Huqqabaz franchise bedeli 2023’de ne kadar? Bayilik şartları ve maliyeti

Başarı ve kalitesini kanıtlamış bir markanın bayisi olarak para kazanmak ister misiniz? Son zamanların en popüler mekanlarından olan Huqqa, bayilik başvurularını almaktadır. Başvurunuzu yapmanız halinde siz de bu ekibin bir parçası olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Huqqa dünya mutfağında yer alan enfes tatlara ev sahipliği yapmaktadır. Hem Doğu hem de Batı sentezinin bir arada bulunduğu mekan, modern bir tasarıma sahiptir. Geometrik desenler mekanın tasarımı konusunda ön plandadır. Enerjik ve modern desenler mekana gelen konukların kendilerini harika hissetmelerini sağlar.

Huqqa bayiliği alarak siz de dünya mutfağı, kahvaltı, nargile ve VIP odalar hizmeti sunabilirsin iz. Ünlü Mimar Mahmut Anlar’ın imzasını taşıdığını bir mekanın sahibi olarak konuklarınıza görsel şöleni yaratın. Bayilik almak için başvuru yapın, rahat bir işi  yaparak para kazanın.

Huqqa Bayilik Şartları Nelerdir?

Huqqa

Huqqa bayiliği şartları başında kişinin kişisel özellikleri ve iş yerinin özellikleri gelmektedir. Bu şartlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Bayilik almak isteyen kişi, zamanının hepsini işine ayırmalıdır.
  • Başvuruda bulunan kişinin markayı geliştirmek ve onu ileriye taşımak için hevesli olması gerekir.
  • İş yeri olması için seçilen yerin belli bir metre karede olması gerekir.
  • Kat yüksekliği en az 3 metre olabilir.
  • İş yerinin cephe genişliği en az 7 metre olmalıdır.

Şartları sağlamayan kişilerin bayilik almak için başvuru yapmaları önerilmemektedir.

Huqqa Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayilik almak isteyen kişilerin merak ettikleri noktaların başında bayilik alma bedelinin ne kadar olduğu geliyor. Bu bedel ortalama olarak hesaplanmış olup yaklaşık 400 bin TL olarak belirlenmiştir. Başvuru bedeli ödendikten sonra ödenmesi gereken diğer giderlerin olduğu unutulmamalıdır.

Huqqa2

Huqqa Bayiliği Nasıl Alınır?

Huqqa bayiliği almak için bulunduğunuz yerden bayi olma başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Bu formda bilgilerin eksiksiz şekilde ve doğru girilmesi önem taşır. Bilgilerinize göre değerlendirmeye alınacaksınız. Başvurunuzun olumlu olması halinde yetkililer sizi görüşmeye çağırır. Ve süreç bu şekilde ilerlemeye devam eder.

Huqqa’nın Kaç Tane Bayisi Var?

Huqqa bayi sayısı 50’ye yakındır. Türkiye’nin farklı noktalarında hizmet veren marka, vizyon ve misyon ilkeleri gereği daha fazla noktada hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bir dünya markası olma yolunda ilerleyen Huqqa, nüşterilerinin özel anlarına değer vererek bu anların en kaliteli şekilde yaşanmasını sağlar. Kendi işinizin patronu olma fırsatını kaçırmayın. Güzel bir iş modeli çoktan Huqqa tarafından tasarlandı bile!

Huqqa3

Huqqa Müşteri Hizmetleri İletişim

Huqqa müşteri hizmetleri telefon numarası için 0216 876 39 46’yı tuşlayabilirsiniz. Yetkili kişiler bayilik hakkında sorunuz olması halinde sizi aydınlatacaklardır.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz