Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2024 – Ücretsiz Kampanyalar

Vodafone Türkiye de oldukça çok kullanılmakta olan ve de bedava internet veren operatörler arasında yer almakta oluyor iken aslında zaman zaman birden fazla kampanyaları ile de ücretsiz internet vermesi dolayısı ile konuşulmakta olmaktadır. Bu kampanyalardan bahsedecek olursak;

Vodafone Tarifesine Arkadaşını Davet Et 15 GB İnternet Kazanma Şansını Yakala

 • Bu kampanyadan yararlanabilmek için ilk olarak sizin de operatörünüzün Vodafone olması yani vodafone tarifeli olmanız gerekmekte olmaktadır.
 • Bunun yanı sıra ise faturalı bir tarife kullanımına ya da normal faturasız bir tarife kullanımında olmanız önemli olmamak ile birlikte farklı bir tür de operatör kullanıcısı olan bir arkadaşınızın vodafone operatörüne geçmesini sağlamanız koşulu halinde size tam olarak on beş GB hediye internet hakkı verilmiş olunmakta olacaktır. Faturalı bir tarife de olsanız bile bu sorun olmayacak ve de asla ama asla faturanıza hiçbir şekil de yansımayacaktır.
 • Üstelik bu kampanya sadece bir kez için geçerli bir durum söz konusu olmamak ile birlikte ne kadar kişi getirirseniz o kadar da on beş GB bedava internet kazanma hakkınız söz konusu olacaktır. Bence bu fırsatı kaçırmayın değerlendirmekte fayda var. Eğer vodafone operatörüne sahip bir kullanıcı iseniz denemekte yarar vardır.

vodafone bedava internet5 1

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Oyun Oyna Ve De Kazan

 • Bu kampanya ile adından da anlaşılmakta olduğu üzere hem oyun oynayacak hem de bedava internet kazanma şansı elde etmiş olacaksınız.
 • Yapmanız gereken tek ve en basit şey vodafone yanımda uygulamasını indirmek ve de sadece oyun oynamak işte bu kadar basit.
 • Fakat bu vodafone yanımda oyun oynayarak bedava internet kazanma kampanyası ne yazık ki maalesef her oynanan oyunlar da geçerli olmamak ile birlikte bazı oyunlar da bu durum söz konusu olmakta oluyor.

Vodafone Ve Sadece Bir Kez Geçerli Olmakta Olan Bedava 8 GB İnternet Kazanma Kampanyası

 • Bu kampanya da bedava internet kazanmak için yapma gereğinde olduğunuz şey ise aslında oldukça ve de basit bir yöntemdir.
 • İlk olarak yapmanız gereken şey şudur ki büyük harfler ile telefonunuzun sms kısmı uygulamasına girmekte olup daha sonrasında ise dediğim gibi büyük harfler ile sadece SUPER kelimesini yazmanız gerekecek ama ü harfi değil de u ile olacak bu nokta da özen gösterip dikkat edin yoksa ise gerçekleşmeyebilir. Daha sonra ise bu mesajı 36363 numarasına göndermek olacaktır.
 • Daha sonra ise eğer talebiniz doğrultusu halinde sizin bu talebinizi onaylamışlar ise size bir bilgilendirme mesajı gelecek olacaktır. Ve de bu mesaj dahilinde bedava internet hakkınızı kullanmış olursunuz. Eğer size her hangi bir şekil de geri dönül gelmedi ve de iletilmedi ise demek ki ya talebiniz doğrulanmadı demektir ya da bu işlemi daha önce yapmış olduğunuz için onaylanmamış olmaktadır. Çünkü bu 8 GB bedava internet işlemi sadece ama sadece bir kez gerçekleşmek şartı ile olan kampanyalar arasında yer almakta oluyor.
 • Bu bedava 8 GB internet kampanyasından yararlanmak isteyen kişiler eğer faturalı bir hat kullanıcı ise hiç dert etmeyin ki bu kampanya sizin için de geçerli olmakta oluyor. Ve de bu 8 GB bedava internet hediyesi kapsamında faturanıza hiçbir şekil de ek tutar ve yahut da ödeme söz konusu olmamak ile birlikte asla ama asla dahil olmuyor.

aninda vodafone bedava internet 1

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone yanımda mobil uygulamasını indirerek her hafta sürpriz bölümünden hediye çarkını çevirerek bedava internet kazanma şansını elde etmekte olabilirsiniz. Çünkü bu hediye çarkında bir GB den başlayıp on beş GB kadar olmakta olan bedava internet hediyeler var üstelik bir ay ya da bir gün ve yahut da bir hafta geçerlilik süresi olmakta olup kazanmış olmakta olduğunuz bedava internet hediyesine göre de farklılık göstermekte olmakta oluyor.

 • İşte bu yüzden de yapmanız gereken tek şey aslında vodafone yanımda mobil uygulamasını indirmek oluyor. Üstelik bu hediye kazanma çarkını çevirme hakkı da ayrıca her hafta yenilenmekte olmakta oluyor.

vodafone bedava internet kazan

Vodafone Faturanızı E- faturaya Geçirmeniz Halinde Bedava 1 GB İnternet Hediye İnternet

 • Kağıt israfını önlemek amacı ile yapılmış olmakta olan ve de aslında insanları yani en azından vodafone operatör kullanıcılarını en azından kağıt israfı açısından bilinçlendirmek ve de onların e faturaya geçmesini teşvik etme amacı ile hediye 1 GB bedava internet vererek bu durumu engellemek, kağıt israfının önüne ağaçların kesilmesini önlemeye sağlamaktır.
 • Aslında bu kampanya ile de vodafone nun çevremize ve de doğamıza karşı olan tutumunu ve de yine bu konu da ki hassasiyeti ile birlik de duyarlılığını görmüş olmakta oluyoruz.
 • Bu kampanyayı uygulayabilmek için ilk olarak yapmanız gereken şey şudur ki; ilk olarak vodafone faturanızı e faturaya geçirmeniz olacaktır. Bu işlemi ise yapmak için güncel ve de kullanmak da olmuş olduğunuz mail adresinizi, telefonunuzun sms kısmından yetmiş bine mesaj olarak göndermeniz halinde gerçekleşmiş olacaktır. İşte yapmanız gereken işlem bu kadar basit ve de zahmetsiz olmakta iken tüm bunların yanı sıra doğamıza, ağaçlarımıza ve de geleceğimiz adına güzel bir adım atmış olacaksınız.
 • Eğer işleminiz talebiniz doğrultusu şeklin de onaylanmakta bulunmuş ise size geri dönüt halinde bilgilendirme de bulunulacaktır. Ve de bu işlem sonucu halinde hattınıza vodafone tarafından hediye olarak 1 GB bedava hediye verilmek de olunacaktır.
 • Eğer işlemiz onaylanmamış ise işleminizi ve yahut da mail adresinizi kontrol etmeniz de fayda var demektir.

vodafone bedava internet4

Vodafone Ve Özel Günler De İnternet Hediyesi

Bu tür kampanya ve yahut da uygulamaların haricinde ise vodafone aslında siz değerli kullanıcılarına ve de vodafone değerli ailesine olmakta olan bağlılığını ve de sevgisini göstermek adına doğum günleriniz gibi sizin için değerli ve de böylesine anlamlı olan ve özel olan günler de sizleri asla unutmuyor. Böylesine bir gün de size hediye internet göndermek ile sizlere olan sevgi ve de vefa duygularını göstermekte olarak doğum gününüzü de unutmamış oluyor.

Vodefone İnternet Erişimi

Birden fazla operatör de maalesef ne yazık ki internet sıkıntısı yaşanmakta olup internet her yer de çekmiyor. Bu duruma aslında biz normal de her ne kadar alışmış olsak da günlük hayatımız da fakat şimdi bu pandemi sürecinde alışma imkanımız oldukça daha zor olmakta oluyor. Çünkü biliyorsunuz ki uzaktan eğitim dönemi yaşanmakda ve de internet buna bağlı olaraktan sıkıntılar yaşanmakta oluyor. Mamafih Türkiye’ nin her yerin de her bölgesinde çekmemekte oluyor. Özellikle de canlı ders esnasında bu durum o kadar can sıkıntısı oluyor ki ne yapacağınızı bilemiyor ve de bir türlü farklı farklı çözüm yerleri düşünmeye başlıyorsunuz. Oysaki çözüm vodafone da çünkü bir vodafone operatör kullanıcı olarak yıllardır hiçbir şekil de internet sorunu yaşamadım. Sizin de memnun kalacağınıza eminim.

Hediye İnternet Nasıl Kazanılır? 2021’de Hediye İnternet Kazanma Yolları

Vodafone Faturalı Hat Bedava Ücretsiz İnternet: Futurasız hat bedava internet nasıl kazanılır?

Vodafone Faturasız Hat Bedava Ücretsiz İnternet: Faturasız hat için bedava internet nasıl kazanılır?

Vodafone Bedava Ücretsiz İnternet veren Uygulamalar: 2021 Ücretsiz İnternet veren Uygulamalar

Hediye İnternet Gönderme: Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone İnternet Nasıl Gönderilir?

Ücretsiz Bedava İnternet Veren Kampanyalar: Deneme ürünü ile ücretsiz internet veren uygulamalar

Vodafone Freezone bedava internet nasıl alınır? 2021’de Bedava internet Nasıl yapılır?

Vodafone İnternet Kazanma Hilesi: 2021 Bedava Ücretsiz İnternet Kazanma Hilesi Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava İnternet Yapma: 2021 bedava internet nasıl yapılır?

 

Mesaj Bırakabilirsiniz