Takıştır bayilik almak! 2024 franchise bedeli, şartları ve isim hakkı ücreti

Takıştır 1999 yılında ticaret hayatına girmiş olan ciddi bir kurumdur. Takıştır bayiliği Türkiye’nin birçok alanında yer alan mağazaları ile büyümeye devam etmektedir.

Takıştır Bayilik Şartları Nelerdir?

Takıştır bayilik şartları şu şekilde belirlenmiştir;

  • Kurulacak olan iş yerinin işlek bir alan üzerine kurulmuş olması gerekir. Bu sayede daha geniş bir insan hacmine ulaşılmış olur.
  • İş yerine dönük alanın genişliği de çok önemlidir. Bu alanın en az 35 metre karelik bir alanı doldurması gerekir.
  • İş yerinin sermaye bedeli de ortalama 25 ile 50 bin TL arasında değişir. Bu bedelin karşılanması gereklidir.
  • Bu alana dair geçmiş bir ticaret hacmine sahip olunmasında yarar vardır.
  • Sorumluluk sahibi ve bilinçli bir kişiliğe sahip olunmalıdır.
  • Profesyonel anlamda bu işe yatkınlığı bulunmalıdır.
  • Mağazaya yönelik dekorasyon işlemleri için ise takıştır markasının imzasını taşıyan mimara verilmesidir.

Tek Balık Bayilik Şartları, Ücreti

Takıştır Franchise Bedeli Ne Kadar?

takistir franchise ucreti

2024 yılı itibari ile takıştıra yönelik franchise yatırım bedeli minimum 80.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu fiyat ile birlikte kar oranı ise % 100 ya da 150’ye kadar çıkabilir. Bu minimum tutarın üzerine çıkıldığı taktirde kar oranında da daha fazla artış yaşanacaktır. Kar oranındaki artış, franchise bedeline bağlı olarak değişim gösterir. Ancak bu bedel 80.000 TL ile sınırlı kalsa da yine kar oranı yüzde yüzün altına düşmeyecektir. Çünkü takıştır markası önemli bir ticaret hacmini kendi bünyesinde bulunduran bir firmadır.

Tudors Bayilik Şartları, Ücreti

Takıştır Bayiliği Nasıl Alınır?

Takıştır bayiliği almak için ilk olarak firmanın web sitesi üzerinden gerekli olan iletişim formu doldurulmalıdır. İletişim formunun eksiksiz bir şekilde doldurulmasına da dikkat edilmelidir. Daha sonra bu bilgiler üzerinden size ulaşılacağı için özellikle iletişim numaranız doğru girilmelidir. Sonrasında ise bu form gerekli merciler tarafından incelenerek olumlu sonuçlanırsa eğer sizlere geri dönüşü sağlanacaktır. Olumsuz sonuçlandığı taktirde de yine geri dönüş işlemi uygulanır.

Formdaki bilgiler dahilinde sizlerle yüz yüze görüşme talebi de iletilecektir. Bu görüşme esnasında işinize dahil daha detaylı bilgiler sizlere verilecektir. Daha sonra sizden gerekli belgelerin temini için bir liste verilecektir. Bu esnada cv’niz incelenecek ve eğer olumsuz bir durumla karşılaşılırsa o zaman tüm işlemler iptal edilebilir.

Daha sonra ise gerekli olan kullanıcı sözleşmesi ile istediğiniz yerde şube açma yetkisi sizlere verilecektir. Ancak şube açılacak yerin gerekli izin belgelerinin olmasına da dikkat etmelisiniz. İzin belgesi ile birlikte açacağınız yerde takıştır markasını en güzel şekilde taşımaya özen göstermelisiniz. Ayrıca iş başında durmak da yine takıştır tarafından üzerinde  durulan bir konudur.

Gerekli olan tüm sorumluluk alınarak bu işlere atılım yapılması sağlanmalıdır. Aksi taktirde verimli sonuç alınamayabilir. Sorumluluk bilinci ile açılan işletmelerde yüksek verim gücü de elde edilebilir. Bir yıl içinde yüzde yüze yakın bir kar elde edileceği de ön görülmektedir.

Zara Bayilik Şartları, Ücreti

Takıştır’ın Kaç Tane Bayisi Vardır?

takistir bayi ozellikleri

Takıştır bayi sayısı 60 adettir. Türkiye’nin birçok yerinde bayisi bulunan kurumsal bir firmadır. Yurt içinde tam 23 ilde bayisi bulunan takıştır, her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Ayrıca takıştır bijuteri yurt dışında birçok bijuteri mağazası raflarında yerini almaktadır. Takıştır, % 100 müşteri memnuniyeti ile hareket eden kurumsal bir ticaret hacmine sahiptir.

Samsung Bayilik Şartları, Ücreti

Takıştır Bayilerinin Çalışma Saatleri

Takıştır bayileri illerdeki AVM’lerde işlem faaliyetine sahiptir. AVM’lerin açılış ev kapanış saatleri baz alınarak hizmet verir. Sabah saati olarak 10:00 ile akşam saati 09:30 arasında hizmetini vermektedir. Ayrıca hafta sonları da aynı saat dilimi içinde çalışmasını sürdüren kurumsal bir firmadır. Tatil günlerinde ise çalışma yapılmamaktadır.

Takıştır Müşteri Hizmetleri İletişim

Takıştır müşteri hizmetleri telefon numarası 444 49 81’dir bu iletişim kanalı üzerinden istediğiniz zaman iletişime geçmeniz mümkün. 7 gün 24 saat bu çağrı merkezi numarası üzerinden iletişime geçerek tüm istek ve şikayetlerinizi anında iletebilirsiniz. Üstelik yaptığınız istek ya da şikayetler baz alınarak tarafınıza geri dönüşler de sağlanacaktır.

Mesaj Bırakabilirsiniz