz GB ya da MB belirttikten sonra, göndermek istediğiniz numarayı da sisteme girerek, karşı tarafı Gblar ile memnun edebilirsiniz. Bu yöntem sayesinde ay sonunda silinecek GB veya Mblarınız boşa gitmemiş olacaktır. Bu yöntemi SMS ile yapmak isterseniz örnek olarak 400 MB  054******** yazıp 4555 numarasına göndermelisiniz. Bilgilendirme mesajı sonrasında karşı tarafa gidip gitmediğini anlamış olacaksınız.

Vodafone’da Faturasız Hatlara Özel Ücretsiz İnternet

Sadece faturasız hatlara özel olan bu yöntemde her pazartesi hattınıza TL yüklediğinizde, 1 ay içinde kullanabileceğiniz bedava 2 GB interneti hediye ediyor. Bu kampanyadaki en önemli ayrıntı ise; 4 pazartesi üst üste, hattınıza en az 25 TL yüklemeniz gerekmektedir. Bu söylenilen şartları yerine getirdikten sonra düzenli olarak 1 ay içinde kullanabileceğiniz bedava 2 GB internete ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz.

Vodafone Oyunu İnternet Avcıları Hediye İnterneti

Vodafone’nin hem eğlendiren hem de kazandıran oyuncu internet avcıları, sizi Gb havuzunda yüzdürüyor. Öncelikle bu oyunu telefonunuza indirerek, numaranızı ve Vodafone uygulamasındaki şifrenizi girmeniz gerekiyor. Daha sonra da veri paylaşımı ve lokasyon bilginizi paylaşmanız gerekir. Oyunu başlattıktan sonra, sokakta yürürken, evinizde, işyerinde önünüzde geçen oyun simgelerini yakalamanız gerekir. Ancak olduğunuz yerde durarak onları yakalayamazsınız. Gezer durumda yani hareket halinde veya farklı lokasyonlarda olmanız gerekmektedir. Bu oyun simgeleri bit gibidir ve kırmızı renkte görünür. Bu bitleri kazanma miktarı da tamamen sizin oyunu kullanma süreniz, düzenli faturanızı yatırmanız veya Tl yüklemeniz, Vodafone abonelik yılınız, aynı zamanda da şansınıza, becerinize bağlıdır. Bu uygulamayı da 26 yaş altındaki aboneler kullanabiliyor. Bu bitleri oyun içinde yer alan mağazada anında hediye internete veya indirimli bir pakete ücretsiz olarak çevirebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Haftalık Hediye Çarkıyla Bedava İnternet Fırsatı

Vodafone’nin sahip olduğu Vodafone Yanımda uygulamasının içinde yer alan Çarkıfelek oyunu da aynı internet avcıları oyununda olduğu gibi ücretsiz MB ve Gb’lar kazandırıyor. Aynı zamanda Farklı mağazalardan indirimler de yakalayabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken uygulamayı telefonunuza indirerek en sağ üstte yer alan çarkı çevirip haftalık 5 GB’a kadar hediye GB’larına ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Arkadaşını Vodafone’a Davet Et 15 GB Kazan

Vodafone internet sitesi üzerinden ya da Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak arkadaşını davet eden Vodafone abonelerine özel bu kampanyada 3 ay boyunca geçerli 15 GB internet kazanabiliyor. Kampanyanın geçerli olması için davet edilen abone, davet eden kişinin linki üzerinden Vodafone’ye taşınırsa hediye işlemi kabul görülür.

Mesaj Bırakabilirsiniz